Dnes Bloombergtv.bg Investor Gol Automedia Tialoto Az-Jenata Az-deteto Teenproblem Puls Imoti.net Rabota Start Blog Aha Snimka
imoti net - порталът за недвижими имоти
 


Добре дошли! Вход Създаване на нов профил

Разширено

Започвам да строя....пак

Публикувано от markk 
Re: Започвам да строя....пак
26-01-2009 - 16:08:41
markk,
сложи по една снимка, да видим
Re: Започвам да строя....пак
26-01-2009 - 16:12:43
avatar
Какви снимки-на счупения чук или на агнето? smiling smiley

-------------------------------------------------------------------- Подпис:Ако не знаеш-питай,ако знаеш-пак.От питане глава не боли,но от избързване.......много.
[markk.snimka.bg]
[vbox7.com] [vbox7.com]
Re: Започвам да строя....пак
26-01-2009 - 18:36:41
avatar
Няма значение - давай снимки....

______________________________________
Истината в строителството е горчива, груба, неприятна и най-вече непонятна за непросветените, които обикновено чуват това, което искат да чуят, а не това, което ще им свърши работа - самата безкомпромисна истина. А тайната на просвещението в строителната истина се крие в много труд и пот за съответното образование, както и в безмилостния опит, на притежаващите го.
Re: Започвам да строя....пак
26-01-2009 - 22:09:55
В кой район се намира обекта и какви са температурите в момента?
Re: Започвам да строя....пак
26-01-2009 - 22:19:10
avatar
Naskata,Nikoloff-много е рано за снимки още,пък и аз не строя за себе си и не искам д
а се получава един вид самореклама sad smiley

Boyanesa-строежа е на морето ,денонощната температура не пада под 4-5*С,интересно ми е защо питаш? winking smiley

-------------------------------------------------------------------- Подпис:Ако не знаеш-питай,ако знаеш-пак.От питане глава не боли,но от избързване.......много.
[markk.snimka.bg]
[vbox7.com] [vbox7.com]
Re: Започвам да строя....пак
26-01-2009 - 22:31:52
Щом е до морето значи няма да има замръзване на налетия бетон.
Но тук в Драгалевци до съседния ми парцел се строят против правилата на строителството.
Re: Започвам да строя....пак
26-01-2009 - 23:08:29
avatar
Няма проблем със замръзването,при минусови температури предишни години съм наливал с пластификатор и след това -пробите на независима лаборатория и показателите винаги са били в нормата ,но под -8-10*С не препоръчвам даже и с пластификатор smiling smiley *huh* На пазара има и добри и лоши пластификатори,ако някой се интересува,да пише на лични,за да не правим реклама или антиреклама

-------------------------------------------------------------------- Подпис:Ако не знаеш-питай,ако знаеш-пак.От питане глава не боли,но от избързване.......много.
[markk.snimka.bg]
[vbox7.com] [vbox7.com]



Редактиран 1 път(и).Последна редакция на 2009-01-26 23:18 от markk.
Re: Започвам да строя....пак
26-01-2009 - 23:21:56
avatar
boyaneca Написал:
-------------------------------------------------------
> Щом е до морето значи няма да има замръзване на
> налетия бетон.
> Но тук в Драгалевци до съседния ми парцел се
> строят против правилата на строителството.


Сефте....

______________________________________
Истината в строителството е горчива, груба, неприятна и най-вече непонятна за непросветените, които обикновено чуват това, което искат да чуят, а не това, което ще им свърши работа - самата безкомпромисна истина. А тайната на просвещението в строителната истина се крие в много труд и пот за съответното образование, както и в безмилостния опит, на притежаващите го.
Re: Започвам да строя....пак
27-01-2009 - 09:29:58
avatar
Като стана въпрос за измръзване и основи се сетих,че при построяването на "Св.София" в Константинопол, Юстиниан нарежда основите да се залеят с олово, като по тоя начин решава въпроса с измръзването(?) и сеизмичната активност.Доколкото знам,това е първият ,ако не и единствен такъв случай и този архитектурен шедьовър стои вече почти 15 века,като през годините му пада само купола на няколко пъти,но това е друга тема...Някой запознат ли е с тази технология,дали да не си пиша една командировка до Истанбул и да поразчегъртам основите...... :] Впрочем колко струва 1м3 олово???...... *book* *sos* :]

-------------------------------------------------------------------- Подпис:Ако не знаеш-питай,ако знаеш-пак.От питане глава не боли,но от избързване.......много.
[markk.snimka.bg]
[vbox7.com] [vbox7.com]
Re: Започвам да строя....пак
27-01-2009 - 09:46:33
Струва здравето на обитателите... Отвори гугъла и прочети ка действа оловото върху живите организми и защо забраниха амалгамените пломби...
Отрова е това марк, ако че Юстиниан е решил въпроса държавнически... Ама си е живял в двореца, нали, не в църквата...
А колко струва - ами борсова стока е, има си котировки, по-евтино от лятото...
Съжаляваме, само регистрирани потребители могат да публикуват в този форум.

Натиснете тук за вход