Dnes Bloombergtv.bg Investor Gol Automedia Tialoto Az-Jenata Az-deteto Teenproblem Puls Imoti.net Rabota Start Blog Aha Snimka
imoti net - порталът за недвижими имоти
 


Добре дошли! Вход Създаване на нов профил

Разширено

Мнениея за камелия

Публикувано от javcho 
Re: Мнениея за камелия
07-11-2011 - 14:54:42
Драка, че нищо не отбираш от имоти е ясно, че нямаш /щото няма откъде/ свое мнение - също, не мога да разбера кой ти каза, че можеш да ми даваш акъл и да казваш кое как се случва днес в имотите ? Смешник смотан си ти.
Re: Мнениея за камелия
07-11-2011 - 15:16:09
avatar
Дичо, и аз ти го казах и Левон ти го казва. Защо отричаш действителността ? Цените се определят от този, който дава парите.
Имотите са бита карта. Търси си друга работа.
Не съм смешен, нито пък смотан.
И попивай акъл от съветите ми, докато са безплатни.

Има три вида загуби: малки, големи, и загуба на всичко. Който го проумee - печели !
Re: Мнениея за камелия
07-11-2011 - 16:31:24
Quote
drakkar
Дичо, и аз ти го казах и Левон ти го казва. Защо отричаш действителността ?

На него не му "оттърва" това, което се случва на пазара на НИ днес.
Re: Мнениея за камелия
07-11-2011 - 21:40:41
avatar
Такава тема в дискусията за цените няма място!

Автоматичен подпис: [www.investor.bg] [forum.imoti.net] [forum.imoti.net] [forum.imoti.net] [forum.imoti.net]

"До 2060 г. българското население ще се стопи с 27%, но в София ще нарасне с 45% до 1, 87 милиона души..." Кога се купува недвижим имот - когато цениТЕ падат или когато вървят на горе?
Re: Мнениея за камелия
08-11-2011 - 09:03:46
Quote
gogo84
И аз бих искал да се оплача от Камелия.

Само защото не споделям нейното мнение започна да ме обижда, да си измисля неща за мен, които никога не съм казал и да се заяжда. За мен това е един психочно болен човек. Точно поради тази причина спрях да и отговарям на измислиците, които пише. Знам, че е възпитано да не се спори и да не се подиграваме на такива хора.

Междудругото същите номера ги прави и bashbroker, но той поне се ограничава само в обидите. Но за разлика от Камелия, той изглежда здравомислещ човек, който защитава вижданията си било то и по един не особено възпитан начин.
Не мога да разбера защо не затворят устата на бабичката а се опитват на други хора.Ще ме ядосате и ще ви отиде форума
Re: Мнениея за камелия
08-11-2011 - 10:39:32
Дичо, и аз ти го казах и Левон ти го казва.
--------------
И ти мислиш, че трябва да повярвам на Левон, а не на очите си ?! А пък ако ми светнеш защо точно на теб трябва да вярвам, ще ти се извиня за неверието.
Re: Мнениея за камелия
09-11-2011 - 22:53:50
avatar
Quote
batko

Не мога да разбера защо не затворят устата на бабичката а се опитват на други хора.Ще ме ядосате и ще ви отиде форума

Ауууууууууууу, разтрепера форума от страх!
Като го срутиш, какво?
Ще се изкефиш, че половината форумци ще поздравят майка ти и жена ти, и дъщеря ти, а другата половина- директно теб?
Май, зор даваш за учестеното дишане зад гърба и болката от кръста надолу.:]

Мозъчните гънки не се виждат, ама като ги няма,си личи!

За прост човек и силен вятър, прегради няма ...
Re: Мнениея за камелия
08-12-2011 - 18:37:18
Ребята, вместо да си губите времето, я си размърдайте мозъчните гънки и измислете смислена алтернатива за оцеляване, я вижте:
[www.capital.bg]

защото накрая Камито може да се окаже права - че изобщо ги нямате, sorry.
Re: Мнениея за камелия
27-12-2011 - 14:08:10
avatar
Без да искам да обиждам Лелка Камелка Дъртофелка Хухавелка от панелните гета smiling smiley

бих искал да Ви споделя моето лично мнение, касаещо този субект, базирано на проведени

разговори с нея, а именно то е:

1. Просто и първично същество бих казал говедо, но не го казвам, за да не я засегна.

2. Имам специфичен подход в общуването - ти му показваш, че не е право, а то те 'гледа умно'

и рупа ли рупа.

3. Като види, че нищо не разбира и като я обори човек с аргументи, то тя не казва 'Сори - сгреших

и аз съм човек - не мога да знам и не знам всичко', а НАПРОТИВ започва да обижда и подиграва

събеседника си, опитвайки се да чрез грозно словоблудство да го 'победи'.

Обобщено: АБСОЛЮТНА СМРАД.*pardon*

=========================================

НЕВЕЖЕСТВОТО Е БЛАЖЕНСТВО.
АКО ЗНАНИЕТО МОЖЕ ДА СЪЗДАДЕ ПРОБЛЕМИ, ТО НЕ НЕВЕЖЕСТВОТО Е НАЧИНЪТ ДА ГИ РЕШИМ.
Re: Мнениея за камелия
27-12-2011 - 14:17:17
avatar
Ааааа забравих ВЕСЕЛА КОЛЕДА НА ВСИЧКИ и най-вече на лицето, на което е посветена темата! :]

=========================================

НЕВЕЖЕСТВОТО Е БЛАЖЕНСТВО.
АКО ЗНАНИЕТО МОЖЕ ДА СЪЗДАДЕ ПРОБЛЕМИ, ТО НЕ НЕВЕЖЕСТВОТО Е НАЧИНЪТ ДА ГИ РЕШИМ.
Съжаляваме, само регистрирани потребители могат да публикуват в този форум.

Натиснете тук за вход