Dnes Bloombergtv.bg Investor Gol Automedia Tialoto Az-Jenata Az-deteto Teenproblem Puls Imoti.net Rabota Start Blog Aha Snimka
imoti net - порталът за недвижими имоти
 


Добре дошли! Вход Създаване на нов профил

Разширено

Мнениея за камелия

Публикувано от javcho 
Re: Мнения за камелия
03-11-2011 - 10:37:57
Прав си драка, още веднъж разбирам защо ни е на този хал държавата - защото всеки се прави на какъвто не е, ето ти например смяташ, че можеш да даваш съвети някому ,представяш ли и ?! Бог да пази България, а българите - от такива недоучили посредственици като теб.
Re: Мнения за камелия
03-11-2011 - 11:19:00
Quote
bashbroker
15 000лв за 10 месеца = 1500 лева на месец.

Супер посредствена представа за "добри пари".
-----------------
Ако не беше толкова посредствен, щеше да прочетеш и разбереш, написах , че са ми останали толкова, което означава не приход, не разход, а разликата между двете.

Щях да те разбера ако не беше се изразил, както си говорите помежду си икономиченски неграмотните.
В главата ти е пълна каша от приходи, разходи, като физическо лице, като юридическо лице.
Такъв термин "останали пари" не съществува.
Като юридическо лице "останалите пари" са печалба.
Като физическо лице "останалите пари" са спестявания.
Re: Мнения за камелия
03-11-2011 - 11:48:15
javcho , много ти благодаря за разясненията, дали ще се усетиш колко си смешен, или трябва да ти го каже някой ?

1. Кое от написаното от мен отправих към теб, та ми казваш - "щях да те разбера" ?
2. Нов термин, само за теб - "спестени пари от печалбата".
3. "В главата ти е пълна каша", не джафчо, всичко ми е наред, прекрасно знам как и колко съм спечелил, как и колко съм похарчил, колко съм изплатил на служителите си, дали и какви данъци съм платил и т.н..



Редактиран 2 път(и).Последна редакция на 2011-11-03 12:04 от bashbroker.
Re: Мнения за камелия
03-11-2011 - 12:03:58
Quote
bashbroker
javcho , много ти благодаря за разясненията, дали ще се усетиш колко си смешен, или трябва да ти го каже някой ?

На мен пък ми и смешен висящ във форума човек, около който УЖ има важен близък, нуждаещ се от посвещаване на цялото свободно време и енергия.



Редактиран 2 път(и).Последна редакция на 2011-11-03 12:07 от javcho.
Re: Мнения за камелия
03-11-2011 - 12:12:31
Quote
bashbroker
javcho , много ти благодаря за разясненията, дали ще се усетиш колко си смешен, или трябва да ти го каже някой ?

1. Кое от написаното от мен отправих към теб, та ми казваш - "щях да те разбера" ?
2. Нов термин, само за теб - "спестени пари от печалбата".
3. "В главата ти е пълна каша", не джафчо, всичко ми е наред, прекрасно знам как и колко съм спечелил, как и колко съм похарчил, колко съм изплатил на служителите си, дали и какви данъци съм платил и т.н..
Бе ти поне веднъж ще прочетеш ли внимателно каквото ти пишат по знаещи от теб.Пак си се изтропал с обидите и квалификации.Вземи иди на врачка или баячка щото имаш сериозни проблеми.Явно и скъпите лекарства не ти действат и медицината е безпомощна
Re: Мнения за камелия
03-11-2011 - 12:21:07
На мен пък ми и смешен висящ във форума човек, около който УЖ има важен близък, нуждаещ се от посвещаване на цялото свободно време и енергия
--------------
Ждрольо джафчо, на този "близък" съм му пастрок и е до мен и сега, а ти си идиот.
Re: Мнения за камелия
03-11-2011 - 12:21:52
Како, тук по-знаещи от мен няма, има комплексари и кретени като теб.
Re: Мнения за камелия
03-11-2011 - 12:25:14
Quote
bashbroker
Како, тук по-знаещи от мен няма, има комплексари и кретени като теб.
Toва което си написал е поредното доказателство за сериозния проблем който имаш.Иди да ти леят куршум и дано се оправиш.Това е последната надежда за теб.
Re: Мнения за камелия
03-11-2011 - 12:33:11
Како, ще не се гръмнеш ? Ти ще ми даваш оценки на мен ?!
Re: Мнения за камелия
03-11-2011 - 12:38:27
avatar
Quote
batko
Quote
bashbroker
Како, тук по-знаещи от мен няма, има комплексари и кретени като теб.
Toва което си написал е поредното доказателство за сериозния проблем който имаш.Иди да ти леят куршум и дано се оправиш.Това е последната надежда за теб.

Не, не, с леене няма да стане :] По-скоро да го ползва по предназначение и да се отърве от мъките *smiley_ahh*

Има три вида загуби: малки, големи, и загуба на всичко. Който го проумee - печели !
Съжаляваме, само регистрирани потребители могат да публикуват в този форум.

Натиснете тук за вход