Dnes Bloombergtv.bg Investor Gol Automedia Tialoto Az-Jenata Az-deteto Teenproblem Puls Imoti.net Rabota Start Blog Aha Snimka
imoti net - порталът за недвижими имоти
 


Добре дошли! Вход Създаване на нов профил

Разширено

Мнениея за камелия

Публикувано от javcho 
Re: Мнениея за камелия
01-11-2011 - 21:06:18
от конкурентния саит е видно че има 1400 агенции. от 14000 сделки да речем 7000 с брокер(има сделки дарения между роднини продажби на идеални части между съсобственици има известно количество продажби без брокер например новото строителство).ако има 5 брокери в агенция средно се пада по 1 сделка на брокер.елментарна аритметика TZARS
Re: Мнениея за камелия
01-11-2011 - 21:41:50
радев, по време на най - големиятт бум в София нямаше 7000 брокери, чудя ти се в крайна сметка какво искаш да докажеш и да покажеш ? Знания ? Злорадстваш, че според теб брокерите нямат сделки, какво неграмотнико, обясни ? Че си по елементарната аритметика отдавна знам, другата ти е сложничка, ама тази за какво ти е ? Ти си толкова неграмотен, че на две магарате три купи сено не можеш да разделиш, къде се буташ при батковците ?!
Re: Мнениея за камелия
01-11-2011 - 22:04:30
брокерите изтрещеха от глад и почват да сипят обиди
Re: Мнениея за камелия
02-11-2011 - 08:57:40
За такива главанаци като теб не се сещам за по-мили думички.
Re: Мнения за камелия
02-11-2011 - 09:11:55
Quote
nradev
брокерите изтрещеха от глад и почват да сипят обиди

И на теб да ти падне месечния доход 3-5 пъти за 2 години и ти ще изтрещиш smiling smiley. Времената вече са други, който иска 5 бона на месец трябва да се захване с нещо по-сериозно, стига да може де.
Re: Мнения за камелия
02-11-2011 - 09:31:13
avatar
Quote
Seira
И на теб да ти падне месечния доход 3-5 пъти за 2 години и ти ще изтрещиш.

Това се случи на 80% от бизнеса в България.
Изключение са може би голяма част от форумците, те правят пачки от всичко.
Когато кризата е жестока - гори и сухото и мокрото.
Re: Мнения за камелия
02-11-2011 - 09:31:49
Айде още един, дето реве на оная ми работа. Що не се хванете да работите нещо, ами седите тук и сипете простотии, комплексарчета ?1
Re: Мнения за камелия
02-11-2011 - 10:09:15
avatar
Quote
bashbroker
Айде още един, дето реве на оная ми работа.

Искаш да кажеш че кризата не ти се отразила? Ако е така, браво.
Re: Мнения за камелия
02-11-2011 - 11:12:13
Отрази ми се разбира се, преди нея ми оставаха чисти по няколко хиляди евро на месец, .сега за цялата тази година са от порядъка на 7-8 хилки. Въпросът е в омразата тук, дотегна ми от мрачни, мразещи, неуспели неграмотници като тоя нрадев, батко и разни други дребни душички. Дотегна ми от желанието да се плюе и отрича реалността, породени от завист и злоба, да се оплюва трудът на хора, които работят, изкарват добри пари, без да извиват някому ръцете, не прочетох някой да се възмути от оня льольо, дето ни нарича паразити, ама аз като кажа на някой от тях, че е комплексар, следва вой до небето, как брокерите са изнервени и обиждат.
Re: Мнения за камелия
02-11-2011 - 11:43:51
Quote
bashbroker
сега за цялата тази година са от порядъка на 7-8 хилки.

Дотегна ми от желанието да се плюе и отрича реалността, породени от завист и злоба, да се оплюва трудът на хора, които работят, изкарват добри пари,

15 000лв за 10 месеца = 1500 лева на месец. :]

Супер посредствена представа за "добри пари".



Редактиран 1 път(и).Последна редакция на 2011-11-02 11:46 от javcho.
Съжаляваме, само регистрирани потребители могат да публикуват в този форум.

Натиснете тук за вход