Dnes Bloombergtv.bg Investor Gol Automedia Tialoto Az-Jenata Az-deteto Teenproblem Puls Imoti.net Rabota Start Blog Aha Snimka
imoti net - порталът за недвижими имоти
 


Добре дошли! Вход Създаване на нов профил

Разширено

Мнениея за камелия

Публикувано от javcho 
Re: Мнения за камелия
04-11-2011 - 19:10:23
Quote
bashbroker
Отрази ми се разбира се, преди нея ми оставаха чисти по няколко хиляди евро на месец, .сега за цялата тази година са от порядъка на 7-8 хилки. Въпросът е в омразата тук, дотегна ми от мрачни, мразещи, неуспели неграмотници като тоя нрадев, батко и разни други дребни душички. Дотегна ми от желанието да се плюе и отрича реалността, породени от завист и злоба, да се оплюва трудът на хора, които работят, изкарват добри пари, без да извиват някому ръцете, не прочетох някой да се възмути от оня льольо, дето ни нарича паразити, ама аз като кажа на някой от тях, че е комплексар, следва вой до небето, как брокерите са изнервени и обиждат.
Ох милия той. И за това ли си толкова нервен и превъзбуден в последно време? Намаля хранилката и започна с обидите. Спомням си кога един др. съфорумник как се жалваше че за цяла година на фирмата им имала само 6 сделки и пак така се беше развихрил. Сега и ти. Явно си е до броя сделки и намаляването води до лоши последствия на брокерското съсловие.
Re: Мнения за камелия
05-11-2011 - 09:37:01
Ох милия той. И за това ли си толкова нервен и превъзбуден в последно време? Намаля хранилката и започна с обидите
----------------
Липсваше ми. Тъпак нещастен. Не съм спирал с обидите за нещастници като теб и още няколко души тук. Няма и да спра. Иначе съм добре, ако питаш как съм. За разлика от теб.
1.9
Re: Мнения за камелия
05-11-2011 - 09:44:04
Quote
bashbroker
Ох милия той. И за това ли си толкова нервен и превъзбуден в последно време? Намаля хранилката и започна с обидите
----------------
Липсваше ми. Тъпак нещастен. Не съм спирал с обидите за нещастници като теб и още няколко души тук. Няма и да спра. Иначе съм добре, ако питаш как съм. За разлика от теб.

Леле, що нерви, що чудо. Пий успокоителни човече!.
Re: Мнения за камелия
05-11-2011 - 10:09:33
Давай, имаш още никове !
Re: Мнения за камелия
05-11-2011 - 11:31:13
Quote
bashbroker
Ох милия той. И за това ли си толкова нервен и превъзбуден в последно време? Намаля хранилката и започна с обидите
----------------
Липсваше ми. Тъпак нещастен (цензура като няма модератори *pardon*). Не съм спирал с обидите за нещастници като теб и още няколко души тук. Няма и да спра. Иначе съм добре, ако питаш как съм. За разлика от теб.
Браво за тебе. И аз съм добре, що да не съм добре. Вече смених вратата на гаража, че старата беше увиснала и раздута. Сега се опитвам мазата да оправя, че има доста влага и трябва някаква хидроизолация да се направи, ама майсторите само идеи дават, ама никой не дава гаранция че след 5 години нямало да е същото, но продължавам да търся решение. Само чакам човека да се изнесе на 22-ри и да почвам ремонта на апартамента. Та какво да ми е - добре съм, даже съм супер.

P.S. А като казах за човека, разбрах и защо така е продал уж на загуба според вас (и аз имах мисли защо по-евтино предлага). Оказа се, че с парите купува къща на сина си в гр. Бъфало, щата Ню Йорк за скромните 135 000 $. Не можах да повярвам, а сега отивал да гледа внуците там с получената по-рано зелена карта. Така, че май си е на чиста далавера дядката и доста добре е обмислил действията си. Блазе на такива хора, пък и сега ще се радва на внуци и ще помага на сина си (все пак детската градина била 1200 долара на месец), а няма да е сам в София.
1.9
Re: Мнения за камелия
05-11-2011 - 20:32:00
Quote
bashbroker
Давай, имаш още никове !

Аааааа, не давам! Уча се от брокери и за това само вземам.
Re: Мнения за камелия
05-11-2011 - 21:30:16
Бахти, Камелия познала! eye popping smiley
Голяма далавера, стареца си продал къщата за да купи сглобяем курник на сина, че и да ходи да им гледа децата. Да, далавера си е, що на мен никой не ми купи къща нито ми гледа трите деца безплатно. Чудя се понякога, аз ли съм идиота дето се блъскам да строя къща и да си гледаме сами децата или подобни екземпляри. Не че мога да се извъртя вече и да изнудвам старците, такъв ми бил късмета изглежда, а?
Re: Мнениея за камелия
07-11-2011 - 08:42:08
Quote
general
Досега си имахме VladimirYosifov , сега си имаме и javcho. Не влизам често тук - да не би форумът да се е преквалифицирал:от имоти.нет на chetvyrtikilometyr.net?


Явно единственият шанс в този форум е участие в темата "Светът е оцелял, защото се е смял" , защото там качеството на хумора е гарантирано.
Тук и другаде е просто вкиснала боза. - ако приемаме този стил и манталитет за проява на чувство за хумор. Тъй, че по-добре се смейте,защото от толкова жлъч тук ще хванете язва.



Редактиран 1 път(и).Последна редакция на 2011-11-07 08:42 от general.
Re: Мнениея за камелия
07-11-2011 - 12:54:51
Аутсайдерът социопат камелия за поредна събота и неделя е била нон-стоп пред компютъра в миризливата панелка, намираща се в гетото Люлин. Не излиза никъде, няма приятели, пълна изолация от страна на семейство и роднини. Седи си сама пред компютъра, по цял ден през почивните дни и се моли някой да и обърне внимание. За неделя има цели 20 мнения, разпределени равномерно през целия ден. eye popping smiley Оределено заслужава наградата златен бурсук.
Re: Мнениея за камелия
07-11-2011 - 14:46:02
avatar
Quote
ivorad
Quote
drakkar
Цената я определя купувача, продавача може да се съгласи или не на сделката.

Неееееееееееееееееее..................
:}

Quote
TZARS
Quote
drakkar
Цената я определя купувача, продавача може да се съгласи или не на сделката.

А обратното не е ли валидно? цената я определя продавача, ако купувача се съгласи - има сделка.

Quote
bashbroker
Цената я определя купувача, продавача може да се съгласи или не на сделката.
----------------
Наистина ли така смяташ ? Не вярвам, че след толкова години тук, можеш да сътвориш тази нелепица, изумен съм.


Ето част от интервю с Левон Хампурцарян - човекът, от когото ще зависи съдбата на доста ипотекари следващите няколко години :]

"Първо цените на жилищата ще се определят основно от възможностите на българския потребител, а не от ентусиазма и желанията на предприемачите."

Към думите му за ентусиазма и желанията на предприемачите мога да добавя и тези на брокерите + мокрите сънища на продавачите smiling smiley

А Дичо и брокера иворад да си го набият в кухите кратуни - Купувача определя цената !!! И Левон ви го казва ...

Ето линк към цялото интервю Левон за цените на НИ

Има три вида загуби: малки, големи, и загуба на всичко. Който го проумee - печели !
Съжаляваме, само регистрирани потребители могат да публикуват в този форум.

Натиснете тук за вход