Dnes Bloombergtv.bg Investor Gol Automedia Tialoto Az-Jenata Az-deteto Teenproblem Puls Imoti.net Rabota Start Blog Aha Snimka
imoti net - порталът за недвижими имоти
 


Добре дошли! Вход Създаване на нов профил

Разширено

Станах брокер!

Публикувано от barman 
Re: Ставам брокер!
09-12-2009 - 21:28:53
avatar
Успех и.. внимавай летящият старт да не се превърне в неконтролирано падане!

Айде, пък ако продадеш, похвали се!
Така де, нещо скучно взе да става тука, от два месеца нито един от мастите брокери на форума не се е похвалил, озверели са нещо и с мутри взеха да си плашат клиентите "си" да купуват!

Надявам се да не прибягваш до отвличания, като мярка за Убеждаване на купувача, че нещо много станахте напоследъка?!
Re: Ставам брокер!
09-12-2009 - 22:30:52
Барман-шегаджия smiling smiley
Интересен поглед на брокерските проблеми очакваме...
Дръж ни в течение!
Re: Ставам брокер!
10-12-2009 - 19:00:23
Днес на третия ден имам първото прозвъняване на моя оферта. За съжаление оказа се брокер, който не прочел докрай, че апартамента е в строеж. Явно от нашта майка България няма да изкочи зайчето, затова ще атакувам братушките. Ще търся някой рашън маклер (та дори да е от Магадан), който да ми праща руснаци с пачки. Шефа ми продължава да е кахърен и освен двоен комисион ми обеща и бутилка Джони. Става ми смешно, защото досега обикновенно аз съм поръчвал Джонито. Нова година ще я карам в Гърция с мангизи изкарани от сделка, уверен съм.*drunk*
Re: Ставам брокер!
10-12-2009 - 20:10:06
avatar
Прав си, говори направо с Учените от БАН, те вече са установили връзка с клиентите ти!
Чакаме първо да дойдат марсиаците, а малко след тях започват да идват гоаулдите, призраците и все клиенти от Свят 5 :}
Re: Ставам брокер!
10-12-2009 - 21:42:54
Пак усещам ирония. Ще направя канал с руски брокер и тогава шефа ще купува микробус, за да извозваме рашъните с пачките от летището до хотела и после на обектите ми. Нотариусите няма да могат да ми смогват на сделки. Засега на руски знам как е мангизи - „денги”. За начало е достатъчно.*drunk*
Re: Ставам брокер!
10-12-2009 - 22:06:19
да си беше седял барман
Re: Ставам брокер!
10-12-2009 - 22:17:06
Пич,
имам един недвижим имот за продажба. Чудесно изложение - пИерфектна гледка към залеза, добра локация (на 100 метра от морето), много слънчев - отвсякъде има прозорци, екологично строителство. Евтино го давам - 20000 евро. Трабантчето на тати. От 20 години не се е движило. Ако изкрънкаш повече от купувачите, за теб си остава разликата.
Re: Ставам брокер!
10-12-2009 - 22:29:31
Ти ти ти си добър!Виждам,че знаеш руски,говори с некой руснак да ми купи апартамента на Слънчев град защото се оказа,че не ми понася водата иначе е суперлукстоплокейшън има и басеин с красиви диви птици в него снимката е на аватара ми ако не ми верваш ама птиците ги немаше като снимах,ходат да пият вода от една канавка и пак се връщат.Давам ти 50% комисион ако го продадеш на 500евро кв.м. да видиш,че и аз съм човек winking smiley
Re: Ставам брокер!
10-12-2009 - 22:45:26
Quote
barman
Пак усещам ирония. Ще направя канал с руски брокер и тогава шефа ще купува микробус, за да извозваме рашъните с пачките от летището до хотела и после на обектите ми. Нотариусите няма да могат да ми смогват на сделки. *drunk*Засега на руски знам как е мангизи - „денги”. За начало е достатъчно.*drunk*

*drunk*Абсолютно достатъчно! Добре е да знаеш и думата процент-6/шесть/ процентов!Членуваш му един пълен член! :] Граматически казано разбира се!
Re: Ставам брокер!
10-12-2009 - 22:49:56
avatar
Quote
barman
Пак усещам ирония. Ще направя канал с руски брокер и тогава шефа ще купува микробус, за да извозваме рашъните с пачките от летището до хотела и после на обектите ми. Нотариусите няма да могат да ми смогват на сделки. Засега на руски знам как е мангизи - „денги”. За начало е достатъчно.*drunk*

Че то Беломорканал, не го ли прокопаха руските брокери по времето на Сталин?
И в някакъв архипелаг там, бяха направили супермодерно екоселище. winking smiley
Съжаляваме, само регистрирани потребители могат да публикуват в този форум.

Натиснете тук за вход