Dnes Bloombergtv.bg Investor Gol Automedia Tialoto Az-Jenata Az-deteto Teenproblem Puls Imoti.net Rabota Start Blog Aha Snimka
imoti net - порталът за недвижими имоти
 


Добре дошли! Вход Създаване на нов профил

Разширено

Станах брокер!

Публикувано от barman 
Re: Станах брокер!
06-01-2010 - 01:34:05
winking smileyfilmatoplo

Бармана е готин ,с много фин и интелигентен бъзик към брокеража*bow*Направо заслужава да поеме мениджмънта на Международната Агенция за Недвижими Имоти,съкратено "МАНИ-МАНИ"!
Бармане следим с внимание брокерските ти занимания! Това е то професионален подход!
Re: Станах брокер!
06-01-2010 - 11:44:32
Quote
filmatoplo
Бармане -ЧНГ .Ти направо ме върна преди поне 5 години - когато от всяко дърво стана свирка , тоест от всеки стана брокер .:] Исчети форума от преди тез години , шефа ти май ти гледа сиира .Много си наивен , без опит - мини някакво обучение - шефа да те прати на 2-3 семинара или да те прикрепи до по старо куче асистент -ка.Не се сърди -един ден ще станеш брокер .Един съвет - не пилей спечеленото , имаш ли си свой дом , хубава кола , инвестирай в имидж и не плямпай глупости.Малко казах ама се замисли.Лека и дано искочи руския шаран .
Относно обучението - шефа ми даде в началото ЗЗД, ЗУТ, МУТ и още няколко книжлета да прочета, за семинари не е обелвал дума. Той бачка сам и няма към кого да ме прикрепи. Той е с отслабнало зрение, по цял ден стои с една голяма лупа и чете „местния вестник за имоти”, пише си в тефтера, задрасква, от време на време псува, малко е скаран с интернета. Няма никакъв оптимизъм в него, доста е кахърен. Инак каквото го питам – ми отговаря (навътре е в занаята). През м.Декември дори се усмихна (искренно) няколко пъти, като видя какви оферти съм му донесъл. Аз съм пълен с енергия и ако има сделки ще бачкам нон стоп. Гледам си хотелчето в тефтера и ще чакам „олигархчето”. Дали има и други като мен, които бачкат цял месец без сделка? Дано съм изключение! *drunk*



Редактиран 1 път(и).Последна редакция на 2010-01-06 20:05 от barman.
Re: Станах брокер!
06-01-2010 - 18:18:52
Честно ако бях Доналд Тръмп или там някой от Гуглетата щеше да те взема на работа веднага и то в борда на съветниците .Несе отказвай , и аз бях търговец през кризата 96-97 - продаваш стока за 5 и като идеш на склада тя вече 6 *beer*
Съжаляваме, само регистрирани потребители могат да публикуват в този форум.

Натиснете тук за вход