Dnes Bloombergtv.bg Investor Gol Automedia Tialoto Az-Jenata Az-deteto Teenproblem Puls Imoti.net Rabota Start Blog Aha Snimka
imoti net - порталът за недвижими имоти
 


Добре дошли! Вход Създаване на нов профил

Разширено

Станах брокер!

Публикувано от barman 
Станах брокер!
05-12-2009 - 11:13:44
Вече съм брокер, от понеделник стъпвам на пазара на имоти. Шефа ми обеща двоен комисион ако имам сделка до Коледа. Уверен съм, че това ще е факт. Гледам го, че е малко кахърен, но аз ще му върна блясъка в очите. Всички оферти от Обзор до Резово ще ги изръшкам. Ако на колегите от Бургаска област им спаднат продажбите, „бармана” ще е виновен. Засега Ямбол и Сливен може да са спокойни.*drunk*



Редактиран 1 път(и).Последна редакция на 2009-12-15 22:26 от barman.
Re: Ставам брокер!
05-12-2009 - 19:59:28
Честито! Като направиш пачка ми се обади да ти прехвърля за управление моята международна агенция за недвижими имоти-"МАНИ-МАНИ " ДЗЗД,че нещо напоследък е "дала на ремък"!*yes*
Re: Ставам брокер!
05-12-2009 - 23:18:46
Не си купувай нов тефтер,намери от познат някой стар и мазен така клиенТОВЕТЕ ще те мислят за старо куче в занаята като камито и да не забравиш да си регистрираш предплатената карта,че иначе след нова година ще ти я спрът!Пожелавам успех и ако има някой апартамент по южното с морска панорама до 100евро на кв.м. свиркай да идвам да се пазариме........
Re: Ставам брокер!
06-12-2009 - 11:03:14
Струва ми се, че усещам лека ирония спрямо новата ми работа. Аз съм сериозен човек (яко копеле). Шефа ми даде малко книжки да почета: ЗУТ, МУТ, и т.н. (щели да трябват). Сега ги чета и почти всичко вдявам от написаното. В понеделник ще имам два служебни джиесема и тръгвам здраво с рогата напред. Досега каквото съм бачкал, не съм се изложил. Умувам дали да награбя апартаментите или къщите (до довечера има време). Уверен съм, че ще раздвижа имотите по южното черноморие. Стотици продавачи ще са ми благодарни!*drunk*
Re: Ставам брокер!
07-12-2009 - 18:21:12
Хайде, и после ела и се пусни и по северното...
Re: Ставам брокер!
07-12-2009 - 19:04:19
След Бургаска област съм планирал атака на Ямбол и Сливен. След първия работен ден установих, че много апартаменти (хляб за мен) има в района Равда - Св.Влас. За начало тях ще ги метна. Ако някой търси жилище на моренцето, аз съм насреща!*drunk*
Re: Ставам брокер!
07-12-2009 - 20:16:01
Това мнение е преместено в новия "форум за имоти, финанси и всичко останало"



Редактиран 1 път(и).Последна редакция на 2010-05-24 23:51 от g0g0.
Re: Ставам брокер!
08-12-2009 - 11:47:01
Quote
barman
Струва ми се, че усещам лека ирония спрямо новата ми работа. Аз съм сериозен човек (яко копеле). Шефа ми даде малко книжки да почета: ЗУТ, МУТ, и т.н. (щели да трябват). Сега ги чета и почти всичко вдявам от написаното. В понеделник ще имам два служебни джиесема и тръгвам здраво с рогата напред. Досега каквото съм бачкал, не съм се изложил. Умувам дали да награбя апартаментите или къщите (до довечера има време). Уверен съм, че ще раздвижа имотите по южното черноморие. Стотици продавачи ще са ми благодарни!*drunk*


УЖАС*xxx*
Re: Ставам брокер!
08-12-2009 - 12:51:15
Е сега си Е...А мамата по южното черноморие..eye popping smiley
Re: Ставам брокер!
09-12-2009 - 08:37:55
Почнах с летящ старт, вече имам осем апартамента (в строеж) от Равда нагъчени в няколко сайта. Днес чакам много обаждания и поне една продажба. Смятам от първата си сделка да изкарам една яка Нова година в Гърция. Вчера в офиса идва някаква кифла и тя да става брокерка, само, че тя не различава панелните от тухлените сгради. Явно е объркала рейса. *drunk*
Съжаляваме, само регистрирани потребители могат да публикуват в този форум.

Натиснете тук за вход