Dnes Bloombergtv.bg Investor Gol Automedia Tialoto Az-Jenata Az-deteto Teenproblem Puls Imoti.net Rabota Start Blog Aha Snimka
imoti net - порталът за недвижими имоти
 


Добре дошли! Вход Създаване на нов профил

Разширено

Станах брокер!

Публикувано от barman 
Re: :]Re: Ставам брокер!
17-12-2009 - 17:14:48
avatar
Quote
barman
Канала от русията е готов, "Якутския" брокер ме изненада приятно. Ще ми праща някакъв рашън да купува апартаментче на "Сънито". Имал 18,000 в брой. Колеги, аз Ви казах, че ще избия рибата, но някои не ми повярваха. Зарязвам свинефермите и свинете със сини очи, и се държа здраво за нашто моренце. Някой брокер от вътрешността може на поеме прасетата. На нова година съм в Гърция с мангизи от сделка - както си бях обещал!*drunk*

За толкоз пари, направо затворен комплекс може да му продадеш!
А ако иска нещо по-луксозно, Камито още пази едни панелки в Люлин, баш кат за него!
Re: :]Re: Ставам брокер!
17-12-2009 - 18:41:59
Руснака щом ще бие толкоз път ще купи със сигурност ! Един съвет,за пари няма да говориш преди да го заведеш на огледа и вече като сте там (сега внимавай това го знам от стари брокери) преди да кажеш цифрата вдигаш лявата ръка горе всеедно се почесваш отзад, Руснаците винаги посягат с десната ръка!!
Re: :]Re: Ставам брокер!
18-12-2009 - 06:40:00
Не забравяй да му сипваш ВОДКА
Re: :]Re: Ставам брокер!
21-12-2009 - 06:22:27
avatar
Брокерче какво закъса ли я в тази тежка зима? Изненада те май–така е. Абе нищо нали са празници ама уреди ти свинските пръжки пърцуца сигорно имаш кво ти требе повече. Нека да се стопли и тогава пак започваме на нов глас ИМОТИ ИМОТИ ИМОТИ се продават ама ша е глас в пустиня. Ай със здраве.

Ни копува ни продава
Re: :]Re: Ставам брокер!
21-12-2009 - 15:57:22
Хахахаха!

Бармане, ти си тотален хит в нашата агенция. Интернет връзките са нажежени от енергичното разпращане на линкове с твоите творения. Що не се пробваш в шоубизнеса?

По всичко личи, че си човек, който обича да е център на внимание въпреки, че си балон с въздух под налягане. (говоря относно имотите, не по принцип)

Едно е сигурно. Умееш да разсмиваш. Бъди себе си и работи за това, за което си създаден. Успех smiling smiley
Re: :]Re: Ставам брокер!
22-12-2009 - 17:13:43
Пичове, получи се засечка!
Дойде един руски старчок за един ден и половина – пиян дойде и пиян си отиде.
Шефа уреди рускии преводач.
Той въобще не беше наясно с пазара в нашта майка България.
Руския брокер иска 5 % комисион, като сложа и нашето, тя работата става оле мале!
Кво да му покажа за 16.500 евро, аз да не съм факир.
Чул старчока, че „Сънито” е хита на Европата и имало боксониери по 9.000 и
той за 18.000 иска 60 кв.м. с „вид на море”- демек морска панорама.
Да, ама не. Аз съм супер професионалист, но сделка не направих.
Остана ми удоволетворението, че шефа ме похвали:
„бармане”, няма брокер докарал руснак за две седмици!
Сега залягам отново на Меден Рудник и се надявам руския брокер да ми прати най-после поне един олигарх.
Цял хотел държа в тефтера бе хора!
*drunk*



Редактиран 1 път(и).Последна редакция на 2009-12-22 17:23 от barman.
Re: :]Re: Ставам брокер!
23-12-2009 - 01:57:48
avatar
Казах ти аз ама ти не слушаш патило. Руснаците гледат да фанат девола у въздуха да опънат, ти си тръгнал с тях да се гъбаркаш. Трябваше да му набутате една шантонерка малко кът са през зимата по морето ама неможе да нема некои местен бърльоч. Хотела още у тефтеро си държиш ама мина ли скоро да го видиш че почнаха да бутат в оният вилает. И тефтера да пазиш, да го пазиш като очите си ей–фирмена тайна е това, хора зли с душ покварни има и глей мишките да не го наръфат като баница с късмети че както е мазен добре за празника жа дойде. Свърза ли се с нашите от БАН извънземните на път ли са и кога се очаква да наминат, момче това е златна възможност глей да не е проиграеш.

Ни копува ни продава
Re: :]Re: Ставам брокер!
03-01-2010 - 11:33:20
Честита Нова Година, колеги!*ok*
Нека тя донесе на всички Българи много здраве и късмет,
нови жилища за купувачите, купувачи на продавачите и на брокерите сделки!clap:
Не удържах на думата си, не направих сделка до 31.12.2009 г.
Новата година си я изкарах на Егейско море, но не я платих с пари от "имот".
Ще си дам малко време за размисъл, да видя кво да правя за напред.
Брокерската работа отстрани изглежда лесна,
ама доста бягане има между строежи и панелки,
а крайния резултат е доста несигурен.
Аз не съм свикнал да бачкам без пари.
Брокерите от Сливен и Ямбол, могат спокойно да си работят - "бармана" засега ще почине.*drunk*
Re: :]Re: Ставам брокер!
03-01-2010 - 11:56:20
Re: Станах брокер!
05-01-2010 - 19:26:34
Бармане -ЧНГ .Ти направо ме върна преди поне 5 години - когато от всяко дърво стана свирка , тоест от всеки стана брокер .:] Исчети форума от преди тез години , шефа ти май ти гледа сиира .Много си наивен , без опит - мини някакво обучение - шефа да те прати на 2-3 семинара или да те прикрепи до по старо куче асистент -ка.Не се сърди -един ден ще станеш брокер .Един съвет - не пилей спечеленото , имаш ли си свой дом , хубава кола , инвестирай в имидж и не плямпай глупости.Малко казах ама се замисли.Лека и дано искочи руския шаран .
Съжаляваме, само регистрирани потребители могат да публикуват в този форум.

Натиснете тук за вход