Dnes Bloombergtv.bg Investor Gol Automedia Tialoto Az-Jenata Az-deteto Teenproblem Puls Imoti.net Rabota Start Blog Aha Snimka
imoti net - порталът за недвижими имоти
 


Добре дошли! Вход Създаване на нов профил

Разширено

Станах брокер!

Публикувано от barman 
Re: Ставам брокер!
11-12-2009 - 20:09:08
Днес имам второто си прозвъняване: строител ми се обади, за да ме информира, че сваля цените си с 50 евро / кв.м. Колеги имали ли сте такъв случай: трябва да продам апартамент чиято пазарна цена е максимум 30.000 евра. Гадорията е, че същия апартамент има ипотека 35.000 евра и дори да намеря купувач за 30.000, то продавача няма останалите 5.000 да си покрие дълга. От няколко агенции му казали да се спасява поединично. Баси заплетения казус! Ще мисля цяла вечер – трябва да има решение. Бармана ако не му помогне, кой друг. Тук е шанса да изкарам мангизите за Нова година.*drunk*
Re: Ставам брокер!
11-12-2009 - 20:24:51
Констатацията след първата ми работна седмица е, че работа има. Само, че що не звънкат тез пусти купувачи незнам. Сутрин ставам в 6.00 с Айрън Мейдън и Металика, цял ден прескачам от апартамент на апартамент, вечер отпускам до 23.00 с Гръцко. Няма ли сериозни хора желаещи да имат имотче на нашто моренце? Питането ми е към Софиянци – там са паричките. Айде бе хора, купете нещо да раздвижим пазара! *drunk*
Re: Ставам брокер!
11-12-2009 - 20:29:32
avatar
Продай нещо на Дичо и на Турбозола, и двамата са от голямото доброутро, за тях 30000 евро са джобни пари за семки, а Камито пък ако знаеш колко е богата...?!
Всеки ден маа свинско със зеле! Понякога и без свинско, за да не озлобява прекомерно от него.:}
Re: Ставам брокер!
11-12-2009 - 23:16:07
Бармане с интерес следя бурното развитие на кариерата ти.Виждам,че вече си се сблъскал с ИПОТЕКОПИТЕКА който е най разпространения човекоподобен в Булгаристан,ако успееш да измислиш схема да му отървеш задника (без да поглъща некви неща и да ги пренася през границата...) ще станеш най богатия брокер в страната winking smiley
Re: Ставам брокер!
12-12-2009 - 20:43:27
Бармана вече има в "тефтера" си и хотел. Цял ден в снега, но следобяд хотела е в тефтера ми. Това хотелче да продам, мога да отида до Малдивите. Само да намеря някое руско олигархче да клъвне и забравям за панелчетата в Меден Рудник и недовършените тухлички в Равда. Започвам да мисля по мащабно. *drunk*
Re: Ставам брокер!
12-12-2009 - 20:58:27
Само така с теб съм.Ти си един от малкото симпатични брокери,УСПЕХ *beer*
Re: Ставам брокер!
13-12-2009 - 01:17:44
avatar
Quote
valsodar
Продай нещо на Дичо и на Турбозола, и двамата са от голямото доброутро, за тях 30000 евро са джобни пари за семки, а Камито пък ако знаеш колко е богата...?!
Всеки ден маа свинско със зеле! Понякога и без свинско, за да не озлобява прекомерно от него.:}

Хи,хи! Толкова си елементарен, че не можеш да озлобиш някого, ако ще и нажежено желязо да маа...........
А иначе- добре съм, колкото и да те хвърля в безсъние сведението. Напоследък още по- добре ставам- за твой ужас.
Не само свинско маам, а куп други неща, ама ще ти ги спестя- да не се задавиш от неконтрулируемото слюнкоотделяне.............
Re: Ставам брокер!
13-12-2009 - 17:10:58
Днес направих трансграничен контакт с брокер от Якутск, разменихме мнения относно бизнеса тук и там. Аз представих нашта майка България достойно. Гадорията е, че аз чакам олигархчета да купят моето хотелче, а той реве, че нямал сделка от м.Юли, едва ли не иска аз да отида да му купя някой негов панел. Баси гадната ситуация. Там в тайгата също имало криза, техните богаташчета не били активни за покупки и основно наблягали на водката. Голям студ било сега, ( - 20 ) градуса. Ще търся контакт с Москва или Петербург ( дано там има мангизлии ). Аз не се предавам лесно. *drunk*
Re: Ставам брокер!
13-12-2009 - 22:20:37
avatar
Quote
barman
Днес направих трансграничен контакт с брокер от Якутск, разменихме мнения относно бизнеса тук и там. Аз представих нашта майка България достойно. Гадорията е, че аз чакам олигархчета да купят моето хотелче, а той реве, че нямал сделка от м.Юли, едва ли не иска аз да отида да му купя някой негов панел. Баси гадната ситуация. Там в тайгата също имало криза, техните богаташчета не били активни за покупки и основно наблягали на водката. Голям студ било сега, ( - 20 ) градуса. Ще търся контакт с Москва или Петербург ( дано там има мангизлии ). Аз не се предавам лесно. *drunk*

Баба ти Ками е идеална за Якутска област, по-добра от нея в продажбата на панелки няма, да му мислят чукчите!
Спазари я за там, една бака свинско със зеле ще й стигне за мотивация.
И не се притеснявай, колкото ти дадат сега за нея, десет пъти повече ще ти предложат за да си я прибереш обратно.
Велик брокер е, само не забравяй редовно да й даваш хапчетата, че инак хапе и й излиза пяна на устата winking smiley
Re: Ставам брокер!
14-12-2009 - 10:14:09
Малкия радославчо, съвсем си изтрещял бе, батьовото, още ли не можеш да си намериш работа, никой ли не е успял да оцени по достойнство забележителните ти умения и интелект ! Боже колко мъка има по този свят ! Понякога у мен се борят двама души - единият жали за такива като теб, другият обаче казва - "Нека му е, тя злобичката него мори повече !" .
Съжаляваме, само регистрирани потребители могат да публикуват в този форум.

Натиснете тук за вход