Dnes Bloombergtv.bg Investor Gol Automedia Tialoto Az-Jenata Az-deteto Teenproblem Puls Imoti.net Rabota Start Blog Aha Snimka
imoti net - порталът за недвижими имоти
 


Добре дошли! Вход Създаване на нов профил

Разширено

Станах брокер!

Публикувано от barman 
Re: Ставам брокер!
14-12-2009 - 19:24:29
avatar
Quote
dicho
Понякога у мен се борят двама души - единият жали за такива като теб, другият обаче казва - "Нека му е, тя злобичката него мори повече !" .

Пробвай с литиеви таблетки, докторите казват, че в случаи подобни на твоите помагат! winking smiley
Re: Ставам брокер!
14-12-2009 - 20:58:01
Въпрос към стари брокери: мога ли да направя пачки от свинеферма. Днес се появи в офиса един юнак, готов да си продаде свинефермата ( земя, сграда и 300 прасета). Някой знае ли има ли търсене? Не вярвам някой руснак да дойде да гледа прасета. Аз тъкмо се насочих към хотелчетата и сега изведнъж "зооброкер". Таз нашта професия доста разнообразна, ти едно искаш да продаваш, те пък ти предлагат друго. Кво да правя бе хора, да не си избягам от късмета, прасета, прасета, ама пък ако стане бизнеса, то парите не миришат.
Re: Ставам брокер!
14-12-2009 - 22:26:30
avatar
Ама ква е тази свинска история сега? Ти добре се бе насочил към далечните сибирски губернии там дръж Не разводнявай нещата ама то за барман май е трудно да не разводнява. Виж сега ето ти насока в която да погледнеш. Скоро четох че БГ учени–недоучени остановили контакт с извън земните гледай там да се наредиш връзки пускай че като довтасат малки зелени човечета ти да си на стартова линия. В теб ни е надеждата да ни отсрамиш пред чуждоземците, защото пред чужденците се омазааме до ушите. А иначе може едно прасенце да изкрънкаш от юнака празници идат. Кажи му да устиска до нова година и после работата е опечена. А след това не се притеснявай банката жив него ще пече.

Ни копува ни продава
Re: Ставам брокер!
14-12-2009 - 23:14:45
avatar
Te, някои руски банки от тая година взеха и прасета да приемат като обезпечение на раздадените кредити (за справка руските издания), така че... скоро и у нас! :]
Re: Ставам брокер!
15-12-2009 - 17:35:17
Топ оферта на бармана: заменя се ипотекирана свинеферма с 300 прасета за панелна гарсониера (без ипотека). Юнака предлага комисион за агенцията – една свиня 150 кг. Свинското на Нова година ще е уредено. Колеги, ша ли направя сделката на века!*drunk*
Re: Ставам брокер!
15-12-2009 - 19:26:46
Моментът е много подходящ за този бизнес: продаваш прасетата, а свинефермата си остава за банката - нека банката да я вземе. Какъв е проблемът- никой няма нужда от нея.. А ако и прасетата са ипотекирани - винаги може да се каже,че са измрели от глад.



Редактиран 2 път(и).Последна редакция на 2009-12-15 19:40 от general.
Re: Ставам брокер!
15-12-2009 - 20:18:19
Quote
general
Моментът е много подходящ за този бизнес: продаваш прасетата, а свинефермата си остава за банката - нека банката да я вземе. Какъв е проблемът- никой няма нужда от нея.. А ако и прасетата са ипотекирани - винаги може да се каже,че са измрели от глад.


свинския грип ги е тръшнал за Коледа *drink1*
Re: Ставам брокер!
15-12-2009 - 22:10:05
Само да стане тази сделка и ще направя една голяма маса със "свинята - комисион". *beer* Свинята била синеока. Ще поканя всички брокери от Бургас и региона да направим един як, здрав предновогодишен купон. Бармана знае как се правят купони! За ден ще забравим, че сме конкуренти. Така, че колеги, стискайте палци да завъртя тази свинеферма.*drunk*
:]Re: Ставам брокер!
16-12-2009 - 06:27:07
Заменям апартамент срещу пълен хладилник:]
Re: :]Re: Ставам брокер!
17-12-2009 - 13:17:47
Канала от русията е готов, "Якутския" брокер ме изненада приятно. Ще ми праща някакъв рашън да купува апартаментче на "Сънито". Имал 18,000 в брой. Колеги, аз Ви казах, че ще избия рибата, но някои не ми повярваха. Зарязвам свинефермите и свинете със сини очи, и се държа здраво за нашто моренце. Някой брокер от вътрешността може на поеме прасетата. На нова година съм в Гърция с мангизи от сделка - както си бях обещал!*drunk*



Редактиран 1 път(и).Последна редакция на 2009-12-17 13:18 от barman.
Съжаляваме, само регистрирани потребители могат да публикуват в този форум.

Натиснете тук за вход