Dnes Bloombergtv.bg Investor Gol Automedia Tialoto Az-Jenata Az-deteto Teenproblem Puls Imoti.net Rabota Start Blog Aha Snimka
imoti net - порталът за недвижими имоти
 


Добре дошли! Вход Създаване на нов профил

Разширено

За Булгаристана и абсурдните цени на НИ в него

Публикувано от Марсианец 
Направих интересно откритие че Марсианец, който е съвсем за малко в Бг= Знаещ ( собственик на агенция за НИ, баш в Бг)
Джоун,
спомних си точно разговора в който спомена че има известна прилика м-у теб и Анистън. Аз съм паметлива smiling smiley
Освен ако Марсианеца не е бил толкоз любознателен та да изчете всички стари кавги в стария форум smiling smiley
Ама малко необичайно би било за някой който е тук за малко, а?


Като гледам и други са направили същото откритие smiling smiley
Анонимен потребител
Re: За Булгаристана и абсурдните цени на НИ в него
06-04-2006 - 16:46:25
Малко си се объркала - FISH е
Re: За Булгаристана и абсурдните цени на НИ в него
06-04-2006 - 17:20:53
анн,

Привет отново, радвам се да те "видя" пак.

Тя, сапунката, е по-стара от това, дето ти го помниш smiling smiley Имах аз един мнооого отдавнашен опонент - FISH, с който се разделихме приятелски (или поне аз така си помислих, май съм сбъркала smiling smiley. А Знаещ е друг мой отколешен форумен "приятел", ама той напоследък много мимикрира (той си знае за какво говоря smiling smiley

Та по някакви причини, моят калифорнийски "приятел" FISH решил да посети старата родина и използва случая да се изяви и във форума на място. Не знам защо предпочете да наподоби стила и начина на писане на Знаещ - лаская се да мисля, че беше "especially for me!":} - но беше бързо разкрит от Панчо и други колеги, и си призна.

Напоследък нещо си мълчи - сигурно обикаля ненаселената част от България :} - населената му действа много подтискащо и отрицателно. Имаше питане до него от 4ovek (за това кое в БГ е забранено, а в Щатите разрешено), ама отговор няма още...

Ти какво направи с Младост - или се отказа от там? Ако ти се говори за това, разбира се.
Ми може и да съм се объркала...прочетох само началото и там маниера и препратките бяха ужасно Знаещ-овски. Ама щом Фиш решил да се маскира така нелицеприятно, негова си работа.

Джоун, много мило че ме "посрещаш" с радост, аз ви чета когато смогна ама нямах нещо време за "включване"

Нищо не направих аз. Чакам си да се настроят и да направят градинки, че не ми се живее на строителни площадки сред облаци прахоляк. А дотогава в добрия стар панел smiling smiley
И аз направих невероятно разкритие - Джоан е Тинки, Нова е Начев, а Човек е Петър.

" Не знам защо предпочете да наподоби стила и начина на писане на Знаещ - лаская се да мисля, че беше "especially for me!" - но беше бързо разкрит от Панчо

Джоан, защо ме разсмиваш! Май и аз трябва да ти кажа, че те имах за по-умна. Наистина ли смяташ, че съм се криел нарочно под чужд ник, надявайки се да ви заблудя? Че Марсианеца бях аз беше повече от очевадно и успеха на агент Панчо Холмс би се равнил с успеха на старшина Петров, който "разкрил", коя е нашата северна съседка, с която ни разделя река, започваща на Д и завършваща на "унав".
С това пък, че съм се стремял да наподобавам стила на незнам си кой, направо ме "утепа".

"Имаше питане до него от 4ovek (за това кое в БГ е забранено, а в Щатите разрешено), ама отговор няма още... "

Ами последното нещо за което се сещам че е позволено в САЩ и забранено в Бг е
свободното журналистическо разследване - да би в чужбина живяло и разследвало, не би бомба във входа видяло!
И преди сега да почнете да апострофирате с Мадрид и Ню Йорк, помислете пак тамошните бомби за какво бяха.
Питам се само, ако случайно клетия журналист не живееше в Банишора, а в Долен Лозенец и ако бяха унищожени домовете и на някои от ревностните защитници на прекрасна София и супер "нормалните" цени на НИ, дали поне тогава те биха си признали, поне пред себе си, каква свинщина е България и колко е опасно да се живее в нея?
Почвайте сега да ми обяснявате на дълго и на широко, как бомби гърмят във всички държави и как живота в България е чудесна нашенска песен, която никога не бихте заменили за чуждоземска. Обещавам да изпринтвам всичките ваши постове по темата и да ги занеса за утеха на десетките семейства останали без черчевета, врати, асансьори и тъпанчета.
Почвайте, по ред на номерата!

Re: За Булгаристана и абсурдните цени на НИ в него
07-04-2006 - 16:31:35
FISH,

Виж колко колеги си помислиха същото за тебе - че си Знаещ. Ако не си го искал този ефект нарочно, значи, аз още повече съм те надценила в предишните ни прения. И наистина не си на много по-различно ниво от неговото.
Re: За Булгаристана и абсурдните цени на НИ в него
07-04-2006 - 16:36:07
Fish,

Понеже шефа ти така и не отговори, я да питам тебе smiling smiley

Може ли в САЩ да им апартия на негрите? smiling smiley

За справка - какво е отговорил шефа ти на този въпорс:

"Може ли в САЩ да има партия на негрите? А по отношение въпроса с ДПС? Как би погледнало американското общество на една негърска партия?
Тези въпроси зададе на американския посланик Джон Байърли ник неймът Vmladeno в интернет вчера, след като US дипломатът известно време пропускаше да отговори какво мисли за съществуването на партия ДПС и може ли такава да има в САЩ. Чатаджиите обаче много държаха да получат отговор.
John_Beyrle: В западните страни България винаги се е радвала на много добра репутация по отношение на етническата толерантност и своята етническа политика. Това е важно, тъй като формира солидна база за една стабилна демокрация. Но стабилната етническа политика е като успешният брак - не става от само себе си, трябва да се полагат усилия, за да се постигне.
Тъй като вероятно не получи търсения отговор, Vmladeno коментира: "Не става дума за етническа толерантност, а за една нагла недемократична партия, която използва етническата карта с цел финансово облагодетелстване!". И продължи да пита:
- А може ли в САЩ да има партия за права и свободи на афроамериканците?
В настояването се включиха и други участници във форума:
CHAMP: Може ли САЩ да имат за президент жена или афроамериканец и кога ще стане това?
milena: Смятате ли, като Вашият предшественик Джеймс Пардю,че етническите партии не водят към добро?"


Анонимен потребител
Re: За Булгаристана и абсурдните цени на НИ в него
07-04-2006 - 16:40:50
Засега само по филмите има негър президент. Ама не му е лека съдбата. Вземи за пример "24"
В първия сезон го убиваха, във втория атомна бомба му взривиха и го сваляха от власт накрая пак го убиваха, е в третия леко мина човека само едно скандалче му спретнаха smiling smiley))
Re: За Булгаристана и абсурдните цени на НИ в него
07-04-2006 - 17:18:23
[www.dnes.bg] - как така на пъпа на Ню Йорк - такива работи само в София могат да стават!

[www.dnes.bg] - ако това на снимката е учителката, тия са долни лъжци! няма начин да е било изнасилване :} :}

[www.dnes.bg] - това за торнадото по-скоро заради снимката - на къщичката, дето FISH ни убеждава да си купим smiling smiley Интересно, как са останали само основите, а останалата част - отлетяла като хвърчило smiling smiley - те да не са били слепвани с епоксидна смола помежду си smiling smiley

А относно журналистите - ами да, FISH, в БГ журналистите понякога пишат и неудобни неща за някого. Ако беше забранено свободното журналистическо разследване в БГ - те нямаше да го правят и нямаше да се стига до такива неща. Да си спомняш по Тошово време да е имало нападнат журналист?

И затова ги атакуват! И продължават да пишат тия хора, а не вземат да идат в САЩ! :} :}

Именно факта, че са атакувани, показва, че някой се страхува от тяхното разследване. Т.е., че "четвъртата власт" взе пак има присъствие у нас!
Леле, колко разхвърляни мисли, края им не можеш улови!

Пак много време е отделил "шефа" на такива тъпи въпроси.
И децата знаят, че в САЩ конституцията забранява наличието на партия основана на етническа основа. То и българската конституция забранява подобно нещо, само че за разлика от американците, българите позволяват такъв прецедент. И не е работа на американските дипломати да казват да се спазва или не конституцията в дадена държава. Когато предишния шев каза, че корупцията в Бг взема застрашителни размери и че в Бг няма нито една голяма клечка осъдена за корупция, българите се скапаха да се обиждат и критикуват "намесата във вътрешните работи на една суверенна държава".
Партия за правa и свободи в САЩ няма, но има две влиятелни движения:
Rainbow Coalitiion - [www.rainbowpush.org]
и NAACP (National Association for the Advancement of Colored People)
[www.naacp.org]

Черен или жена президент скоро не знам дали ще има, но черна жена министър на външните работи (държавен секретар) в момента има. Черен беше и предишния министър на външните работи. Пълно е с черни шефове на полиции, кметове, висши военни, съдии, даже във Върховния съд.

Какво ми се правиш на интересна с разни хлебарки по хотелите и "изнасилвания" в САЩ?
Аз да ти се правя ли на интересен с вонящите улици в Слънчев бряг и Златните, поради невъзможността на наличните канали да поемат количестввото мръсна вода, или с често запушващите се сифони дори в 4 и 5* хотели, пак поради същата причина? И ако за хлебарките в Н.Й. потърпевшите ще си изкарат солидна компенсация, то потърпевшите от смрадта в елитните ни бг курорти, най-много да си изкарат някой бой от мутра-собственик!

Трябва ли да ти напомням за зверски изнасилените и убити сестри от Пазарджик? Или онзиденшната стрелба по бг деца?

Ауу, торнадо отнесло няколко дървени къщи in the middle of nowhere. Първо, такова отнасяне на къщи става само в 4-5 щата и после, всичките те са застраховани + държавата обявява бедствено положение и отпуска милиони долари помощ за пострадалите. Само след 6 м. къщата е построена отново, даже по-хубава. Аз сега да ти пускам ли линкове със снимки на напълно разрушени ТУХЛЕНИ сгради от земетресения? С много повече жертви!
Ето ти линк за 99.9% дървени къщи, никога неразрушавани от торнадо:

[distinctivepublishing.com]

Айде сега ги сравни, в повечето случаи, с прекрасните бг тухлени и бетонни бункери със задължителните решетки по първите етажи, дори в "елитните" квартали като Лозенец.
Аз ти говоря за залагане на бомба в жилищен блок, ти ми говориш за природни бедствия!

Върха на демагогията е твоето изказване, че в Бг много често се залагат бомби в жилищни блокове не защото у нас мафията си има държава и никой политик или министър не се е признал за некадърен и не си е подал оставката, а защото в България имало свобода на словото - "в БГ журналистите понякога пишат и неудобни неща за някого. Ако беше забранено свободното журналистическо разследване в БГ - те нямаше да го правят и нямаше да се стига до такива неща."

Направо си невероятна!

P.S.
Другата седмица ще отскоча до морето и като се върна, ще напиша няколко реда за впечатленията си от там. След което ще ви освободя от присъствието си, за ваша дългоочаквана радост.




Съжаляваме, само регистрирани потребители могат да публикуват в този форум.

Натиснете тук за вход