Dnes Bloombergtv.bg Investor Gol Automedia Tialoto Az-Jenata Az-deteto Teenproblem Puls Imoti.net Rabota Start Blog Aha Snimka
imoti net - порталът за недвижими имоти
 


Добре дошли! Вход Създаване на нов профил

Разширено

Добро утро БЪЛГАРИЯ

Публикувано от acen1975 
Re: Добро утро БЪЛГАРИЯ
14-03-2008 - 08:24:12
ven,
чете се раздразнение в поста ти.

Аз пък с уважение се отнасям към всеки,, който има какво да каже.

Интересно е и е от полза хората зад граница да направят сравнение м/у Бг и "там".
Иначе се надбягваме със себе си и се чудим защо чужденците не ни оценяват. Нали искаме да сме част от по-добрата половина на света.

"Или сте едни алтруисти и давате мило и драго за останалите в България българи"- това не знам, но дали тези в България заслужават повече доверие?! Зная само , че не емигрантите са виновни за абсурите около нас.

Често си мисля, че критичните коментари, не само в този форум, са като камък хвърлен в блато. Разрушават измамното спокоиствие и тварите се разбягват. Замирисва на гнилоч. На много хора това не харесва.

ПП. пегъзи, ах ти "такъв" мушморок, не си си доспал или не си доизтрезнял :]
Re: Добро утро БЪЛГАРИЯ
14-03-2008 - 08:32:27
greenbul Написал:
-------------------------------------------------------
> Ех пунди, блаженни бедните духом защото тяхно е
> царството небесно. Ниски страсти кипят около
> спекулативно-паническите процеси определящи цените
> на имотите в момента. Злоба и жлъч струи от всички
> играчи. Да обижадаме хората, които живеят извън
> България. Защо не, пишеш мнение публикуваш и
> готово. Истината драги ми пунди е че сме тъй
> затънали в лай**та, че отказваме да видим
> очевидното , за всеки който погледне отвън.
> Нормалне е реакциата ти. От твойта гледна точка
> изглежда че летиш в момента. Да ама тези които
> гледат отстрани виждат дребната подробност, че
> примерно падаш, а земята е все по-близо и
> по-близо. Усилено обясняваш как законите за
> земното притегляне не важат за теб, докато други
> знаят, че физичните закони важат за всички. What
> goes up, must come down.
>
>
>
> Редактирано 1 пъти, последният път 03/14/08
> 08:15AM от greenbul.


================================================================
АХ ТИ , Зелено българче,
и аз те харесвам ,хубавец/ца си , нищо че откриваш топлата вода за N-ти път !
Прочети приказката за "Новите дрехи на царя"
Ако я разбереш-халал да са ти всичките неблагоразумия,които си натворил досега !
Знам че е трудно-но си струва (ако искаш да поумнееш - разбели защо съществува хазарта !)
Re: Добро утро БЪЛГАРИЯ
14-03-2008 - 08:45:17
avatar
Оноре Написал:
-------------------------------------------------------
> ven,
> чете се раздразнение в поста ти.
>
> Аз пък с уважение се отнасям към всеки,, който има
> какво да каже.
>
>
> "
> разбягват. Замирисва на гнилоч. На много хора това
> не харесва - ИСТИНАТА ВИНАГИ Е НЕЛИЦЕПРИЯТНА !
>
> ПП. пегъзи, ах ти "такъв" мушморок, не си си
> доспал или не си доизтрезнял

.........................................................................
Пегъзи спи добре , не пие,не пуши , не се друса-опитва се да "раздруса " заспалите по една единствена причина-имат право на глас и предпоставят бъдещето с нерационалните си решания !
Re: Добро утро БЪЛГАРИЯ
14-03-2008 - 09:19:38
пегъзи @ со.,

занеш сигурно ,че "раздрусване" може да се змени с разклащане. Идва от "клатене". Трябва да внимаваме със снонимите.
Re: Добро утро БЪЛГАРИЯ
14-03-2008 - 09:25:38
avatar
Оноре Написал:
-------------------------------------------------------
> пегъзи @ со.,
>
> занеш сигурно ,че "раздрусване" може да се замени
> с разклащане. Идва от "клатене". Трябва да
> внимаваме със синонимите.
---------------------------------
ако говориш за закичване с кожени мартеници-не искам,не стоит
пускам ти ги на теб , ако си мен и имаш необх. потенция

какво означава пегъзи @ со ????


меила ми е peguzi_m@mail.bg

Re: Добро утро БЪЛГАРИЯ
14-03-2008 - 10:31:21
"Пегъзи ...........-опитва се да "раздруса" заспалите ..."

Ами не ни "раздрусвай" по този начин, защото прилича повече на "разклащане"! Цитатите са хубаво нещо ,когато подкрепят изказана преди това теза. Много "нерационални решения" са плод на дебилни обяснения!

А за @ со. - "Реч на хитър дух, дреме в глупав слух"

Мисля, че ти отговорих по начина, който ти предпочиташ. С цитат. Опитвам се да се впиша в тона ти. smiling smiley



ПП. Извинения на Асен. Само привидно се отклоних от темата :]
Re: Добро утро БЪЛГАРИЯ
14-03-2008 - 15:58:16
smehurko Написал:
-------------------------------------------------------
> дантес,ти си бил голям анализатор,само дето не
> познаваш цифрите.Ако знаеше аритметика щеше да се
> сетиш ,4е тези бройки апартаменти са
> невъзможни.Впрочем по вестниците всеки ден можеш
> да видиш смехотворни цифри,тъй като много от
> журналистките познават цифрите колкото и ти.
> Нищо лично-само те открехвам малко за
> истината,а иначе си личи че ти ,кукиша, и асенси
> само чакате да се случи нещо лошо за да си
> успокоите разклатените нерви.

smehurko, Според теб Данев чете вестниците и прави изкавания на базата на техните данни ли ? :} :} :}
Не смятам, че ти може да знаеш дали познавам цифрите, но явно ти си с раклатени нерви щом дотук стигна с догадките си.
Той форума е за това да предупреди, какво лошо може да се случи и да си направиш извода. А щом се случило надали някой от форума е виновен за това. Ако е хубаво какво ще пишеш тогава, ще се кефиш, нали.
Ами дай нещо хубаво и почваме. нема проблем.
Но пак се повтарям, дано си излизал от Румъния на запад, като се върнеш обратно потъваш в мръсотия и боклуци и да ти кажа хич не си успокоявам нервите от гледката. А това е за "добре дошъл в БГ" smiling smiley После другото го знаеш. smiling smiley
Re: Добро утро БЪЛГАРИЯ
14-03-2008 - 22:03:04
Благодаря на Асен1975 за добрия анализ. С интерес чета този форум и намирам доста добри и полезни коментари на случващото се в БГ.
Искам да добавя само едно мое малко подозрение, че имотния бум всъщност е дирижирано средство за закърпване на държавния бюджет и по специално на графата "чуждестранни инвестиции". Е не само. Това (че е държавна политика въпросния балон) обяснава много неща - пасивната и понякога активна подкрепа на червено-черна-жълтата мъгла, мръсните пари, информационно затъмнение и т.н.
Ясно е че това средство върви към изчерпване и за да се спаси икономиката на България трябва да си номери нов извор на живи пари. Чудя се ще се намери ли такъв, или кошмарите на Асен ще се сбъднат?
Вярно задават се големи инфраструктурни проекти като петролопроводите и АЕЦ Белене, които малко или много ще привлекат свежа кръв, но ми се струва че това ще е като да напояваш пустинята...
Re: Добро утро БЪЛГАРИЯ
14-03-2008 - 23:52:33
baba,
Бъди сигурен, че ще започнат т.н. СПА дестинации, което ще рече = до всяко минерално изворче - хотелче.......! Това също ще привлече известен брой инвеститори. След това ще дойде ред на мераклиите за билетчета по магистралите!
След това, някой ще си купи по дълга отсечка от нашенското Ж.П., а не само вагони , както е сега! После същото ще се случи с някое от по-големите пристанища, а след това и летищата! През цялото това време отсечените гори ще пораснат и отново ще се появи дървената мафия - и т.н. т.н т.н. !!!! Всичко е "ПАНТА-РЕЙ"!
Re: Добро утро БЪЛГАРИЯ
15-03-2008 - 01:49:42
вижте кво пичове,

Аз коментирам това което виждам, когато някой ви каже нелицеприятните факти в лицето го обръщате на патриотизъм, предателство, емигранти, пици и прочие.

Аз не мразя България, нито българите,. Нито пък на вас някой ви дава право да се ассоциирате с България и да говорите от името на българите защото ако погледнете форумите из интернет (сегабг, новинар, инвестор...) 95 процента от българите в България пишат абсолютно съшите неща като мен.

Туй че аз говоря от името и за доброто на България а не вие дребни тарикатчета.

Основната ми идея е че няма как България да прокопса без да има производство, специалисти, технологии. Абсолютно погрешно всички пари на Бг се изсипват в недалновидни инвестиции в най-неподходяшие момент. Разберете накрая че за да има лапане трябва да има бачкане, няма безплатно сиренце освен в капана както някой много сполучливо отбеляза.

аз в случая отбелязвам факти който вие пропускате, аз съм само messenger.
както са казали хората: please don't shoot the messenger.

Съжаляваме, само регистрирани потребители могат да публикуват в този форум.

Натиснете тук за вход