Dnes Bloombergtv.bg Investor Gol Automedia Tialoto Az-Jenata Az-deteto Teenproblem Puls Imoti.net Rabota Start Blog Aha Snimka
imoti net - порталът за недвижими имоти
 


Добре дошли! Вход Създаване на нов профил

Разширено

Добро утро БЪЛГАРИЯ

Публикувано от acen1975 
Re: Добро утро БЪЛГАРИЯ
04-03-2008 - 18:09:48
Julius, ако това е верно, което пише в статията работата и червените мечти за голема баница отлитат eye popping smiley . Аз просто си го мислех като хипотеза , ама то май и става.
Re: Добро утро БЪЛГАРИЯ
04-03-2008 - 23:20:42
Quote

1998 год дойдох в сащ на студентска бригада(не с правителствени субсидии или стипендии)
кацнах с 400$ в джоба,300 от които дадох втората седмица за вадене на мъдрец.....

Браво Асене,браво,моите поздравления за това ,че си се оправил и за това което си написал.През 1991 влезах в Австрия с заем от 100 ДМ и мога да те разбера.Браво и успех.
clap: clap: clap:
Re: Добро утро БЪЛГАРИЯ
05-03-2008 - 06:09:52
javor Написал:
-------------------------------------------------------
> Цитат:1998 год дойдох в сащ на студентска
> бригада(не с правителствени субсидии или
> стипендии)
> кацнах с 400$ в джоба,300 от които дадох втората
> седмица за вадене на мъдрец.....
>
> Браво Асене,браво,моите поздравления за това ,че
> си се оправил и за това което си написал.През 1991
> влезах в Австрия с заем от 100 ДМ и мога да те
> разбера.Браво и успех.
>

Познато чуство!
Свободата Санчо!

Re: Добро утро БЪЛГАРИЯ
06-03-2008 - 01:20:33
acen1975 Написал:
-------------------------------------------------------

> 1998 год дойдох в сащ на студентска бригада(не
> с правителствени субсидии или стипендии)
> кацнах с 400$ в джоба,300 от които дадох
> втората седмица за вадене на мъдрец.....
> квото съм постигнал -постигнал съм го
> сам.отпърво с много труд,а после с мързел.
> нали си чул поговорката НАКАРАЙ МЪРЗЕЛИВИЯ НА
> ТРУД,ЗА ДА ТЕ НАУЧИ НА АКЪЛ....

Една година след това и аз кацнах в САЩ с 5 хил. долара! След две седмици лудо юркане (с един страхотен "Мустанг"winking smiley едва успях да се прибера в БГ с 30 долара!
За мен си остават незбравими мигиве!
Re: Добро утро БЪЛГАРИЯ
06-03-2008 - 03:34:46
Подобни теории развивахте преди 6 месеца и си казах, 4е такива умни глави с теорети4на подготовка и 4уждестранен опит не може да грешат.И така си 4акам цените да падат,но те се ка4ват.Слушам аз Асен4о, КУКУ, и групата клакьори покрай тях и все пове4е оглупявам, защото вашите теории са дале4 от действителността. Като сте толкова сигурни че иде големия крах,защо не си продадете всичко в БГто, а после ще си купите евтинко имот4ета където душата ви иска. Облози ще ми правите- теоретични гений4ета и книжни плъхчета.
След още 6 месеца пак ли ще пишете за този балон?
Re: Добро утро БЪЛГАРИЯ
06-03-2008 - 04:22:12
драги ми смехурко, повишаването на цените е само в твоята глава и в главите на групата смешници в този сайт.

ама ти купувай, и се стягай за новите цени на тога, газта, етс.

няма кейз в който комодитата и НИ да скачат едновремнно...
Re: Добро утро БЪЛГАРИЯ
06-03-2008 - 09:15:50
Smehurko ти не си ли поглеждал скоро обяви за продажба на апартаменти, където ясно се вижда че цените падат? Ако искаш ще ти дам един пример с един луксозен апартамент в центъра на морската ни столица и то обзаведен, че цената му от 150 000 евро в момента е 135 000 евро и не се знае след месец дали няма да падне на 100 000 евро и пак да си стои обявата. То не може хоп от утре и цените на НИ вече с 50 % даун, те не са скочили за един ден та да паднат за няколко часа.
ДОБЪР ВЕЧЕР САЩ...
06-03-2008 - 10:45:27
avatar
"50% даун"... сигурен съм, че и догодина по това време отново същите писаници ще има във форума, но няма какsmiling smiley А аз мога да ви кажа тъй като еждневно наблюдавам пазара (ама от близо, а не само по нета), че цените в София на масовите жилища т.е. 1, 2, 3-стайни апартаменти до 100 000 евро се харчат като топъл хляб. Мои клиент изпусна 7 от 9 апартамента, които за два дни бяха капарирани... winking smiley

Автоматичен подпис: [www.investor.bg] [forum.imoti.net] [forum.imoti.net] [forum.imoti.net] [forum.imoti.net]

"До 2060 г. българското население ще се стопи с 27%, но в София ще нарасне с 45% до 1, 87 милиона души..." Кога се купува недвижим имот - когато цениТЕ падат или когато вървят на горе?
Re: Добро утро БЪЛГАРИЯ
06-03-2008 - 13:41:32
Последното изречение от поста ми е образно казано, а не прогноза за развитието на пазара winking smiley
И все пак Продавач дай ми поне три причини да си купя апартамент в София, а не в Маями или в Мюнхен например?
ДОБЪР ВЕЧЕР САЩ...
06-03-2008 - 18:20:34
avatar
Princess Написал:
-------------------------------------------------------
> Последното изречение от поста ми е образно казано,
> а не прогноза за развитието на пазара
> И все пак Продавач дай ми поне три причини да си
> купя апартамент в София, а не в Маями или в Мюнхен
> например?


Не държа да навивам който и да било да си купува недвижима собственост в България. Щом в Маями и Мюнхен апартаментите и живота са по-евтини нека българите да купуват там всеки сам решава къде да си инвестира средствата.

Автоматичен подпис: [www.investor.bg] [forum.imoti.net] [forum.imoti.net] [forum.imoti.net] [forum.imoti.net]

"До 2060 г. българското население ще се стопи с 27%, но в София ще нарасне с 45% до 1, 87 милиона души..." Кога се купува недвижим имот - когато цениТЕ падат или когато вървят на горе?
Съжаляваме, само регистрирани потребители могат да публикуват в този форум.

Натиснете тук за вход