Dnes Bloombergtv.bg Investor Gol Automedia Tialoto Az-Jenata Az-deteto Teenproblem Puls Imoti.net Rabota Start Blog Aha Snimka
imoti net - порталът за недвижими имоти
 


Добре дошли! Вход Създаване на нов профил

Разширено

Колеги не се ангажирайте да продавате имоти на собственици които си ги предлагат самостоятелно и в повече от 3 ани..

Публикувано от turbozol 
blez Написал:
-------------------------------------------------------
> Продавач,
> Относно безплатния вестник - не си ме разбрал -
> вестникът може да струва 10 лева или пускането на
> обява в него да струва 100; имах предвид сайт или
> издание в което не се приемат обяви от
> посредници.
> В огромното си мнозинство клиентите звънят на
> обява "Продавам ... тел ..." ( както някой
> правилно отбеляза - некоректни обяви), и отсреща:
> агенция.
> Много по-малко са клиентите които влизат в офиса
> на агенцията и казват: намерете ми еди-какво-си.
> И защо? Ами защото ти ще ми кажеш че в младост се
> продават само пет двустайни - тези които са на
> твоята ани. Останалите двайсет и пет си ги пускаш
> покрай ушите, защото там трябва да делиш процента.
> Е, ако не се намери това което ме устройва,
> минаваме и на варианта "с колеги" (стига колегите
> да работят с колеги).
>
> Тук Тинки много правилно ви обясни проблема с това
> че на практика трябва да плащаш за нещо което не
> искаш, затова да те питам, ако клиент ти каже че
> сам ще си пусне проверката за тежести, ще си
> състави предварителния договор и проекта за н.
> акт, ще уговори час при нотариус, тогава ще му
> вземеш ли само колкото за 'информацията' -
> например 200 лева?
>
>

Нищо подобно не се случва с "Позвънете". Поне от 2-3 години се гонят агенциите, които се опитват да пускат обяви, като частни лица, а от около година всички малки обяви са само от частни лица и с изричен надпис "без посредник". Така, че актуализирай си информацията преди да дава акъл кое как е, моля!

Аз искам историята на имота не на собствениците му - примерно - почнато да се стои на тази дада, предадено на тази дата, тогава и тогава сменемо еди какво си и т.н.
Ами тогава за какво да ти плащам?
Оххх направо не се сдържах да направя коментар по темата , защото съм направо изумена от нахалството на господин или госпожа Тинки Уинки. Даже направо ми иде да му извия вратлето като на пиленце. Ти му обясняваш нещо, но той продължава да си повтаря неговото. Явно трябва да се му се обясни като на първолаче. Какво искаш не мога да разбера? Аз като брокер на продавача да ти покажа имота ти да го харесаш и да ти свърша цялата работа за без пари ли. Точно никога, само че ти сигурно ще искаш да ти предоставя тази услуга и ако ти откажа ,разбира се ти ще влезнеш във форума и ще наплюеш агенцията, и ще си измислиш кои знае каква история и как сме били мошеници да ти искаме пари, но ти не смяташ нервите и опашките в прословутата агенция по вписвания / явно си доста ограничен в информацията , че не всичко се състои да вземеш едни „тежести” , но това е друг въпрос. Толкова съм възмутена ,че не мога да си събера мислите и да излея абсолютно всичко което мисля, но смятам от тук на сетне да продължавам да се боря за това което мисля. И да се върнем на темата НЕ МИСЛЯ, ЧЕ ЕДИН ИМОТ ТРЯБВА ДА СЕ ПРЕДЛАГА С ПОВЕЧЕ ОТ ДВЕ АГЕНЦИИ, ТОВА НЕ ГО ПРАВИ ПО АТРАКТИВЕН ИЛИ ПО ЛЕСНО ПРОДАВАЕМ. А по Off topic ТИНКИ КАТО НЕ ИСКАШ ДА ПЛАЩАШ НА НЯКОИ СИ , СИ ИЗБЕРИ БРОКЕР ТВОИ ПОЗНАТ ТА ДА ЗНАЕШ КЪДЕ ЩЕ ТИ ОТИДАТ СКАПАНИТЕ ПАРИЧКИ
История на 2-ен панел в жк Люлин-Начало на строителството 12 юни 1977г.-СРЯДА 9.30 СУТРИНТА.Прозводство на панелите -ДК-2/вибриран бетон/,арматура ф6,стоманата за вертикални щрангове Кремиковци -цех студено валцуване,доставчик разписал протокола Бай Боре,шофьор Георги Цонев.Главен инж. на обекта Стоянов,техн.ръководител Ангелов,бригадир Тинки Уинки./за целия обект/,Обекта е издаден предсрочно май 1978г.Носител на орден "Трудова Слава"-Тинки УИНКИ.Жилищата са раздадени на работнически семейства верни на партията,при това безплатно на Тинки като бригадир са предоставени 2 тристайни.
На тинки е възложена задача да опазва соц.собственост.Назначен е за домоуправител, а неговите апартаменти са с табели образцово подържан дом.
Внимание в настоящият момент апартаментите на Тинки са обявени за продажба от брокери спекулати,които искат комисионна на Тинки.Спасете ТИНКИ ОТ ТЕЗИ НАХАЛНИЦИ ЗА ЦЕНА ОТ 150000Е НА АПАРТАМЕНТ-ОБЯВАТА Е ОТ СОБСТВЕНИКА И СЕ ПРОДАВА БЕЗ ПОСРЕДНИК.
ЦИТАТ ОТ ЧАСТНА ОБЯВА ВЪВ ВЕСТНИК ЗАБРАНЕН ЗА ПОСРЕДНИЦИ НА НИ. :crazy: :crazy: :crazy: :crazy: :crazy: :crazy: :crazy: :crazy: :crazy:
Тинки Уинки Написал:
-------------------------------------------------------
> Аз искам историята на имота не на собствениците му
> - примерно - почнато да се стои на тази дада,
> предадено на тази дата, тогава и тогава сменемо
> еди какво си и т.н.

clap:
Добре че ти написах какви досиета имат имотите по "белите" страни,че да прибавиш нови изисквания! clap: :} Само да ти кажа,че и в досиетата при застрахователите няма точната дата на първата копка...... smoking smiley
Много си смешен Тинки,ма които сега се включват не те познават,та ти се връзват.Сега и те ще ти обяснят отново от А до Я,без да знаят,че ще е безсмислено
. smoking smiley


Тинки,


цял ден ръсиш олигрофении!Седни си свърши работата ,за която си се
цанил,че утре фирмата в която работиш,пак ще плати 5млн. за "грешчици".Представям си такъв един да ми е в офиса!Когато започнем да ковем законите за АНИ,ще те поканим,като почетен гост. spinning smiley sticking its tongue out
Е-е-е, ако тая фирма има такъв работник, СБОГОМ И БЛАГОДАРЯ ЗА РИБАТА!!! Програмист :} :} :} НЕДВИЖИМИ ИМОТИ, може пък нова пазарна ниша да са измислили..
но ти не смяташ нервите и опашките в прословутата агенция по вписвания

hohoho 20 minuti za opashka, ti tova triabva da gonapravish za prodavacha, ne za kupovacha....... haide ne mi govori tochno za tezi opashki i 2lv taksa. smeshno e!!!!!

че не всичко се състои да вземеш едни „тежести” , но това е друг въпрос.

e prava si, triabva da si vzemesh i komisionnata!!!!!!!!!!!

tezi neobrazovani horitza stanaha po dobre plateni i ot spetzialistite. ami kaji mi togava na prodavacha za kakvo tochno vzimash komisionna????????? :} :} :} :} :}
Тинки Уинки Написал:
-------------------------------------------------------
> Аз искам историята на имота не на собствениците му
> - примерно - почнато да се стои на тази дада,
> предадено на тази дата, тогава и тогава сменемо
> еди какво си и т.н.


Тинки, ти нормален ли си? :crazy: От къде ще знае стрина на село, кога шуранайка и е строил къщата? Те хората тогава, като са се раждали не са знаели точната дата, ами са го писали- наш Динко се роди по жътва, а ти искаш такава история за имотите
:} Тинки, я кажи ти кога последно си прави ремонт на апартамента! Ама с датите, нали? Почнах на тая дата и завърших на еди си коя :}
Съжаляваме, само регистрирани потребители могат да публикуват в този форум.

Натиснете тук за вход