Dnes Bloombergtv.bg Investor Gol Automedia Tialoto Az-Jenata Az-deteto Teenproblem Puls Imoti.net Rabota Start Blog Aha Snimka
imoti net - порталът за недвижими имоти
 


Добре дошли! Вход Създаване на нов профил

Разширено

може ли тези собственици на имоти които не са доволни от услугите на агенция да обяснят защо?Само комисионната ли им пречИ

Публикувано от barubo 
камелия Написал:
> Или мършата не усеща собствената си воня и
> обвинява другите че миришат?

clap:
Аз не съм от вашето стадо smiling smiley И гледам да стоя настрана от него, докато е пълно с мърши smiling smiley
И не се горещи толкова - това е само форум, не забравяй smiling smiley



Редактиран 1 път(и).Последна редакция на 2007-07-26 10:48 от ps.
ps Написал:
-------------------------------------------------------

> Аз не съм от вашето стадо И гледам да стоя
> настрана от него, докато е пълно с мърши
> И не се горещи толкова - това е само форум, не
> забравяй

Не можеш да се застоиш дълго никъде,миризмата винаги ще те издаде!
Не се горещя.И в реала,и във виртуала не понасям нечистоплътните хора!


камелия Написал:
> Не можеш да се застоиш дълго никъде,миризмата
> винаги ще те издаде!
> Не се горещя.И в реала,и във виртуала не понасям
> нечистоплътните хора!
>

Добре, как очаквате клиентите да ви имат доверие и да ползват услугите ви, след като ги обиждате толкова злобно ? Аз към теб една персонална обида не съм отправил, това че ти се припозна като мърша си е твой проблем. Този форум е един от най четените от клиентите ви, по постовете ви тук те си съставят една картина на средностатистическия брокер. С много малки изключения, брокерите които пишат тук заливат всички които не са на тяхното мнение с персонали обиди и псувни, това ли е наситина средностатистическия български брокер ?

ps Написал:
-------------------------------------------------------



>
>
> Аз не съм от вашето стадо И гледам да стоя
> настрана от него, докато е пълно с мърши
>


Имаш претенции,но това горе ,красноречиво говори за нещо наистина нечистоплътно.А,иначе-всекиму според заслугите.
winking smiley
komin4e Написал:
> Имаш претенции,но това горе ,красноречиво
> говори за нещо наистина
> нечистоплътно.А,иначе-всекиму според заслугите.
>
Мда, понамирисва брокерското стадо, спор няма smiling smiley
Но виждам че вече правите опити да въведете някакъв ред и правила smiling smiley

ps Написал:
-------------------------------------------------------

> Добре, как очаквате клиентите да ви имат доверие и
> да ползват услугите ви, след като ги обиждате
> толкова злобно ? Аз към теб една персонална обида
> не съм отправил, това че ти се припозна като мърша
> си е твой проблем. Този форум е един от най
> четените от клиентите ви, по постовете ви тук те
> си съставят една картина на средностатистическия
> брокер. С много малки изключения, брокерите които
> пишат тук заливат всички които не са на тяхното
> мнение с персонали обиди и псувни, това ли е
> наситина средностатистическия български брокер ?

Дребно уточнение.
Няма клиент,който би искал да не се грижа за неговите интереси,а за тези на някого другиго!Обясних ти го с думи прости-два пъти.
Ти,обаче, точно това искаш.Ерго,ти не си никакъв клиент.
Позволяваш си да наричаш мърши хора,които държат да си свършат коректно работата.
Припознаването ми като "мърша" в твоето изказване,не може да ме засегне,напротив! Дори е похвала,тъй като ценностната ми система е противоположна на твоята.

:} :} :}
до ps -Първо ти започна с обидите"Поредният сульо с основно образование"-нали знаеш - "каквото повикало такова се обадило".Защо никой не обижда останалите във форума ,а нападат само теб?ОТГОВОРИ СИ САМА !!!!Колкото до понамирисването не забравяй,че първи те открих и не съм сбъркал . В един от предишните си постове те нарекох "свинар "или "свинарка",сега бих се извинил и да добавя-ти не понамирисваш ,ти просто ВОНИШ.....НЯКОЙ ТРЯБВА ДА СЕ ОБАДИ В ХЕИ ДА ТЕ НАПРЪСКАТ ПРОТИВ ХЛЕБАРКИ...ОБЕЗПАРАЗИТЯВАНЕ!!!!........ :Надявам се темата да продължи само с мнения касаещи темата!!
В цетртална грешка си изпаднала доматите струват 2 лева в кваталната бакалия, 1.5 на пазара, а ако отидеш до бабата на село - може и за 50 стинки да ги вземеш. Т.е. - има конкуренция. Различно качество, което определя различни цени - има пряка зависимост м/у качеството на услугата и цената.
При ваште 3% не е така - няма пряка връзка м/у качестовто, себестойнсотта на услугата и нейната цена.

Централната грешка е изцяло твоя. Ако отидеш при баба на село ще ти иска най-малко 2 лева, може и 2.50 лева. Явно, че село през последните години си гледал през крив макарон и не познаваш хората.

И викаш при АНИ конкуренция няма, не е като при доматите, където 5 мутри изкупуват цялата реколта, а? :}
другата страна Написал:
-------------------------------------------------------
> Централната грешка е изцяло твоя. Ако отидеш при
> баба на село ще ти иска най-малко 2 лева, може и
> 2.50 лева. Явно, че село през последните години си
> гледал през крив макарон и не познаваш хората.
>
> И викаш при АНИ конкуренция няма, не е като при
> доматите, където 5 мутри изкупуват цялата реколта,
> а?

smiling smiley hint: бабата не село не знае че в София на пазара доматите са 2 лева smiling smiley зане колко струват в селската бакалия, а там цената е близка до тяхната себестойност, затова ми ги продава за 50 стотинки. Може да направиш елементрен тест - ако имаш път извън София, отиди в първото попаднало ти село, отдалечено на поне 20км от някой първокласен път и пробвай да купиш домати от някоя градина smiling smiley Правя го често и знам какъв е резултата smiling smiley

А за останалите брокери злобари - аз персонални обиди към никой от вас не съм отправял, и нямам намерение да отговарям на персонални обиди отправени към мен smiling smiley Който се е припознал пероснално в някое мое изказване - това говори достаъчно за него.
И каква е разликата, ако комисионната се плащата само от продавача и е 6% от това да се плащат по 3% от продавача и 3% от купувача?

Иди кажи на Ганьо, че комисионната е 6% и ще видиш какво ще стане!

Като се мислят за големи тарикати, така ще бъде. Няма как. Иначе разходите не могат да се покрият и печалба няма, а без печалба на ходи майка му да му работи! winking smiley
Съжаляваме, само регистрирани потребители могат да публикуват в този форум.

Натиснете тук за вход