Dnes Bloombergtv.bg Investor Gol Automedia Tialoto Az-Jenata Az-deteto Teenproblem Puls Imoti.net Rabota Start Blog Aha Snimka
imoti net - порталът за недвижими имоти
 


Добре дошли! Вход Създаване на нов профил

Разширено

НАЕМАТЕЛ ИЛИ ИПОТЕКАР, КОЕ ДА ИЗБЕРЕМ?

Публикувано от Wilson 
Re: НАЕМАТЕЛ ИЛИ ИПОТЕКАР, КОЕ ДА ИЗБЕРЕМ?
01-12-2010 - 19:20:57
Извинете ме, че се намесвам.
Гаранция, че победителят ще си получи парите няма, но за него ще остане удовлетворението и това, че победеният ще спре да пише със сегашният си ник в този форум.
Re: НАЕМАТЕЛ ИЛИ ИПОТЕКАР, КОЕ ДА ИЗБЕРЕМ?
01-12-2010 - 19:29:12
avatar
Quote
Dimitar.
Извинете ме, че се намесвам.
Гаранция, че победителят ще си получи парите няма, но за него ще остане удовлетворението и това, че победеният ще спре да пише със сегашният си ник в този форум.

ПРАВИХ ГО В ДРУГ ФОРУМ НАСКОРО
СНИМКА СЪС 100 000 В БРОЙ И ДВА ВИБРАТОРА!
И ДА ТИ КАЖА МОРАЛНОТО УДОВОЛСТВИЕ ЩЕ БЪДЕ МНОГО ПО ГОЛЯМО АКО МУ ВЗЕМА 1000 ЛЕВА НА УИЛСЪНА

ЩОТО ЗА НЕГО ТОВА Е ГОЛЯМА СУМА ...
ПРОСТО ШЕ СЕ НАКЕФЯ 1000 ПЪТИ ПОВЕЧЕ ОТ ГОЛО ПОКАЗВАНЕ

----------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
СРАМ МЕ Е ЧЕ СЪМ БЪЛГАРИН!
Re: НАЕМАТЕЛ ИЛИ ИПОТЕКАР, КОЕ ДА ИЗБЕРЕМ?
01-12-2010 - 19:29:53
avatar
АМА ТИ ИСКАШ ДА ИЗЛИЗАМЕ ОТ АНОНИМНОСТ ЛИ, ЩОТ АЗ НЕ ... В СМИСЪЛ НЕ МИ ПРЕЧИ ДА СЕ ВИДИМ ... МАКАР И ДА НЕ ИЗГАРЯМ ОТ ЖЕЛАНИЕ ДА СИ ОБЩУВАМ С ПРОСТАЦИ ОТ МОДЕРНОТО
НО, ТИ ПРЕТЕНДИРАШ ЧЕ ИМАШ 150 К ЛЕВА КЕШ И КАК ЩЕ ДОКАЖЕШ НА ВСИЧКИ ТОЗИ ФАКТ.
ТИ ПРЕТЕНДИРАШ, ЧЕ СИ ПАЧКАДЖИЯ С ЛИКВИДЕН КАПИТАЛ, АЗ СЪМ ЗАДЛЪЖНЯЛ ИПОТЕКАР:]
АЗ КВО ИСКАШ ДА ТИ ПОКАЖА ... КОПИЕ ОТ НОТАРИАЛНИТЕ АКТОВЕ НА АПАРТАМЕНТИТЕ ЛИ СИ?
ЩОТ АКО ИСКАШ НЕМА ДА СТАНЕ ... НЕ ЗА ДРУГО АМА ЛИЧНИТЕ СИ ДАННИ НЕ ГИ ПОКАЗВАМ ПОД ПЪТ И НАД ПЪТ.

ТАКА ЧЕ АКО ИМАШ ДА ПОКАЗВАШ НЕЩО ПОКАЗВАЙ, АКО НЕ СИ МИ ЯСЕН ... БОГАТАШ АМА В КАВИЧКИ
Re: НАЕМАТЕЛ ИЛИ ИПОТЕКАР, КОЕ ДА ИЗБЕРЕМ?
01-12-2010 - 19:32:06
avatar
Quote
ASSETION
Quote
Dimitar.
Извинете ме, че се намесвам.
Гаранция, че победителят ще си получи парите няма, но за него ще остане удовлетворението и това, че победеният ще спре да пише със сегашният си ник в този форум.

ПРАВИХ ГО В ДРУГ ФОРУМ НАСКОРО
СНИМКА СЪС 100 000 В БРОЙ И ДВА ВИБРАТОРА!
И ДА ТИ КАЖА МОРАЛНОТО УДОВОЛСТВИЕ ЩЕ БЪДЕ МНОГО ПО ГОЛЯМО АКО МУ ВЗЕМА 1000 ЛЕВА НА УИЛСЪНА

ЩОТО ЗА НЕГО ТОВА Е ГОЛЯМА СУМА ...
ПРОСТО ШЕ СЕ НАКЕФЯ 1000 ПЪТИ ПОВЕЧЕ ОТ ГОЛО ПОКАЗВАНЕ

Давай да видим тая прословута снимка.
В кой форум?
Re: НАЕМАТЕЛ ИЛИ ИПОТЕКАР, КОЕ ДА ИЗБЕРЕМ?
01-12-2010 - 19:32:42
avatar
какво излизане от анонимност бре преведи утре 1000 лева на дадена от тинки уинки сметка?
и аз ще преведа!

----------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
СРАМ МЕ Е ЧЕ СЪМ БЪЛГАРИН!
Re: НАЕМАТЕЛ ИЛИ ИПОТЕКАР, КОЕ ДА ИЗБЕРЕМ?
01-12-2010 - 19:34:00
avatar
Quote
Wilson


Давай да видим тая прословута снимка.
В кой форум?
не бе там е на 100 000 и не стига за апартамен в луксозенец - специално заради теб ще щракна 150 000
за да стигнат бере! нема да ти вися 50 бона я

----------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
СРАМ МЕ Е ЧЕ СЪМ БЪЛГАРИН!
Re: НАЕМАТЕЛ ИЛИ ИПОТЕКАР, КОЕ ДА ИЗБЕРЕМ?
01-12-2010 - 19:43:34
avatar
Quote
ASSETION
Quote
Wilson


Давай да видим тая прословута снимка.
В кой форум?
не бе там е на 100 000 и не стига за апартамен в луксозенец - специално заради теб ще щракна 150 000
за да стигнат бере! нема да ти вися 50 бона я

хммм ... нещо шикалкавиш ... мен и 100 К лева ми стигат да се убедя, че си паралия с кеш
Re: НАЕМАТЕЛ ИЛИ ИПОТЕКАР, КОЕ ДА ИЗБЕРЕМ?
01-12-2010 - 19:49:54
avatar
БРАТЛЕ ИМАШ ЛИ 1000 ЛЕВА ДА ЗАЛОЖИШ ИЛИ НЕ?

----------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
СРАМ МЕ Е ЧЕ СЪМ БЪЛГАРИН!
Re: НАЕМАТЕЛ ИЛИ ИПОТЕКАР, КОЕ ДА ИЗБЕРЕМ?
01-12-2010 - 19:51:43
Quote
Wilson

хммм ... нещо шикалкавиш ... мен и 100 К лева ми стигат да се убедя, че си паралия с кеш


Даваш ли га.а ?
Re: НАЕМАТЕЛ ИЛИ ИПОТЕКАР, КОЕ ДА ИЗБЕРЕМ?
01-12-2010 - 19:53:12
avatar
Ти мани мойте хиляда, но ТИ ИМАШ ЛИ 150 ХИЛЯДИ ЛЕВА ИЛИ ИЗЛЪГА ВСИЧКИ НИ?
Съжаляваме, само регистрирани потребители могат да публикуват в този форум.

Натиснете тук за вход