Dnes Bloombergtv.bg Investor Gol Automedia Tialoto Az-Jenata Az-deteto Teenproblem Puls Imoti.net Rabota Start Blog Aha Snimka
imoti net - порталът за недвижими имоти
 


Добре дошли! Вход Създаване на нов профил

Разширено

НАЕМАТЕЛ ИЛИ ИПОТЕКАР, КОЕ ДА ИЗБЕРЕМ?

Публикувано от Wilson 
Re: НАЕМАТЕЛ ИЛИ ИПОТЕКАР, КОЕ ДА ИЗБЕРЕМ?
06-11-2010 - 09:45:45
боже боже колко комплексиран народ, няма управия, комунизмът еба мамата на хората и това е очевидно. Каква беше темата а за какво се говори в последните десет поста - кой от къде бил кой бил софиянец кой не ужас просто. Ей хора идете малко сред природата, направете си екскурзийка из България, има много красиви места да ви разсеят стига сте висяли пред комповете ще се зомбирате съвсем. Много омраза има във вас а топва води до болести, няма да можете да се нарадвате на безценните си имоти пък били те за 1200 или за 200е/кв.м.....
Re: НАЕМАТЕЛ ИЛИ ИПОТЕКАР, КОЕ ДА ИЗБЕРЕМ?
06-11-2010 - 12:11:58
avatar
Quote
дами и господа
Wilson , нещо не си ме разбрал. Аз не съжалявам човека дето си е взел точно там апартамент.
Никога не съм ходил там и немога да преценя и да сравня с друго място.
Не харесвам такива софиянчета дето се мислят за нещо повече от другите само щото са родени в София.
Ти от тия ли си?

Ти не си ме разбрал драги/а. Приложил съм похват, наречен самоирония smiling smiley Самоиронията е присъща само на определен типаж личности. Такива, които са способни да осмиват живота или постъпките си. Широко скроените хора иронизират себе си, дълбоко осъзнали суетата на земния живот и всички страсти, които са преходни и с годините утихват.

Та с две думи аз да се мисля за нещо повече от другите ... забрави ... it's not me
PROUD 2 B FR SOFIA
Re: НАЕМАТЕЛ ИЛИ ИПОТЕКАР, КОЕ ДА ИЗБЕРЕМ?
06-11-2010 - 12:17:00
avatar
Quote
Boby
Аз съм чувал, че Модерното нямало канализация още началото на 90-те, но чак пък да плуват л... по улиците... Впрочем може и да е имало някакви проблеми защото сега строят там някакви големи колектори, канализация, големи раздувки бяха в общината каква инвестиция било и как ще обезщетяват собственици на парцели и т.н. Мангалите са по скоро към моста май? Модерното изглежда може да стане добро място за къща с двор. Но панелка наистина няма смисъл, ако ще и да е за 320 евро. Щото ще живееш там нали, искаш да ти е хубаво, и т.н.

Стига сте плюли човека бе ... нямало смисъл за панелка 320 евро.м2. А по-добре ли е да живее под наем?
И за Ваше сведение САНИРАНИЯТ ПАНЕЛ В ГЕРМАНИЯ Е ПО-СКЪП ОТ ТУХЛА.
Освен това панелите са с реална квадратура, без чупки и триъгълни холове, без тераси тип долапи и т.н и т.н
Дано само да няма мангали във входа ... щот' тогава Ацетонцо наистина се е прее**л
Re: НАЕМАТЕЛ ИЛИ ИПОТЕКАР, КОЕ ДА ИЗБЕРЕМ?
06-11-2010 - 13:34:32
avatar
ЗНАЕШ ЛИ ЧЕ НА ЪГЪЛА на възкресение и вардар в едно епк.. на супер дупер място на 10 метра са ти спирки на 20, трамвая и автобуси
банки магазини пазар на 20 метра.. и всичко което се сетиш... супер блокченценце деведесе и края... епк... 55 000 еврака двускайка 80 за тристаен в тоя вход първи етажец продават... супер.. нали цената е идеална за ъперския нагон да е оволен.. ок ама като купиш и какво да видиш съседа срещу теб цяло лято на оторена врата набичил маанеата пърже си рибка на скара в коридора щото да не му се усмърдява апаамената...
на терасата две седмици преди коледа се появява прасе.. което се коли и пърли прави на парчета пред входа... за гергьовден на тази тераса се появява и агне... ама за да е по-рано и по-евтино купено се появява една седмица минимум преди това... и блеее бйеееееееееее...
иамат си куче... голямо рунтаво ама докато ги няма го пускат да обикаля около блока а вечер го пускат да спи в мазетата...
и още има ама не ми се говори smiling smiley

и това което съм на писал не е най-лошото... най-лошото е че е реалност... и ни полиция помага ни община ... иначе са отворени да минат да налепят по някоя жълта глоба на паркирана кола smiling smiley


ТА КАТО СИ ГОВОРИМ ЗА ЦИГАНИ ПРОСТАЦИ И СЕЛЯЦИ... ти къде предпочиташ?


И аз съм лесен... пари имам като не ми хареса за живеене ще си го направя на склад.. мога да си го направя и на турска баня моя воля...
важното е че ако ви пита някой вас господа и лелки БРОКЕРИ звънне ви по телефон и ви каже искам да си купя дупка по 320 евро квадрата у софия... ще му намерите ама друг път щото сте отворени ... и вместо да се постараете да обясните положението на продаваи и купувачи вие се правите на ощипани лелки... щото май сте тъпи че не разбирате?
КОЛКОТО ПО БЪРЗО ЦЕНИТЕ ПАДНАТ, ТОЛКОВА ПО СКОРО ЩЕ ИМА РАБОТА ЗА ВАС.

----------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
СРАМ МЕ Е ЧЕ СЪМ БЪЛГАРИН!
Re: НАЕМАТЕЛ ИЛИ ИПОТЕКАР, КОЕ ДА ИЗБЕРЕМ?
07-11-2010 - 14:10:27
avatar
Quote
ASSETION
ЗНАЕШ ЛИ ЧЕ НА ЪГЪЛА на възкресение и вардар в едно епк.. на супер дупер място на 10 метра са ти спирки на 20, трамвая и автобуси
банки магазини пазар на 20 метра.. и всичко което се сетиш... супер блокченценце деведесе и края... епк... 55 000 еврака двускайка 80 за тристаен в тоя вход първи етажец продават... супер.. нали цената е идеална за ъперския нагон да е оволен.. ок ама като купиш и какво да видиш съседа срещу теб цяло лято на оторена врата набичил маанеата пърже си рибка на скара в коридора щото да не му се усмърдява апаамената...
на терасата две седмици преди коледа се появява прасе.. което се коли и пърли прави на парчета пред входа... за гергьовден на тази тераса се появява и агне... ама за да е по-рано и по-евтино купено се появява една седмица минимум преди това... и блеее бйеееееееееее...
иамат си куче... голямо рунтаво ама докато ги няма го пускат да обикаля около блока а вечер го пускат да спи в мазетата...
и още има ама не ми се говори smiling smiley

и това което съм на писал не е най-лошото... най-лошото е че е реалност... и ни полиция помага ни община ... иначе са отворени да минат да налепят по някоя жълта глоба на паркирана кола smiling smiley


ТА КАТО СИ ГОВОРИМ ЗА ЦИГАНИ ПРОСТАЦИ И СЕЛЯЦИ... ти къде предпочиташ?


И аз съм лесен... пари имам като не ми хареса за живеене ще си го направя на склад.. мога да си го направя и на турска баня моя воля...
важното е че ако ви пита някой вас господа и лелки БРОКЕРИ звънне ви по телефон и ви каже искам да си купя дупка по 320 евро квадрата у софия... ще му намерите ама друг път щото сте отворени ... и вместо да се постараете да обясните положението на продаваи и купувачи вие се правите на ощипани лелки... щото май сте тъпи че не разбирате?
КОЛКОТО ПО БЪРЗО ЦЕНИТЕ ПАДНАТ, ТОЛКОВА ПО СКОРО ЩЕ ИМА РАБОТА ЗА ВАС.

Мани брокерите те са селяни ... кво разбират те от цени и покупко- продажби smiling smiley

Но да си дойдем на думата ... виж това дет' си казал в болда ... Мое си направиш квото си искаш браточка
щото си е твое ... ако си под наем и един пирон у стената да забиеш трябва да питаш собственика.
Та това ми беше мисълта и това е разлика между твое собствено и чуждо дет' го ползваш, па
и ше го плащащ ... ай сиктир ...

Иначе доста апокалипчитна картинка си обрисувал ... в моя квартал няма маанета, цигани - ЙОК --- всички
ги изклахме (шегичка) ... но няма нито един, никой не гледа прасета по тераси и т.н ...

Ама то това е разликата между Смърдежда, Люлин, Красна поляна ОТ ЕДНА СТРАНА и Лозенец, Изток, Мусагеница И Яворов

ОТ ДРУГА СТРАНА.

Ово е стандарт друже ... ама, за да го постигнеш нема ти стигнат 320 еврака/квадрата ... бръкни се за 800-900 и че отимаш
как викаше баба ми от Кюстендил, бог да я прости ...

И все пак ЧЕСТИТО ъгейн & WELLCOME 2 DA CLUB OF HAPPY INDEPENDENT OWNERS!*drink2*
Re: НАЕМАТЕЛ ИЛИ ИПОТЕКАР, КОЕ ДА ИЗБЕРЕМ?
07-11-2010 - 17:17:59
Да живее класовото разделение. Откога го чакаме. Омръзна ми хора, струващи 320 евро, да живеят до хора, струващи 1320 евро. Да живее кризата, тя е нашето спасение...
Re: НАЕМАТЕЛ ИЛИ ИПОТЕКАР, КОЕ ДА ИЗБЕРЕМ?
07-11-2010 - 17:45:49
Quote
камелия
Quote
Muza
Я, кого "виждам"! Ками и Уилсън... smiling smileysmiling smileysmiling smiley*rose**drink1*

И къде сте се скрили в този раздел, но... от обяд до сега - 7.стр. :]*ok*smiling smiley

Надявам се, че сте добре? smiling smiley

smiling smiley*rose**drink1*

Привет, Муза!:loveu:
Чудесно се чувствам след пет месеца в Балкана......*drink1*smiling smiley

smiling smileysmiling smileysmiling smiley

Привет и на двамата! smiling smiley *rose**drink1*

Отивам да ви поздравя... smiling smiley

P.S. Уилсън, спомняш ли си, гледаше снимка в един профил в youtube. В последното клипче, което съм качила в
"Let it be! " има повече... winking smileysmiling smiley
Re: НАЕМАТЕЛ ИЛИ ИПОТЕКАР, КОЕ ДА ИЗБЕРЕМ?
07-11-2010 - 17:46:53
Assetion,

Добър ход. Включил си и възможност за друга опция за имота. smiling smiley Поздравления! И, късмет! smiling smiley*drink1*



Редактиран 1 път(и).Последна редакция на 2010-11-07 17:48 от Muza.
Анонимен потребител
Re: НАЕМАТЕЛ ИЛИ ИПОТЕКАР, КОЕ ДА ИЗБЕРЕМ?
08-11-2010 - 08:48:38
Що бе, може да се казва Цветан Цветанов и наистина да е купил на толкова в Изток - София smiling smiley
Re: НАЕМАТЕЛ ИЛИ ИПОТЕКАР, КОЕ ДА ИЗБЕРЕМ?
08-11-2010 - 12:24:22
Не успях да прегледам всички постове, но ми се стори , че въпроса е конкретно зададен по отношение на жилищата.
Както и да го смятате под наем си излиза по скъпо дори и да не сте теглили ипотека и да имаш парите кеш. Вместо да дадеш 100 хил. за най-обикновен апартамент , далеч по-доходоносно е да инвестираш парите и да изкарваш месечно в пъти повече отколкото ти е наема !
Въпроса обаче на Уилсон, не беше как е по-финансово изгодно а как е по-добре.
Има неща които не се измерват с пари.
Колко струва възможността да решиш , че искаш нова тоалетна чиния и , че не трябва да искаш разрешение от гЪсподина Хазяин ?
КОлко струва спокойствието, че утре няма да ти каже хазяйна, че си продава панела и , че макар , че си болен например и имаш малко бебе се налага моментално да се изнасяш ?
Има и ред предимства , на които цената зависи от светоусещането на индивида, така че всеки си има истина за него и не трябва да налага мнението си на другимо.
Но, като за обобщение.....аз съм на мнение , че докато човек е здрав и млад трябва да се опитва да се развива и да инвестира в себе си, в обучениеот си, в бизнеса си...и чак тогава да си купува жилище. Ако всичко друго направите както трябва.....никога няма да остане без покрив !
Съжаляваме, само регистрирани потребители могат да публикуват в този форум.

Натиснете тук за вход