Dnes Bloombergtv.bg Investor Gol Automedia Tialoto Az-Jenata Az-deteto Teenproblem Puls Imoti.net Rabota Start Blog Aha Snimka
imoti net - порталът за недвижими имоти
 


Добре дошли! Вход Създаване на нов профил

Разширено

НАЕМАТЕЛ ИЛИ ИПОТЕКАР, КОЕ ДА ИЗБЕРЕМ?

Публикувано от Wilson 
Re: НАЕМАТЕЛ ИЛИ ИПОТЕКАР, КОЕ ДА ИЗБЕРЕМ?
09-11-2010 - 22:56:08
Quote
Imotko
В наемите има МНОГО мисловен процес, ако разбираш какво искам да кажа.

Не съвсем, аз като взема наема го мисля чак след месец, иначе може при търсенето на свестен наемател, ма чак пък МНОГО?
Re: НАЕМАТЕЛ ИЛИ ИПОТЕКАР, КОЕ ДА ИЗБЕРЕМ?
09-11-2010 - 22:58:53
avatar
Quote
Imotko

Поредният цар на клавиатурата. Те всичките са много, много умни, от всичко разбират и държат да го споделят с всеки. Абе при вас, компютърджиите, освен Бил Гейтс, апъл, гугълите, фейсбуците и др.под. има ли някой друг да е забогатял? А на българската продородна почва?

имоткоууу какин....

АКО МОЖЕШ ДА ОСЪЗНАЕШ КАКВИ ГЛУПОСТИ НАГОВОРИ, ЩЕШЕ ДА СИ СМЕНИШ IP-TO И НИКА И ДА НЕ ВЛИЗАШ В НЕТА ПОНЕ 3 МЕСЕЦА ДОКАТО ТЕ ЗАБРАВЯТ...


Аве вие покрай тия имоти съвсем изкукахте бре... ти какво разбираш под забогатял?
познавам 17 годишни които ти не можеш ги стигна и да се клонираш 20 пъти!
Има сайтове които изкарват за ден повече отколкото ти, баба ками, дядо дичо и още петима поне като вас за тримесечие!

----------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
СРАМ МЕ Е ЧЕ СЪМ БЪЛГАРИН!
Re: НАЕМАТЕЛ ИЛИ ИПОТЕКАР, КОЕ ДА ИЗБЕРЕМ?
09-11-2010 - 23:03:09
Може и да има някъде другаде по широкия свят, дето размитат баш за тебе.
Ама ти какво общо имаш с тях.
Re: НАЕМАТЕЛ ИЛИ ИПОТЕКАР, КОЕ ДА ИЗБЕРЕМ?
09-11-2010 - 23:15:00
avatar
Quote
Imotko
Може и да има някъде другаде по широкия свят, дето размитат баш за тебе.
Ама ти какво общо имаш с тях.

ЖЛЪК СИ !

----------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
СРАМ МЕ Е ЧЕ СЪМ БЪЛГАРИН!
Re: НАЕМАТЕЛ ИЛИ ИПОТЕКАР, КОЕ ДА ИЗБЕРЕМ?
10-11-2010 - 09:36:04
Е, извинявай, истината боли. Обещавам, че повече няма, ако се държиш прилично и престанеш да раздаваш истини от последна инстанция. Аман от великани в тоя форум.
Добре, че са бедните сривлета, дето чакат някое ЧСИ да ги снабди с жилище, та се поуравновесяват нещата, иначе само баровци, бизнесмени,winking smiley да се комплексира човек.
Re: НАЕМАТЕЛ ИЛИ ИПОТЕКАР, КОЕ ДА ИЗБЕРЕМ?
10-11-2010 - 10:43:25
avatar
Quote
ASSETION
Quote
PER0


Ацетоне - -Що пък мислиш чи трябва задължително да набухаш сумати ми пара в некъв бизнес? Има бизнеси дето хич не трябват много пари ами разчиташ само на акъла си, и пак правиш добра пара. Ако си загубиш парите и бизнеса ти умира и сигурно ше си напраиш харакири, пък за човек дето бизнеса му е в главата паричките идват и можеш да си ги сложиш където ти душа сака. Мен наемите ми харесват щото ми дават много свободно време и прая съвсем други неща. Ако правя ремонт то ще е на апартамент на 5 години - тапети,ел ключове, кранчета, боядисване ала бала и въобще не ме ангажира толкоз -някъде около месец максимум- и кат идват пари една част в имоти, друга на влог, трета за екскурзии и кеф. Да, в наемите няма мисловен процес, и това е най ценното в тях, че докато те си текат ти си правиш твойто и се занимаваш с квот си искаш

Виж с пари всеки може, номера е без пари да започнеш... аз съм започнал с 2 000 лева преди 8 години!
Първо един бизнес.. хоп едно стъпало, после втори бизнес, после трети...
За наемите ...АМИ ТИ СИ МИ КОЛЕГА и аз съм рентиер ... и аз печеля от наеми просто даваме под наем различни неща...
Аз печеля месечно по около 3 000 лева от НАЕМИ! - и то това ми е просто хоби. Без да съм дал 100 000 лева за да купя имот... А съм поработил няколко дни за да произведа продукт който отдавам под наем и който с всеки ден вместо да остарява и губи стойност, той набира мощ. Всъщност не са един продукт, а са няколко десетки. Та значи и аз като теб давам под наем... и както аз може да съм ти клиент и да ти нося пари, така и ти си миклиент и ми носиш. Предполагам че всеки ден влизаш по сайтове? кликваш по някое банерче smiling smiley Мерси smiling smiley Като влизат дневно 5 000 такива като теб и ми избиват наема за апартамента smiling smiley Хубгавото е че от година на сам влизат десет пъти повече smiling smiley А и смс-си праща народа... Аз ремонти не правя smiling smiley Докато чета тук и на други места, си наглеждам интернет имотите и ако ми скимне, променям нещо ама пак безплатно щото си го правя сам и с кеф... все пак ми е хоби smiling smiley и за мен няма значение дали съм тук или съм на плажа с лаптоп до мен както бях 2 месеца и половина това лято... парите си вървят smiling smiley
п.п. пак прекалих с емотиконите...

Ацетоне ... кво да ти кажа ...
тъпо парче си ... ама за кво ли ти го казвам, като ти сам си го знаеш.
Това едно ... второто ти го обясних ... в бизнес се инвестира по подразбиране,
да инвестираш в имоти е друго нещо ... ама ти нали си богаташ ... ше умреш дърт
пергиш в хотелската стая (оптимистичен вариант) или изкуфел дъртак в Старческия дом.

Абе прост народ ... щел да инвестира в бизнес ами ТО И АЗ ИНВЕСТИРАМ БЕ ДРАГИ, КОЕТО
НЕ МИ ПРЕЧИ ДА КУПУВАМ ИМОТИ, А ТИ ИМАШ ДИМ У ГЪ*А ..................................

Точка.
Re: НАЕМАТЕЛ ИЛИ ИПОТЕКАР, КОЕ ДА ИЗБЕРЕМ?
10-11-2010 - 11:05:48
avatar
Quote
Imotko
Е, извинявай, истината боли. Обещавам, че повече няма, ако се държиш прилично и престанеш да раздаваш истини от последна инстанция. Аман от великани в тоя форум.
Добре, че са бедните сривлета, дето чакат някое ЧСИ да ги снабди с жилище, та се поуравновесяват нещата, иначе само баровци, бизнесмени,winking smiley да се комплексира човек.

Ебати баровеца ... КУПИЛ ИМОТ В МОДЕРНОТО ПРЕДГРАДИЕ :]:}:}

Иначе милионист ...

Теба у милиониста ... ако ме разбериш правилно ...

Когато опознаеш София, ше разбереш мойто момче, че само цигани, безимотни и неграмотни ДАВАТ ПАРИ ЗА
МОДЕРНОТО ПРЕДГРАДИЕ.

Те тия апартаменти бяха общински и ги раздваха на крайно нуждаещи се, за да не живеят на свободен наем.
Така че дал си 320 евро/м2 за некъв shithole-кочина на перфектна локация сред и пред мангалите, ЗА КОЙТО
АЗ ПАРИ ДА МИ ДАВАТ НЕ БИХ ОТИШЪЛ ТАМ. А ми говориш за инвестиции --- бати тъпанара - милионист
Re: НАЕМАТЕЛ ИЛИ ИПОТЕКАР, КОЕ ДА ИЗБЕРЕМ?
10-11-2010 - 13:19:33
avatar
бах тая завис... бах тая омраза...
яд вие че купих на двойно по ниска цена
АЙДЕ КОЙТО Е ТАРИКАТ ДА МИ НАМЕРИ 70 КВАДРАТЯ ДВУСТАЕН В МОДЕРНОТО ПРЕДГРАДИЕ ЗА 320 ЕВРО КВАДРАТА...
ма неможете , даже и в красна поляна във виетнамските нема да намерите!
Аз щото съм прост нека да имам два апартамента с лоша локация на цената на ЕДИН АПАРТАМЕНТ С ЛОША ЛОКАЦИЯsmiling smiley а пък вие си чешете задниците и си миришете пръстите...
Понеже съм прост и кух и какъв още бях... имам два апартамента на 50 метра от сливница и 200 метра от орион.
и понеже съм прост съм ги подбрал така че мога да ги направя кеф ми за живеене, кеф ми за бизнес.

А вие понеже сте супер разбирачи вие такава сделка нема да имате.

Купувайте си спални за по 1200 евро квадрата... ще си умрете в тях и ще сте горди че имате апартаменти на супер локация... ако има такава в софия... и с кеф ще се хвалите колко пари сте дали на квадрат!
Знаеш ли колко ми прави вчепетление какво има около мен където живея сега... прави ми вчепетление шума от булеварда...
Където и да съм живя правя едно като реша да излизам, качвам се в колата и отивам където искам. като съ в къщи не стоя пред блока да пия раки с комшиите? или да се снимам на пейзажа. деца нямам да ги мисля къде ходят та моите планове са да си живея и умра в хубава къща с още по хубав двор далеч от такива като вас! и да ви се радвам по форумитеsmiling smiley
След нова година ще си купя една къща на морето по южното, щото пак съм прост и не разбирам. и като се върна есента започвам да си търся хубавата къща с хубавия двор smiling smiley а вие какво ще правите тогава?

пп. 320 евро са си 320 евро... сега като им направя ремонта ще ви покажа снимкчици да се радвате...:}

----------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
СРАМ МЕ Е ЧЕ СЪМ БЪЛГАРИН!
Re: НАЕМАТЕЛ ИЛИ ИПОТЕКАР, КОЕ ДА ИЗБЕРЕМ?
10-11-2010 - 13:50:13
avatar
Quote
Wilson

Когато опознаеш София, ше разбереш мойто момче, че само цигани, безимотни и неграмотни ДАВАТ ПАРИ ЗА
МОДЕРНОТО ПРЕДГРАДИЕ.

Не знам, що се хабиш? Човекът се гордее, че е простак. Значи, не го интересува сред какви хора живее. Не го интересува и мръсотията, вонята и калта. За него е важно, че било евтино. Остави го да си се гордее и му гледай сеира. smiling smiley
Re: НАЕМАТЕЛ ИЛИ ИПОТЕКАР, КОЕ ДА ИЗБЕРЕМ?
10-11-2010 - 14:05:48
avatar
Сетих се как ще е по лесно за вас да го приемете.

Нека кажем така:

Много исках да си купя жилище ново строителство до мола /което се води 85 квадрата, но всъщност е 45 чисто/, но не ми се даваха по 1600 евро за квадрат, аз се преориентирах към по евтините квартали... и понеже не съм достатъчно богат за да си позволя да плащам по 1600 евро на квадрат си намерих оферта за по ниска цена... да на лоша локация, ама нали нямам пари, а не обичам да взимам заеми и никога не съм го правил, исках да платя всичко в брой и така купих грозни жилища на грозно място стари панели 94-та година
просто ужасен избор но какво да направя, за толкова ми стигнаха спестените парички sad smiley сега ще се мъча и ще жиевея там докато не събера парички за по хубава. моля ви не ми се сърдете че купих толкова евтино жилище, аз ще си нося срама цял живот...
благодаря ви за вниманието smiling smiley
Предлагам глупостите в тая тема да спрат че вече ми е скучно smiling smiley
Няма да ме има следващите няколко часа онлайн, надявам се да не се възползвате от отсъствието ми и смело да оплюете писаното от мен...
И ОЩЕ ВЕДНЪЖ ИСКАМ ДА СЕ ИЗВИНЯ НА ВСИЧКИ ЧЕ КУПИХ ЖИЛИЩЕ ЗА 320 ЕВРО КВАДРАТА! МОЛЯ ВИ ПРОСТЕТЕ МИ...
ОБЕЩАВАМ ДА НЕ КАЗВАМ НА ДРУГИ ХОРА ИЗВЪН ТОЗИ ФОРУМ, ЗА ДА МОЖЕТЕ ДА ПРОБУТВАТЕ ВАШИТЕ ЦЕНИ !

----------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
СРАМ МЕ Е ЧЕ СЪМ БЪЛГАРИН!
Съжаляваме, само регистрирани потребители могат да публикуват в този форум.

Натиснете тук за вход