Dnes Bloombergtv.bg Investor Gol Automedia Tialoto Az-Jenata Az-deteto Teenproblem Puls Imoti.net Rabota Start Blog Aha Snimka
imoti net - порталът за недвижими имоти
 


Добре дошли! Вход Създаване на нов профил

Разширено

НАЕМАТЕЛ ИЛИ ИПОТЕКАР, КОЕ ДА ИЗБЕРЕМ?

Публикувано от Wilson 
Re: НАЕМАТЕЛ ИЛИ ИПОТЕКАР, КОЕ ДА ИЗБЕРЕМ?
08-11-2010 - 13:32:12
avatar
рафа малко си противоречишsmiling smiley

Един умен човек, ако има 100 000 няма да ги вложи в жилище а в бизнес...
този бизнес ще му носи достатъчно пари, за да не му пука ни за хазяйка ни за хазяин...
те му се кланят а не той на тях...
плащам наем на 5човека.. и петимата са голи пушки в сравнение с мен...
идват треперещи за наема и за тях пет лева са си пари...
Така че има различни гледни точки и тук...
Ако си смотльо... дали ще си под наем или в твое жилище.. винаги ще си смотльоsmiling smiley
ако имаш акъл пак ти е без значение...
знаеш ли кога хазяин ще ми каже нещо накриво а?
ако искам ще си боядисам и черни стените, неможе да ми каже гък...
имам куче 40 кила ще ми каже ли нещо за кучето?
ще ми каже и да си търси дру да му плаща наема... сега като гледам се прескачат плащачите smiling smiley
Това да не е едно време като бяхме смотани студенти и бабата да каже тук не се пуши... и жени не се водят.smiling smiley

----------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
СРАМ МЕ Е ЧЕ СЪМ БЪЛГАРИН!
Re: НАЕМАТЕЛ ИЛИ ИПОТЕКАР, КОЕ ДА ИЗБЕРЕМ?
08-11-2010 - 20:18:07
avatar
Quote
ASSETION
рафа малко си противоречишsmiling smiley

Един умен човек, ако има 100 000 няма да ги вложи в жилище а в бизнес...
този бизнес ще му носи достатъчно пари, за да не му пука ни за хазяйка ни за хазяин...
те му се кланят а не той на тях...
плащам наем на 5човека.. и петимата са голи пушки в сравнение с мен...
идват треперещи за наема и за тях пет лева са си пари...
Така че има различни гледни точки и тук...
Ако си смотльо... дали ще си под наем или в твое жилище.. винаги ще си смотльоsmiling smiley
ако имаш акъл пак ти е без значение...
знаеш ли кога хазяин ще ми каже нещо накриво а?
ако искам ще си боядисам и черни стените, неможе да ми каже гък...
имам куче 40 кила ще ми каже ли нещо за кучето?
ще ми каже и да си търси дру да му плаща наема... сега като гледам се прескачат плащачите smiling smiley
Това да не е едно време като бяхме смотани студенти и бабата да каже тук не се пуши... и жени не се водят.smiling smiley

Г'лей са как седят нещата от моя гледна точка Ассетионе .......


1-ви болд: Един умен човек ако наистина е умен и има пари инвестира в недвижими имоти. Това е crystal clear.
Инвестицията в собствен бизнес е по подразбиране. То е ясно че ЩЕ инвестира, за да му се развива бизнеса или
поне, за да му съществува бизнеса най-малкото. А инвестициите в имоти, злато, ценни книжа, акции и облигации
ако щеш дори паричните влогове .... СА ИНВЕСТИЦИИ ОТ ТИПА ... 'I AM NOT WORKIN' FOR THE MONEY, MONEY
IS WORKIN' FOR ME'

2-ри болд: Позволявам си да те перифразирам: --- ЕДИН БАРОВЕЦ (състоятелен човек - културно казано)
без собствен дом е меко казано КИФЛАДЖИЯ (т.е богатството му е бутафорно). Богатство - тип ПАРАВАН - виж
ме сега как пръскам пари и карам мерцедес ама пари за СОБСТВЕН ДОМ нямам. Случаи такива много ...
ама не ми се пише за това сега.

3-ти болд: ДА, прав си не може да ти каже ГЪК, ама може да ти каже ДРУМ. Пък ти после върви се обяснявай
на някои други как нямало търсене за едностайни/двустайни под наем на комуникативни места. ДА АМА НЕ драги.
Сегашните ми наематели ако реша да ги изфъчкам, точно за от 3 до 10 дни ще си намеря нови наематели, спонсори,
донори и т.н. Демек бездомници РЕШИЛИ да ЖИВЕЯТ на СВОБОДЕН НАЕМ.

Ае са лека и те оставям да си мислиш върху въпроса: СОБСТВЕН ДОМ или ДОМ ПОД НАЕМ.
Второто е за студенти и бедни хора, а ТИ КЪДЕ СИ?



Редактиран 1 път(и).Последна редакция на 2010-11-08 20:21 от Wilson.
Re: НАЕМАТЕЛ ИЛИ ИПОТЕКАР, КОЕ ДА ИЗБЕРЕМ?
08-11-2010 - 21:16:33
За втори път да кажеш нещо по принцип много умно. Та да си изгуби човека и тия 100000. Но ако не може човека да прави бизнес или не обича да живее по квартири........
Re: НАЕМАТЕЛ ИЛИ ИПОТЕКАР, КОЕ ДА ИЗБЕРЕМ?
08-11-2010 - 23:12:09
avatar
Quote
Wilson

1-ви болд: Един умен човек ако наистина е умен и има пари инвестира в недвижими имоти.

Не виждам смисъл да спорим...
ти си толкова ограничен, че и да имаш излишни 100 000 няма да знаеш къде да ги вложиш...
а и да измислиш нещо ще е тъпо и жалко за парите...

КАТО СИ КУХ ОТКЪМ ИДЕИ - КАКВО ТИ ОСТАВА ОСВЕН ЕДИН ИМОТЕЦ ДА ВЗЕМЕШ ?
...
въобще не ме занимавай с глупости...
хубаво е че народа масово е като теб... не му стига пипето какво да прави...
и народа не заслужава да живее добре... щото е прост! Нека се мъчи нека да няма пари... щото си заслужава мъката!

Един имот ти носи ЕДНО НИЩО В СРАВНЕНИЕ С ЕДИН ДОБЪР БИЗНЕС, КОЙТО МОЖЕ ДА ТИ УДВОИ ПАРИТЕ НЯКОЛКО ПЪТИ ЗА ГОДИНА!
след една година ти ще имаш имот и 5 000 лева - аз ще имам имот и поне още 150 000 отделно.
щото ще съм удвоил и утроил парите...
твоето е мислене на човек без идеи.. за теб най-големото далавера е имотец... и наемче...
ТИ ПИКАЯ НА МИСЛОВНИЯ ПРОЦЕС smiling smiley

За мен затварянето на пари за купуването на имот е все едно да имаш десет курви и да ги затвориш в манастир, вместо да ги пуснеш да работят!

Аз след 5 години ще имам 10 имота и отделно пари заделени.. а ти ще си тъпчеш на едно място.. щото си РАЗБИРАЧ!!!

----------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
СРАМ МЕ Е ЧЕ СЪМ БЪЛГАРИН!
wal
Re: НАЕМАТЕЛ ИЛИ ИПОТЕКАР, КОЕ ДА ИЗБЕРЕМ?
09-11-2010 - 12:50:21
Quote
ASSETION



Един имот ти носи ЕДНО НИЩО В СРАВНЕНИЕ С ЕДИН ДОБЪР БИЗНЕС, КОЙТО МОЖЕ ДА ТИ УДВОИ ПАРИТЕ НЯКОЛКО ПЪТИ ЗА ГОДИНА!


Аз след 5 години ще имам 10 имота и отделно пари заделени.. а ти ще си тъпчеш на едно място.. щото си РАЗБИРАЧ!!!

има ли нужда от коментар?
Re: НАЕМАТЕЛ ИЛИ ИПОТЕКАР, КОЕ ДА ИЗБЕРЕМ?
09-11-2010 - 19:13:06
Няма нужда от никакъв коментар, има нужда от Нобелова награда за икономика за човека, способен да утрои едни пари за една година.
Не знам само дали ще го признаят, ако си утроил 1000 лева на 3000 както е в нашия случай.
Защото и Валси знае, че колкото повече пари имаш, толкова по-трудно става да осигуряваш добра възвръщаемост.
Затова тия с милиардите се радват и на 8% годишно.
Re: НАЕМАТЕЛ ИЛИ ИПОТЕКАР, КОЕ ДА ИЗБЕРЕМ?
09-11-2010 - 20:05:54
Quote
ASSETION
Quote
Wilson

1-ви болд: Един умен човек ако наистина е умен и има пари инвестира в недвижими имоти.

Не виждам смисъл да спорим...
ти си толкова ограничен, че и да имаш излишни 100 000 няма да знаеш къде да ги вложиш...
а и да измислиш нещо ще е тъпо и жалко за парите...

КАТО СИ КУХ ОТКЪМ ИДЕИ - КАКВО ТИ ОСТАВА ОСВЕН ЕДИН ИМОТЕЦ ДА ВЗЕМЕШ ?
...
въобще не ме занимавай с глупости...
хубаво е че народа масово е като теб... не му стига пипето какво да прави...
и народа не заслужава да живее добре... щото е прост! Нека се мъчи нека да няма пари... щото си заслужава мъката!

Един имот ти носи ЕДНО НИЩО В СРАВНЕНИЕ С ЕДИН ДОБЪР БИЗНЕС, КОЙТО МОЖЕ ДА ТИ УДВОИ ПАРИТЕ НЯКОЛКО ПЪТИ ЗА ГОДИНА!
след една година ти ще имаш имот и 5 000 лева - аз ще имам имот и поне още 150 000 отделно.
щото ще съм удвоил и утроил парите...
твоето е мислене на човек без идеи.. за теб най-големото далавера е имотец... и наемче...
ТИ ПИКАЯ НА МИСЛОВНИЯ ПРОЦЕС smiling smiley

За мен затварянето на пари за купуването на имот е все едно да имаш десет курви и да ги затвориш в манастир, вместо да ги пуснеш да работят!

Аз след 5 години ще имам 10 имота и отделно пари заделени.. а ти ще си тъпчеш на едно място.. щото си РАЗБИРАЧ!!!

Ацетоне - -Що пък мислиш чи трябва задължително да набухаш сумати ми пара в некъв бизнес? Има бизнеси дето хич не трябват много пари ами разчиташ само на акъла си, и пак правиш добра пара. Ако си загубиш парите и бизнеса ти умира и сигурно ше си напраиш харакири, пък за човек дето бизнеса му е в главата паричките идват и можеш да си ги сложиш където ти душа сака. Мен наемите ми харесват щото ми дават много свободно време и прая съвсем други неща. Ако правя ремонт то ще е на апартамент на 5 години - тапети,ел ключове, кранчета, боядисване ала бала и въобще не ме ангажира толкоз -някъде около месец максимум- и кат идват пари една част в имоти, друга на влог, трета за екскурзии и кеф. Да, в наемите няма мисловен процес, и това е най ценното в тях, че докато те си текат ти си правиш твойто и се занимаваш с квот си искаш
Re: НАЕМАТЕЛ ИЛИ ИПОТЕКАР, КОЕ ДА ИЗБЕРЕМ?
09-11-2010 - 20:24:20
avatar
Quote
PER0


Ацетоне - -Що пък мислиш чи трябва задължително да набухаш сумати ми пара в некъв бизнес? Има бизнеси дето хич не трябват много пари ами разчиташ само на акъла си, и пак правиш добра пара. Ако си загубиш парите и бизнеса ти умира и сигурно ше си напраиш харакири, пък за човек дето бизнеса му е в главата паричките идват и можеш да си ги сложиш където ти душа сака. Мен наемите ми харесват щото ми дават много свободно време и прая съвсем други неща. Ако правя ремонт то ще е на апартамент на 5 години - тапети,ел ключове, кранчета, боядисване ала бала и въобще не ме ангажира толкоз -някъде около месец максимум- и кат идват пари една част в имоти, друга на влог, трета за екскурзии и кеф. Да, в наемите няма мисловен процес, и това е най ценното в тях, че докато те си текат ти си правиш твойто и се занимаваш с квот си искаш

Виж с пари всеки може, номера е без пари да започнеш... аз съм започнал с 2 000 лева преди 8 години!
Първо един бизнес.. хоп едно стъпало, после втори бизнес, после трети...
За наемите ...АМИ ТИ СИ МИ КОЛЕГА и аз съм рентиер ... и аз печеля от наеми просто даваме под наем различни неща...
Аз печеля месечно по около 3 000 лева от НАЕМИ! - и то това ми е просто хоби. Без да съм дал 100 000 лева за да купя имот... А съм поработил няколко дни за да произведа продукт който отдавам под наем и който с всеки ден вместо да остарява и губи стойност, той набира мощ. Всъщност не са един продукт, а са няколко десетки. Та значи и аз като теб давам под наем... и както аз може да съм ти клиент и да ти нося пари, така и ти си миклиент и ми носиш. Предполагам че всеки ден влизаш по сайтове? кликваш по някое банерче smiling smiley Мерси smiling smiley Като влизат дневно 5 000 такива като теб и ми избиват наема за апартамента smiling smiley Хубгавото е че от година на сам влизат десет пъти повече smiling smiley А и смс-си праща народа... Аз ремонти не правя smiling smiley Докато чета тук и на други места, си наглеждам интернет имотите и ако ми скимне, променям нещо ама пак безплатно щото си го правя сам и с кеф... все пак ми е хоби smiling smiley и за мен няма значение дали съм тук или съм на плажа с лаптоп до мен както бях 2 месеца и половина това лято... парите си вървят smiling smiley
п.п. пак прекалих с емотиконите...

----------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
СРАМ МЕ Е ЧЕ СЪМ БЪЛГАРИН!



Редактиран 1 път(и).Последна редакция на 2010-11-09 20:25 от ASSETION.
Re: НАЕМАТЕЛ ИЛИ ИПОТЕКАР, КОЕ ДА ИЗБЕРЕМ?
09-11-2010 - 22:45:32
Quote
PER0
Quote
ASSETION
Quote
Wilson

1-ви болд: Един умен човек ако наистина е умен и има пари инвестира в недвижими имоти.

Не виждам смисъл да спорим...
ти си толкова ограничен, че и да имаш излишни 100 000 няма да знаеш къде да ги вложиш...
а и да измислиш нещо ще е тъпо и жалко за парите...

КАТО СИ КУХ ОТКЪМ ИДЕИ - КАКВО ТИ ОСТАВА ОСВЕН ЕДИН ИМОТЕЦ ДА ВЗЕМЕШ ?
...
въобще не ме занимавай с глупости...
хубаво е че народа масово е като теб... не му стига пипето какво да прави...
и народа не заслужава да живее добре... щото е прост! Нека се мъчи нека да няма пари... щото си заслужава мъката!

Един имот ти носи ЕДНО НИЩО В СРАВНЕНИЕ С ЕДИН ДОБЪР БИЗНЕС, КОЙТО МОЖЕ ДА ТИ УДВОИ ПАРИТЕ НЯКОЛКО ПЪТИ ЗА ГОДИНА!
след една година ти ще имаш имот и 5 000 лева - аз ще имам имот и поне още 150 000 отделно.
щото ще съм удвоил и утроил парите...
твоето е мислене на човек без идеи.. за теб най-големото далавера е имотец... и наемче...
ТИ ПИКАЯ НА МИСЛОВНИЯ ПРОЦЕС smiling smiley

За мен затварянето на пари за купуването на имот е все едно да имаш десет курви и да ги затвориш в манастир, вместо да ги пуснеш да работят!

Аз след 5 години ще имам 10 имота и отделно пари заделени.. а ти ще си тъпчеш на едно място.. щото си РАЗБИРАЧ!!!

Ацетоне - -Що пък мислиш чи трябва задължително да набухаш сумати ми пара в некъв бизнес? Има бизнеси дето хич не трябват много пари ами разчиташ само на акъла си, и пак правиш добра пара. Ако си загубиш парите и бизнеса ти умира и сигурно ше си напраиш харакири, пък за човек дето бизнеса му е в главата паричките идват и можеш да си ги сложиш където ти душа сака. Мен наемите ми харесват щото ми дават много свободно време и прая съвсем други неща. Ако правя ремонт то ще е на апартамент на 5 години - тапети,ел ключове, кранчета, боядисване ала бала и въобще не ме ангажира толкоз -някъде около месец максимум- и кат идват пари една част в имоти, друга на влог, трета за екскурзии и кеф. Да, в наемите няма мисловен процес, и това е най ценното в тях, че докато те си текат ти си правиш твойто и се занимаваш с квот си искаш

В наемите има МНОГО мисловен процес, ако разбираш какво искам да кажа.
Re: НАЕМАТЕЛ ИЛИ ИПОТЕКАР, КОЕ ДА ИЗБЕРЕМ?
09-11-2010 - 22:51:03
Quote
ASSETION
Quote
PER0


Ацетоне - -Що пък мислиш чи трябва задължително да набухаш сумати ми пара в некъв бизнес? Има бизнеси дето хич не трябват много пари ами разчиташ само на акъла си, и пак правиш добра пара. Ако си загубиш парите и бизнеса ти умира и сигурно ше си напраиш харакири, пък за човек дето бизнеса му е в главата паричките идват и можеш да си ги сложиш където ти душа сака. Мен наемите ми харесват щото ми дават много свободно време и прая съвсем други неща. Ако правя ремонт то ще е на апартамент на 5 години - тапети,ел ключове, кранчета, боядисване ала бала и въобще не ме ангажира толкоз -някъде около месец максимум- и кат идват пари една част в имоти, друга на влог, трета за екскурзии и кеф. Да, в наемите няма мисловен процес, и това е най ценното в тях, че докато те си текат ти си правиш твойто и се занимаваш с квот си искаш

Виж с пари всеки може, номера е без пари да започнеш... аз съм започнал с 2 000 лева преди 8 години!
Първо един бизнес.. хоп едно стъпало, после втори бизнес, после трети...
За наемите ...АМИ ТИ СИ МИ КОЛЕГА и аз съм рентиер ... и аз печеля от наеми просто даваме под наем различни неща...
Аз печеля месечно по около 3 000 лева от НАЕМИ! - и то това ми е просто хоби. Без да съм дал 100 000 лева за да купя имот... А съм поработил няколко дни за да произведа продукт който отдавам под наем и който с всеки ден вместо да остарява и губи стойност, той набира мощ. Всъщност не са един продукт, а са няколко десетки. Та значи и аз като теб давам под наем... и както аз може да съм ти клиент и да ти нося пари, така и ти си миклиент и ми носиш. Предполагам че всеки ден влизаш по сайтове? кликваш по някое банерче smiling smiley Мерси smiling smiley Като влизат дневно 5 000 такива като теб и ми избиват наема за апартамента smiling smiley Хубгавото е че от година на сам влизат десет пъти повече smiling smiley А и смс-си праща народа... Аз ремонти не правя smiling smiley Докато чета тук и на други места, си наглеждам интернет имотите и ако ми скимне, променям нещо ама пак безплатно щото си го правя сам и с кеф... все пак ми е хоби smiling smiley и за мен няма значение дали съм тук или съм на плажа с лаптоп до мен както бях 2 месеца и половина това лято... парите си вървят smiling smiley
п.п. пак прекалих с емотиконите...

Поредният цар на клавиатурата. Те всичките са много, много умни, от всичко разбират и държат да го споделят с всеки. Абе при вас, компютърджиите, освен Бил Гейтс, апъл, гугълите, фейсбуците и др.под. има ли някой друг да е забогатял? А на българската продородна почва?
Съжаляваме, само регистрирани потребители могат да публикуват в този форум.

Натиснете тук за вход