Dnes Bloombergtv.bg Investor Gol Automedia Tialoto Az-Jenata Az-deteto Teenproblem Puls Imoti.net Rabota Start Blog Aha Snimka
imoti net - порталът за недвижими имоти
 


Добре дошли! Вход Създаване на нов профил

Разширено

НАЕМАТЕЛ ИЛИ ИПОТЕКАР, КОЕ ДА ИЗБЕРЕМ?

Публикувано от Wilson 
Re: НАЕМАТЕЛ ИЛИ ИПОТЕКАР, КОЕ ДА ИЗБЕРЕМ?
10-11-2010 - 23:06:38
Шубето е най-големия страх. Да не настинем и да не се минем. Сривльо друго не знае.
Re: НАЕМАТЕЛ ИЛИ ИПОТЕКАР, КОЕ ДА ИЗБЕРЕМ?
10-11-2010 - 23:11:21
avatar
Тия, дето ги бе страх да не се минат, банките сега си ги онождат есемесечно

- Как е, как е, продават ли се имотите?
- ... миииии продават се ..., ама не се купуват нещо?!!
Re: НАЕМАТЕЛ ИЛИ ИПОТЕКАР, КОЕ ДА ИЗБЕРЕМ?
10-11-2010 - 23:13:49
А тебе, душичко дребна, целогодишно.
Абе, ти като разбереш за някой закъсал, оргазъм ли получаваш?
Re: НАЕМАТЕЛ ИЛИ ИПОТЕКАР, КОЕ ДА ИЗБЕРЕМ?
10-11-2010 - 23:40:10
avatar
Не, при хора с такъв умствен дефицит, както при тебе - само смях ме обзема smiling smiley

- Как е, как е, продават ли се имотите?
- ... миииии продават се ..., ама не се купуват нещо?!!
Re: НАЕМАТЕЛ ИЛИ ИПОТЕКАР, КОЕ ДА ИЗБЕРЕМ?
11-11-2010 - 00:16:25
Единственият в този форум с прекален умствен дефицит си ти Фалсодаре.. Ама толкова як дефицит, че гъза на слона е като карфица в сравнение с мозъчното ти развитие.
Сам ултра як прошляк и комплексар като тебе, може да продължи да си вярва.. Ти наистина си един огромен ДАО-побърканяк. Не е прав Дичо "Ти го пикаеш - той си мисли, че дъжд вали".. Правилното е "ти му сереш - кой си мисли, че кифли падат"
Ходи си изкарвай комплексите по смешните блогчета, където наистина може да намериш много сродни душици - все неоценени, все неразбрани...
Re: НАЕМАТЕЛ ИЛИ ИПОТЕКАР, КОЕ ДА ИЗБЕРЕМ?
11-11-2010 - 00:27:44
avatar
Не ме гони бре Светльо, моля те!

Къде другаде ще срещна толкова говеда накуп като вас?

- Как е, как е, продават ли се имотите?
- ... миииии продават се ..., ама не се купуват нещо?!!
Re: НАЕМАТЕЛ ИЛИ ИПОТЕКАР, КОЕ ДА ИЗБЕРЕМ?
11-11-2010 - 08:53:37
Говедото тук си ти, дори олицетворяваш всичките говеда накуп.

Няма такова парче като теб, няма - тази ли уникалносттака ти харесва и стимулира? Това не беше ли всъщност болестно състояние?!

Повечето сривьовци тук пишат, дискутират, вадят данни - от НСИ, от БНБ, от къде ли не, после обсъждат, умуват. Разсъждава се върху доводите и аргументите, претеглят се и тн - все неща, които са интересни, правят дискусията, малко или много са показателни и в крайна сметка са писани с идеята да защитят дадена теза, теория. Всеки вади свойте мотиви и гледни точки и прави опити да ги защитава, имено чрез Дискусията Фалсодаре, запомни.
А твойто си е яка злъч, чисто заяждане, дразнене. С теб не може да се спори - не защото блестиш с мозък и идеи (напротив), а защото си чисто и просто едно злобарче, недохранениче и пропадняче, и намираш посточнните селски лафове и "остроумия" за "своя коз" вместо дискусия.

Погледни се, това е само от последните ти десетина поста, сметай...

Quote
valsodar
Не, при хора с такъв умствен дефицит, както при тебе - само смях ме обзема

Тия, дето ги бе страх да не се минат, банките сега си ги онождат есемесечно

Яко им бръкна в гъза с тая цена, която е чиста форма на ерес, на фона на брокерските проповеди Гледам им отсрани сеира на помиярите в брокерската глутница и не спирам да им се смея

Десет продажби на ден, при работа и в почивните дни са 3500 продажби. От които само 2000 за Октомври??! А бре, ти четеш ли си какви глупости пишеш?

Спокойно, няма да ви пускам стъписващи кадри на палатковите лагери в САЩ Де в тях живеят само крупни инвеститори в имоти

Е, желая ти късмет с линка. Само че, потърси го малко по-бързо, че току виж излезли точно обратните данни докато се натуткаш
A преди това, от къде те хранеха - от кочинката на прасето ли?
Като види човек дичката какви кухи лейки защитава, му става ясно колко му е и на него самият акъла. При това за брокери и двамата се имат, а из рекламираните от тях квартали на София явно не са и минавали за последните 10 години?

Изтрещял е съвсем Светльо от спада в цените - аха да се върнат на нивата от 2008-а за да си продаде копторчето, а то ... мокър сън да се окаже?

Ками, ти що не си претакаш зелето в Люлин, ами ръсиш акъл непотърсен?! Коя локация е по-добра, човека сам може да си прецени - свърши вече онова време де на такива кукавели като теб им ловяха дикиш

„Та, за мен цените от тук нататък най-много да паднат до 750 е/м2.“Това му се казва - Блаженни са верующите.
Нали знаеш, че писаното остава?
Да не се налага да те цитирам още преди краят на тази година, но в друг подтекст?

Това е то!
Хубаво, щом този начин, както и "седенето при говедата" по един или друг начин ти действат вмето лекарства, седи..кеси..ама поне започни да си мериш думите и "писаниците", щото най-малкото излиза, че и това лекарство не ти действа, тоест случаят ти вече отива към безнадежните...
Re: НАЕМАТЕЛ ИЛИ ИПОТЕКАР, КОЕ ДА ИЗБЕРЕМ?
11-11-2010 - 09:16:59
avatar
Я, какъв верен читател съм си имал в твое лице - да се не надяваш направо?
Светльо, отдавна съм се убедил, че с вас по разумен начин не може да се дискутира. Спокойно, няма да ти вадя реплики със задна дата.

- Как е, как е, продават ли се имотите?
- ... миииии продават се ..., ама не се купуват нещо?!!
Re: НАЕМАТЕЛ ИЛИ ИПОТЕКАР, КОЕ ДА ИЗБЕРЕМ?
11-11-2010 - 09:25:55
По принцип модерно предградие не е по-лош квартал от люлините и надеждите да кажем.Защо всички брокери се спукаха да ме убеждават че трябвало в южни райони да купя защото било престижо вече го разбирам.Ами защото това пък са квартали със свръх надути цени, защото просто е казано че били престижни.Е аз си направих един рейт в Редута, хареса ми, сметнах че 680Е кв/м на 100м. от Ситняково нова тухла никак не е зле.Сега ще започне масово оплюване на Редута *ok*, защото просто не съм се нахендрил да дам 1000евро на кв/м за Борово примерно.
Между другото всички които са много ербап баровци скоро ще им подпари под гъза и ще трябва да доказват от къде ги имат тея 1500евро на кв/м.Бил съм 4 години в Англия (като инженер, а не берач на ягоди) та там си има едно законче което ако не можеш да си докажеш дохода просто държавата става собственик на имотеца.Като чета това предстои и тук , тоест България наистина ще стане нормална Европейска страна, където не може 25-26 годишни пиклювци да карат Бентли и да живеят в къщи за милиони.Е ако е скъпо платен футболист, артист, певец халал да му са, но иначе от къде?
bah
Re: НАЕМАТЕЛ ИЛИ ИПОТЕКАР, КОЕ ДА ИЗБЕРЕМ?
11-11-2010 - 09:36:39
avatar
Quote
petrovbg
тоест България наистина ще стане нормална Европейска страна, където не може 25-26 годишни пиклювци да карат Бентли и да живеят в къщи за милиони. Е ако е скъпо платен футболист, артист, певец халал да му са, но иначе от къде?

Ако за Бентлито и къщата са работили цялата рода (общо 120 години) - може.
Има пиклювци, на които личните им бодигардове струват 60.000 лв. месечно, (колкото една гарсониера).
Съжаляваме, само регистрирани потребители могат да публикуват в този форум.

Натиснете тук за вход