Dnes Bloombergtv.bg Investor Gol Automedia Tialoto Az-Jenata Az-deteto Teenproblem Puls Imoti.net Rabota Start Blog Aha Snimka
imoti net - порталът за недвижими имоти
 


Добре дошли! Вход Създаване на нов профил

Разширено

НАЕМАТЕЛ ИЛИ ИПОТЕКАР, КОЕ ДА ИЗБЕРЕМ?

Публикувано от Wilson 
Re: НАЕМАТЕЛ ИЛИ ИПОТЕКАР, КОЕ ДА ИЗБЕРЕМ?
05-11-2010 - 18:49:35
Quote
Wilson
Доживяхме да чуем и за щастлив ипотекар, досега само - щастливи наематели ... предполагам и хазаите им също smiling smiley

Абсолютно. Номерът е да финансираш до 30% от покупката на идеалния апартамент winking smiley
Re: НАЕМАТЕЛ ИЛИ ИПОТЕКАР, КОЕ ДА ИЗБЕРЕМ?
05-11-2010 - 18:59:28
avatar
Quote
ASSETION
Quote
камелия

М, да, понякога истината е способна да унищожи всяко лустро и да извади простащината, дълбоко скрита на дъното на куфара..........winking smiley

Явно наистина не си в час с материята smiling smiley
НИКОГА НЕ СЪМ КРИЛ ЧЕ СЪМ ПРОСТАК - НАПРОТИВ - ГОРДЕЯ СЕ С ТОВА smiling smiley И ОСТАНАЛИТЕ В ТОЗИ И ДРУГИ ФОРУМ ГО ЗНАЯТ smiling smiley
А ти гордееш ли се с целулита ,стриите и турските си лафове?

Дори и да си простак, не е задължително да си тъп, нали?
Щото, като не си ме виждал, да ме оприличаваш на жена си, наистина е тъпо.
Лека вечер, драги ми Простако!
Re: НАЕМАТЕЛ ИЛИ ИПОТЕКАР, КОЕ ДА ИЗБЕРЕМ?
05-11-2010 - 19:26:32
avatar
Има хора които харесват поолегнали застаряващи лелки.. един вид харесват опит и какво там..
абе не им разбирам вкуса...
хубаво е че жена ми няма скоро да стигне дори 30 smiling smiley нито дори половината на твоето тегло smiling smiley
И да моята вечер ще е лека... за разлика от поредната тежка вечер която очаква дивана ти докато си на него smiling smiley
А за виждането не си права smiling smiley другаря гугълов разказва много за хората, особенно ако има кой да те насочи по вярната следа smiling smiley

п.п. имам много кофти навик да се кефя и усмихвам сам на това което съм писал и го изразявам с усмихнати емотикони в постовете си...
разбира се не те задължавам да си в същото настроение като мен ...
все пак не забравяй че първа скочи а сега някакси ми жал за теб че така лесно се предаваш...
или както са казали хората... не ходи в гората ако те е страх от мечки smiling smiley
Ил ида ти го преведа буквално че незнам до колко ти обработва овехтелия мозък:
Не скачай срещу простак с простотия, ако не си готова да поемеш двойно повече...
малко ми е къс паметливия нерв.. също като на последния ти любовник инструмента... но все пак доколкото помня ти атакува първа с простотия и жалки намеци срещу мен...

----------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
СРАМ МЕ Е ЧЕ СЪМ БЪЛГАРИН!



Редактиран 1 път(и).Последна редакция на 2010-11-05 19:31 от ASSETION.
Re: НАЕМАТЕЛ ИЛИ ИПОТЕКАР, КОЕ ДА ИЗБЕРЕМ?
05-11-2010 - 19:40:19
Ей, ASSETION , ама ти наистина си дивен селянин , доста повече от седем години ти липсват, с това ли се гордееш ?
Re: НАЕМАТЕЛ ИЛИ ИПОТЕКАР, КОЕ ДА ИЗБЕРЕМ?
05-11-2010 - 19:44:58
avatar
Quote
ASSETION
Quote
Wilson
Аз си мисля че Ассетион, за да си мисли такива неща, самият той подсъзнателно е такъв.

Иначе нямам друго обяснение.

п.п чудя се въобще Ассетион-е ти граждански брак сключвал ли си?!? Щото тя и жена ти мое
ти профука кинтарите, или да се заразвеждате и ще ти отнесе половината имане ... и ост'и това
ама нема и да има с кого да си делкаш наема ... тогава аут от тристайния и директно отиваш
на ергенска гарсониерка ... ма не се знае знае ли си ... ако хазайката е некоя стара благочестива
мома може и некоя свирка на аванта да отнесеш ... да пази Господ smiling smiley

уЙлсане - ти май докато прочете написаното от застаряващата леля ками и си лъсна бастуна а?
че нещо все едно си забелил поглед, щом викаш на черното бяло?
Ти да не живееш в земляка в гората и да четеш стари броеве на работническо дело?
Жена ми и да ми и да ми профука кинтите, ще знам че го е направила за нещо смислено... и нема и се сърдя
А понякога ергенската гарсониерка е много по приятна и весела от семейния тристаен... ха дано се върнат тия времена...

ха дано, ха дано ... от твоите уста в Божиите уши
Re: НАЕМАТЕЛ ИЛИ ИПОТЕКАР, КОЕ ДА ИЗБЕРЕМ?
05-11-2010 - 19:54:10
avatar
Quote
Common_Sense
Quote
Wilson
Доживяхме да чуем и за щастлив ипотекар, досега само - щастливи наематели ... предполагам и хазаите им също smiling smiley

Абсолютно. Номерът е да финансираш до 30% от покупката на идеалния апартамент winking smiley

При мен при първия purchase СИ бЕх финансирал 60% ... така че ми трябваше само 40% остатък, който изтеглих от банката и ги погасих за около 2 години. И са съм си добре ... даже си имам наематели на единия апартамент, такива като Ассетион донори та ми дават 500
кинта суха пара всеки месец. Свестни хорица ... що не земат да си купят дом, а ми плащат всеки месец лепта ... НЕЗНАМ ...
А може и да нямат финансова възможност ... имат две деца ... хубави дечурлига ... наскоро викат ше си зимаме куче ...
викам аз 'Земете ли си куче, зимайте си багажа и със се него друм ...' Те викат 'Ама що така' ... Аз викам 'щот така' и си мисля наум
... кат' си купите дом и ще разберете ... та такива ми ти работи Common Sense ... радвам се за теб, че си имаш собствен дом ...
явно комън сенса е надделял при теб ...
Re: НАЕМАТЕЛ ИЛИ ИПОТЕКАР, КОЕ ДА ИЗБЕРЕМ?
05-11-2010 - 20:04:54
avatar
Quote
ASSETION
Има хора които харесват поолегнали застаряващи лелки.. един вид харесват опит и какво там..
абе не им разбирам вкуса...
хубаво е че жена ми няма скоро да стигне дори 30 smiling smiley нито дори половината на твоето тегло smiling smiley
И да моята вечер ще е лека... за разлика от поредната тежка вечер която очаква дивана ти докато си на него smiling smiley

хаха ... че тя и мойта преди десетина дни стана на 27 ... ама кат' стане на 35 к'во да правя да я менкам ли за по-млада
кАжи ... посъветвай ме ... ти к'во ша я правиш твойта, ша я фъргаш ли или ша я меняш ... искам съвет smiling smiley
Re: НАЕМАТЕЛ ИЛИ ИПОТЕКАР, КОЕ ДА ИЗБЕРЕМ?
05-11-2010 - 20:15:08
avatar
Quote
Wilson

При мен при първия purchase СИ бЕх финансирал 60% ... така че ми трябваше само 40% остатък, който изтеглих от банката и ги погасих за около 2 години. И са съм си добре ... даже си имам наематели на единия апартамент, такива като Ассетион донори та ми дават 500
кинта суха пара всеки месец. Свестни хорица ... що не земат да си купят дом, а ми плащат всеки месец лепта ... НЕЗНАМ ...
А може и да нямат финансова възможност ... имат две деца ... хубави дечурлига ... наскоро викат ше си зимаме куче ...
викам аз 'Земете ли си куче, зимайте си багажа и със се него друм ...' Те викат 'Ама що така' ... Аз викам 'щот така' и си мисля наум
... кат' си купите дом и ще разберете ... та такива ми ти работи Common Sense ... радвам се за теб, че си имаш собствен дом ...
явно комън сенса е надделял при теб ...


КАТО КАЖЕТЕ - СЕГА МИ Е ДОБРЕ...
КОЕ ТИ Е ДОБРЕТО БЕ БРАТЛЕ КОЛКО ПАРИ ИЗКАРА ТОЯ МЕСЕЦ?
МОЖЕШ Л ИДА СИ ПОЗВОЛИШ ДА СИ КУПШИШ БИЛЯРД, ДЖАКУЗИ, 3Д ТЕЛЕВИЗОР НАД 42 ИНЧА?
можеш ли като ходиш по магазини и кръчми да не ти пука това отдолу дали е сметката или датата?
като кажете добре ми е ...
кое ти е добрето ?
че имаш две кутийки някъде?
добре му е на бай иван че има на слънчев бряг де да си пече мадурляка...
а вие ?
можеш да си мечтаеш да си донор като мен мойто момче...
не искал куче и те като имали дом щели да разберат...
ти пикая на дома аз щом не можеш да си позволиш да понесеш щетите от едно куче...
си имам аз дом и няма да имам куче да не ми надере нещо...
ВИ ПИКАЯ И НА РАЗБИРАНИЯТА И НА ЦЕННОСТНАТА СИСТЕМА...
имотници... бе че сте отворени дева...


КОЛКО ПАРИ ДАДЕ ЗА ИМОТИТЕ БРЕ УЙ-ЛСАНЕ колко ? колко ги мъчи? колко пари надруса кажи ми ?
ЩОТО АЗ ПОНЕЖЕ СЪМ ПРОС СИ СТИСКАХ ПАРИТЕ И ЧАКАХ НАЙ-СГОДНИЯ МОМЕНТ ЗА СДЕЛКА...
Е СЕГ АМОЙТО МОМЧЕ ИМАМ ЗА ПО МАЛКО ОТ ПОЛОВИНАТА ПАРИ КОИТО ЩЯХ ДА ДАМ ПРЕДИ 2 ГОДИНИ
А ДРУГАТА ПОЛОВИНА СИ МИ СТОИ И ДЕБНЕ ЗА НЯКОЯ КЪЩУРА С ДВОРЧЕ ДА ИЗКОКНЕ...
Я ПО МОРЕТО Я НА ПЛАНИНАТА...
прошляци... ще ми викате вие добре сте били...
кое ви е добрето бре?
бее че ме дразните колко сте слепи и тъпоглави...
КУПИХ ЛИ ИМОТ НА 320 ЕВРО КВАДРАТА У ТЪПАТА ВИ СОФИЯ - КУПИХ
ИМАМА ЛИ ПАРИ ЗА ОЩЕ 5 АКО ИСКАМ ДА КУПЯ - ИМАМ !!! АРЕЕ У ЛЕВО... ВИ ЧЕТА ОЛИГОФРЕНСКИТЕ ПИСАНИЦИ...
тая вечер все едно сте били на сухо всички дева и сте се наредили тук да си пишете окаяните надежди пак...

----------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
СРАМ МЕ Е ЧЕ СЪМ БЪЛГАРИН!



Редактиран 1 път(и).Последна редакция на 2010-11-05 20:19 от ASSETION.
Re: НАЕМАТЕЛ ИЛИ ИПОТЕКАР, КОЕ ДА ИЗБЕРЕМ?
05-11-2010 - 20:17:02
avatar
Quote
Wilson
Quote
ASSETION
Има хора които харесват поолегнали застаряващи лелки.. един вид харесват опит и какво там..
абе не им разбирам вкуса...
хубаво е че жена ми няма скоро да стигне дори 30 smiling smiley нито дори половината на твоето тегло smiling smiley
И да моята вечер ще е лека... за разлика от поредната тежка вечер която очаква дивана ти докато си на него smiling smiley

хаха ... че тя и мойта преди десетина дни стана на 27 ... ама кат' стане на 35 к'во да правя да я менкам ли за по-млада
кАжи ... посъветвай ме ... ти к'во ша я правиш твойта, ша я фъргаш ли или ша я меняш ... искам съвет smiling smiley

си я държа... ко да я прая - дай да я хвърля на боклука дева... дължа и поне да е подсигурена доживот...
защо да я сменям - тъпи 20 годишни патки за 1000 лева месечно под път и над път...
мога да ти дам и телефони на няколко ако си назор smiling smiley

----------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
СРАМ МЕ Е ЧЕ СЪМ БЪЛГАРИН!
Анонимен потребител
Re: НАЕМАТЕЛ ИЛИ ИПОТЕКАР, КОЕ ДА ИЗБЕРЕМ?
05-11-2010 - 20:35:11
Ако си го взел сега на 320 е/м2 - евала

Ама да ти кажа при тази цена може да се окаже, че "ламята" ще похарчи повече за обзавеждане отколкото струва имота smiling smiley
Съжаляваме, само регистрирани потребители могат да публикуват в този форум.

Натиснете тук за вход