Dnes Bloombergtv.bg Investor Gol Automedia Tialoto Az-Jenata Az-deteto Teenproblem Puls Imoti.net Rabota Start Blog Aha Snimka
imoti net - порталът за недвижими имоти
 


Добре дошли! Вход Създаване на нов профил

Разширено

Нормален ли е комисиона?

Публикувано от benchii 
Re: Нормален ли е комисиона?
09-11-2010 - 11:25:54
Quote
dicho
Аз тъпака, от 20 години ям бял хляб, работейки това. Нещастник скапан.

Интелигентните хора не ядат бял хляб,но ти няма как да го проумееш!
Re: Нормален ли е комисиона?
09-11-2010 - 12:37:11
Какво ядат интелигентните хора ти само си чувал, смешко.
Re: Нормален ли е комисиона?
09-11-2010 - 12:54:34
ФЛО не се занимавай, не си струва... тук арогантността е добродетел smiling smiley

Той живота ги е наказал достатъчно ....
Re: Нормален ли е комисиона?
09-11-2010 - 14:42:55
avatar
Quote
dicho
Аз тъпака, от 20 години ям бял хляб, работейки това. Нещастник скапан.

A преди това, от къде те хранеха - от кочинката на прасето ли?*angel*

- Как е, как е, продават ли се имотите?
- ... миииии продават се ..., ама не се купуват нещо?!!
Re: Нормален ли е комисиона?
09-11-2010 - 15:15:50
Валсодаре като поемаш тоя тон допринасяш за разширяването на кочинката...

Дайте малко да въведем ред. Ако не беше анонимен форум и седяхме около една маса колко от вас щяха да ръсят епитетите които сега използват за добър ден.
Re: Нормален ли е комисиона?
09-11-2010 - 15:32:08
Kom_Emine , понеже го играеш ментор, ще ми кажеш ли ти как би отговорил на фло, ако те нарича тъпак ?
Re: Нормален ли е комисиона?
09-11-2010 - 15:35:01
avatar
Kom_Emine кажи и на мене как би отговорил на дуца, ако те нарече селянин и комплексар ? :}

----------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
СРАМ МЕ Е ЧЕ СЪМ БЪЛГАРИН!
Re: Нормален ли е комисиона?
09-11-2010 - 15:36:00
Дичо не го играя ментор smiling smiley Форума обаче стана на ако-та. Твоя принос според мен е съществен. Няма да правим анализ кой-какво казал, дай да сложим точка и да спазваме малко малко етика. Много хора вече писаха по въпроса. Не е лошо всички да се замислим.
Re: Нормален ли е комисиона?
09-11-2010 - 18:43:26
Таман форумът стана огледало на обществото и мястото, и вие искате да го развалите. Не така, всеки да си каже каквото му е на устата и да му олекне. То на Валси и Фло, която май по рождение е жена, какво друго да им кажеш.
Re: Нормален ли е комисиона?
09-11-2010 - 23:50:35
Quote
Imotko
Таман форумът стана огледало на обществото и мястото, и вие искате да го развалите. Не така, всеки да си каже каквото му е на устата и да му олекне. То на Валси и Фло, която май по рождение е жена, какво друго да им кажеш.

Imotko,Imotko в тоя форум dicho е тъпака ,даже и сам си се определя на такъв! Ето му цитата от малко по-горе: "Аз тъпака, от 20 години ям бял хляб..." Обаче ,като гледам и ти вървиш към самопризнания в същия аспект! Какво значение има кой бил жена и кой не е? Не е важното значи ,кой какво казва тука и защо ,ами дали бил мъж или жена по рождение! Ама тъпо,чак дрънка!И още нещо ,ако ти и тъпака сте огледалото на обществото, то това е съвсем криво огледало и няма какво повече да му се разваля.Айде бъди здрав и не се хвърляй от агентска солидарност да защитаваш кривото огледало!:]
Съжаляваме, само регистрирани потребители могат да публикуват в този форум.

Натиснете тук за вход