Dnes Bloombergtv.bg Investor Gol Automedia Tialoto Az-Jenata Az-deteto Teenproblem Puls Imoti.net Rabota Start Blog Aha Snimka
imoti net - порталът за недвижими имоти
 


Добре дошли! Вход Създаване на нов профил

Разширено

Нормален ли е комисиона?

Публикувано от benchii 
Re: Нормален ли е комисиона?
05-11-2010 - 10:42:03
avatar
Вчера си мислих как нищо не се е променило от преди 1000 години и сега smiling smiley

А държавата ни... Даже се чудих... ако стане война, бих ли воювал за тази държава?

----------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
СРАМ МЕ Е ЧЕ СЪМ БЪЛГАРИН!
Re: Нормален ли е комисиона?
05-11-2010 - 19:37:29
iiujen , така и не разбрах какъв ти е проблема с нашето заплащане, та се пениш с толкова мили думички? Ти си поредният попллювко, който твърди, че ние сме надували балон, сякаш ние накарахме половин България да идва в София и да купува на кредит , сякаш ние определяхме цените и казвахме на банките на кого и колко да отпускат ! Млади момко, не е твоя работа за какво заплащане се договаря който и да било, с когото и да било, това първо, второ - кой си ти да казваш коя печалба е нормална и коя не ? Неудачници като теб ни плюят от години, а ние си работим, получаваме си парите , а ти си лай.
Re: Нормален ли е комисиона?
05-11-2010 - 20:22:05
avatar
Quote
dicho
Неудачници като теб ни плюят от години, а ние си работим, получаваме си парите , а ти си лай.

колко ?

----------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
СРАМ МЕ Е ЧЕ СЪМ БЪЛГАРИН!
Re: Нормален ли е комисиона?
05-11-2010 - 20:29:08
Ти да не си от НАП бе селяндур, че на теб да казвам колко ! Та не си стоите на село, ами тровите въздуха в София ти и подобни на теб селяци.
Re: Нормален ли е комисиона?
05-11-2010 - 20:32:03
avatar
Quote
dicho
Ти да не си от НАП бе селяндур, че на теб да казвам колко ! Та не си стоите на село, ами тровите въздуха в София ти и подобни на теб селяци.

Като дойдох и заварих простаци, и аз станах такъв... тук си миришеше още като дойдох...
ще се махна много скоро и то с огромно удоволствие...

нап.. селяндур... що псуваш smiling smiley
нали все се хвалиш как правиш сделки, изкараваш пари и живеш като пич?
просто кажи колко ?

600 - 800 ? или вадиш от спестяванията... ?

----------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
СРАМ МЕ Е ЧЕ СЪМ БЪЛГАРИН!
Re: Нормален ли е комисиона?
06-11-2010 - 09:58:35
ASSETION, не псувам, това първо, второ - "селяндур" обидна дума ли е ? Щото аз на "гражданин" не се обиждам. Трето - този, който непрекъснато се хвали колко е успял и как е изкарал в пъти повече от всички не съм аз, четвърто - изкарвам достатъчно да живея спокойно в родния си град.
Re: Нормален ли е комисиона?
06-11-2010 - 10:44:29
avatar
Quote
dicho
ASSETION, не псувам, това първо, второ - "селяндур" обидна дума ли е ? Щото аз на "гражданин" не се обиждам. Трето - този, който непрекъснато се хвали колко е успял и как е изкарал в пъти повече от всички не съм аз, четвърто - изкарвам достатъчно да живея спокойно в родния си град.
аве градски... ти май не се усещаш наистина?
АЗ СЪМ СЕ ХВАЛИЛ...
Е ВИЕ МИ СЕ НАДУВАТЕ ОТ КАК СЪМ ТУК, КОЛКО ИМОТА ИМАТЕ БРЕ?
значи да кажеш че имаш е адуване ,а да се хвалиш че имаш три апартамента не е надуване?
ебах тая демокрацияsmiling smiley

----------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
СРАМ МЕ Е ЧЕ СЪМ БЪЛГАРИН!
Re: Нормален ли е комисиона?
06-11-2010 - 11:17:40
Селянче дивно, къде и кога написах колко апартамента имам ?
Re: Нормален ли е комисиона?
06-11-2010 - 11:20:37
avatar
Quote
dicho
Селянче дивно, къде и кога написах колко апартамента имам ?
а аз къде написах колко имам?

----------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
СРАМ МЕ Е ЧЕ СЪМ БЪЛГАРИН!
Re: Нормален ли е комисиона?
06-11-2010 - 11:56:23
Основното което правиш, е да се доказваш тук, показвайки, че никога няма да преодолееш провинциалният синдром и ще си останеш дивен, ама много дивен селянин.
Съжаляваме, само регистрирани потребители могат да публикуват в този форум.

Натиснете тук за вход