Dnes Bloombergtv.bg Investor Gol Automedia Tialoto Az-Jenata Az-deteto Teenproblem Puls Imoti.net Rabota Start Blog Aha Snimka
imoti net - порталът за недвижими имоти
 


Добре дошли! Вход Създаване на нов профил

Разширено

Гаранция за преговори? Кой плаща 3% комисионна?

Публикувано от mariya.kutreva 
Re: Гаранция за преговори? Кой плаща 3% комисионна?
04-07-2008 - 17:13:03
Geto Написал:
-------------------------------------------------------
> Ех деде Пене, аз се уморих, дано тебе чуят


аз отдавна съм се уморил, но си правя труда от време на време да пиша за хората, които четат, но рядко или никога не пишат. колкото да не останат с печатление, че всички в този форум са на нивото на камелия, дивал, компас и т.н.
Re: Гаранция за преговори? Кой плаща 3% комисионна?
04-07-2008 - 18:14:15
avatar
dedepene Написал:
-------------------------------------------------------

> аз отдавна съм се уморил, но си правя труда от
> време на време да пиша за хората, които четат, но
> рядко или никога не пишат. колкото да не останат с
> печатление, че всички в този форум са на нивото на
> камелия, дивал, компас и т.н.

Хи,хи! Още един с мания за величие! Тая жега не прощава..........smoking smiley :} :} :}
Re: Гаранция за преговори? Кой плаща 3% комисионна?
04-07-2008 - 20:01:51
Re: Гаранция за преговори? Кой плаща 3% комисионна?
04-07-2008 - 21:37:58
еи нещасник и тук ли споменаваш ника ми
не си човека които ще ми определя нивото ясно ли ти е
на светлинни години съм от теб глупако
наистина те е обзела някаква странна мания за величие и не знам защо си останал с впечатлението че изобщо някои чете постовете ти ...специалист по всичко
я питаи на колко хора помогнах аз лично с лични съобщения
за твое сведение съм от знаещите , но рядко мога да си позволя лукса да бъда безплатен.....докъдето мога обаче помагам абсолютно безкористно
плюенето по хората не те прави по велик от другите -в реалния живот където не се криеш зад ник сигурно си шматка и неуспял комплексар ...какво се захапваш и с камелия и компас ..яд те е че са по можещи от теб ли
камелия може да се цепи по някога или да остава неразбрана, но за разлика от дървените философи тя раработи и се сблъсква всеки ден с даден казус и не стига че работи ами предполагам че и и зкарва повече стотинки от теб неуспелия вечно мрънкащ комлексар
писна ми постоянно някои да се прави на отворен и да напада другите , а те да не отвръщат само от добро възпитание....е към теб моето възпитание е изчерпано
и много моля преди да напишеш мнение напиши професията която упражняваш за да знаят четящите на кого да вярват
Господи като прибираш грешните, мини да прибереш и смешните............
Re: Гаранция за преговори? Кой плаща 3% комисионна?
07-07-2008 - 14:27:14
ДО ДИВАЛ-НЕ СИ МЕ РАЗБРАЛ ,ИСКАХ ДА КАЖА СТРАНИТЕ И ПОСРЕДНИК..АГЕНЦИЯТА НЕ Е СТРАНА ПО СДЕЛКАТА!!!
В предварителния договор имам клауза ,че агенцията не е страна по този договор!!! smoking smiley
Re: Гаранция за преговори? Кой плаща 3% комисионна?
07-07-2008 - 14:34:54
ДО ДЖИДЖКО-АЗ работя единствено за себе си .Тоест деля на едно..Но как да ми станеш клиент,като ти искаш сам да продаваш и купуваш...???С ИМОТИТЕ НЯМА ДА СТАНЕ..ДАЙ ДРУГА ИДЕЯ .."КВО ТИ ТРЕБВа"??? и внимавай с правописа.. smoking smiley
Re: Гаранция за преговори? Кой плаща 3% комисионна?
07-07-2008 - 14:41:44
ДО ДИВАЛ-РЕЗЕРВАЦИЯТА НА ЕДИН ИМОТ Е ПО ЖЕЛАНИЕ..В СВОБОДНИЯ ПАЗАР НЯМА ЗАДЪЛЖИТЕЛНОСТ..ИМАЛ СЪМ КУПУВАЧИ ,КОИТО САМИ ПРЕДЛАГАТ ТОЗИ ВАРАНТ!!
В ОПРЕДЕЛЕНА СИТУАЦИЯ ПОМАГА,В ДРУГА НЕ..ИМА И СТРАННО ПОВЕДЕНИЕ ..РЕЗЕРВИРА "ДА НЕ СЕ МИНЕ "И ПОСЛЕ СЕ ОТКАЗВА?!И ГУБИ..ЕДНА МАЦКА ОТ ПЛЕВЕН ИЗГОРЯ С ДВЕ ХИЛЯДИ ЕВРО..,ЗАЩОТО СЪПРУГА И СЕ СКАРАЛ ,ЧЕ КУПУВА ИМОТ В СОФИЯ??!!ПРАВ СИ ГОСПОД ТРЯБВА ДА ПРИБИРА И СМЕШНИТЕ??! smoking smiley
Re: Гаранция за преговори? Кой плаща 3% комисионна?
07-07-2008 - 14:46:59
ДОКУМЕНТА ЗА РЕЗЕРВАЦИЯТА Е ДЕПОЗИТНА РАЗПИСКА ,СЪСТАВЕНА ОТ АНИ.ПАРИТЕ СЕ ДАВАТ НА ПРОДАВАЧА.ПРИ СЪГЛАСИЕ НА СТРАНИТЕ СУМАТА МОЖЕ ДА ОСТАНЕ В АНИ.ВСИЧКО СЕ ОПИСВА В ДЕПОЗИТНАТА РАЗПИСКА.. smoking smiley
Re: Гаранция за преговори? Кой плаща 3% комисионна?
08-07-2008 - 00:27:45
турбозол мерси за инфото , да не помислиш че поста с ругатните е за теб..тц
за дедепене е smoking smiley
Re: Гаранция за преговори? Кой плаща 3% комисионна?
08-07-2008 - 16:59:31
clap: clap: clap:
Съжаляваме, само регистрирани потребители могат да публикуват в този форум.

Натиснете тук за вход