Dnes Bloombergtv.bg Investor Gol Automedia Tialoto Az-Jenata Az-deteto Teenproblem Puls Imoti.net Rabota Start Blog Aha Snimka
imoti net - порталът за недвижими имоти
 


Добре дошли! Вход Създаване на нов профил

Разширено

Прогнози за цените

Публикувано от др. Иванов 
Re: Прогнози за цените
13-05-2011 - 09:26:00
Внимавайте какво пишете за Люлин,че ще се наказваме...

Re: Прогнози за цените
13-05-2011 - 09:30:32
Quote
salvador
Внимавайте какво пишете за Люлин,че ще се наказваме...

Е това кака Камелия го отглежда за разплот и превоз до центъра, жалко че ще забранят каруците в центъра, сега и билетче за градски транспорт ще трябва да дупчи.
Re: Прогнози за цените
13-05-2011 - 09:51:32
Тези коне отдавна ги няма.Те са на циганите от "Република" и си ги пускат по поляните,дето са покрай тях.В Люлин отдавна не ги водят,защото имаше страшно много сигнали до общината и ветеринарните ги заплашиха,че ако продължават да ги пускат,ще им ги приберат.
Re: Прогнози за цените
13-05-2011 - 12:36:21
Стига с тоя Люлин, това не е квартал, това е начин на мислене най-вече, после е диагноза, съдба, карма, каквото щете, само място за живеене не е.



Редактиран 1 път(и).Последна редакция на 2011-05-13 12:36 от Imotko.
Re: Прогнози за цените
13-05-2011 - 15:25:36
И като място за живеене е прилично.
Re: Прогнози за цените
14-05-2011 - 20:27:44
avatar
Джавчо бе, чети, Джавчо бе, питай чичо ти гугал..........ама без да прескачаш.....smoking smiley

Група цигани подлудиха властта в центъра на София

Гето сее зараза в центъра на София
Хора, коне, кучета и свине живеят под един покрив
Незаконно циганско гето сее зараза в центъра на столицата. На кръстовището на булевардите "Константин Величков" и "Димитър Несторов" заедно живеят в бараки хора, коне, кучета и свине. От близо 15 години градската управа на най-големият български град обещава да се справи с тормоза, на който са подложени столичани, които живеят в ж.к. "Сердика" в София.ук


Гето в центъра на София

Постингът е бил сред най-популярни в категория в Blog.bg Постингът е бил сред най-популярни в Blog.bg
Здравейте Приятели,

Отдавна се каня да драсна един два реда по темата, но все не се наканвам да понаправя снимки. Днес направих де.
Става въпрос за малко циганско гето, намиращо се точно до двореца на децата. Всеки ден минавам покрай него като ходя от нас към офиса и се отвращавам от мизерията, която лъга от тези къщи.
Знам, че не сме цъфнали и вързали и не сме опряли до там, но все пак според мен не трябва да има такава мизерия в центъра на столицата.


Циганин танцува в Борово

Здравейте преди около 2 години писах в този форум,за образуващо се циганско гето в кв.Иван Вазов,ул.Петко Каравелов,в частта на парка до реката.Тогава не знам кой и как премахна гетото/благодаря отново/ и всички се успокоихме,защото дъщеря ми и всички момичета,можеха да се прибират спокойно откъм Петко Каравелов,спряха да се разбиват колите, да се обират мазетата.За съжаление от около месец наново се заформи ново гето на същото място и се почна на ново да се тормозят момичетата и децата,наново се разбиват мазетата,дъни се циганска музика от парка.Оплакахме се наново тук и таме в официалните органи и естествено нищо.Момчета обръщам се отново към вас помогнете,моля ви.От една вечно признателна Ви българка.


Има и още, но както вече съм ти казала, незнанието и заравянето на главата в пясъка, не носят нищо, освен оголването на нЕкои други части.:]
Re: Прогнози за цените
14-05-2011 - 21:02:36
Ками, тези неща може да ги обясниш на някой който е от София или поне е живял известно време тук. Няма как да те разберат хора дошли след като дядовците им са продали кравите и живеят под наем, докато им пращат пари от село.
Re: Прогнози за цените
14-05-2011 - 21:25:44
avatar
Quote
др. Иванов
Ками, тези неща може да ги обясниш на някой който е от София или поне е живял известно време тук. Няма как да те разберат хора дошли след като дядовците им са продали кравите и живеят под наем, докато им пращат пари от село.

И ти си прав......smiling smiley
Re: Прогнози за цените
14-05-2011 - 21:46:34
Quote
javcho

Намери ми група хора да кажат, че Белите брези, Стрелбище, Иван Вазов, Изток са гета, но да живеят в посочениете.

Първо къде са ми клипчетата.
Вестинците си пишат глупости редовно.

А и за да има клипче значи се случва постоянно, защото повечето хора ги мързи да се занимават да снимат.



Редактиран 1 път(и).Последна редакция на 2011-05-14 21:51 от javcho.
Re: Прогнози за цените
14-05-2011 - 21:49:37
Quote
javcho

Намери ми група хора да кажат, че Белите брези, Стрелбище, Иван Вазов, Изток са гета, но да живеят в посочениете.

За цял ден не можа да намериш.

Поне ни писа глупости през това време.

Константин Величков си е като Люлин съгласен съм.

Утре ще видя какво си отговорила, защото да рзлика от богатите панелообитатели, мисля да не седя в форума цяла събота вечер.



Редактиран 2 път(и).Последна редакция на 2011-05-14 21:54 от javcho.
Съжаляваме, само регистрирани потребители могат да публикуват в този форум.

Натиснете тук за вход