Dnes Bloombergtv.bg Investor Gol Automedia Tialoto Az-Jenata Az-deteto Teenproblem Puls Imoti.net Rabota Start Blog Aha Snimka
imoti net - порталът за недвижими имоти
 


Добре дошли! Вход Създаване на нов профил

Разширено

Прогнози за цените

Публикувано от др. Иванов 
Re: Прогнози за цените
12-05-2011 - 21:20:06
avatar
Quote
javcho

А за качеството преувеличаваш. Имам двама приятели с апартаменти там. Не е толкова зле. И да е имало проблеми си ги оправят, хората се имат пари, за разлика от повечето панелообитатели.

Прав си, за разлика от панелообитате, които си правят сметката, защото с труд са си изкарали парите, перекендетата с подарените парички, могат да купят със затворени очи и най- големия боклук на безумна цена.
И да се радват, че не е " толкова зле".:]
За кеф на пишман- инвеститорите...........
Re: Прогнози за цените
12-05-2011 - 21:27:16
Quote
камелия
Quote
javcho

А за качеството преувеличаваш. Имам двама приятели с апартаменти там. Не е толкова зле. И да е имало проблеми си ги оправят, хората се имат пари, за разлика от повечето панелообитатели.

Прав си, за разлика от панелообитате, които си правят сметката, защото с труд са си изкарали парите, перекендетата с подарените парички, могат да купят със затворени очи и най- големия боклук на безумна цена.
И да се радват, че не е " толкова зле".:]
За кеф на пишман- инвеститорите...........

Знам че оправдаваш собствената си посредственост, с идеята че някой им ги подарява парите.
Re: Прогнози за цените
12-05-2011 - 21:32:37
avatar
Quote
javcho

А за качеството преувеличаваш. Имам двама приятели с апартаменти там. Не е толкова зле. И да е имало проблеми си ги оправят, хората се имат пари, за разлика от повечето панелообитатели.

Quote
javcho
Знам че оправдаваш собствената си посредственост, с идеята че някой им ги подарява парите.

Хи,хи! Нямам какво да оправдавам- за разлика от теб, не се пъна да доказвам в анонимен форум колко съм богата и учена.:]
Погледни си пак поста отгоре. confused smiley:]
Re: Прогнози за цените
12-05-2011 - 21:48:20
Че е анонимен си мислиш само ти и една лелка Камелия Присадашка от агенция Стартайм.



Редактиран 1 път(и).Последна редакция на 2011-05-12 21:55 от javcho.
Re: Прогнози за цените
12-05-2011 - 21:51:14
avatar
Quote
javcho

Че е анонимен си мислиш само ти и една лелка Камелия Присадашка от агенция Стартайм.

Много си нещастен, ама добре че не схващаш, щото ще се метнеш от по- високо и ще ми тежиш на съвестта!:]
Re: Прогнози за цените
12-05-2011 - 22:29:57
Най-накрая разбрах, защо панелообитетелите разсъждават сходно.

Оказа се че е поради сходствата на средата.

Все съм виждал по крайните квартали каруци, ама свободно пуснати коне, не бях досега.

[www.vbox7.com]

[www.vbox7.com]
[www.vbox7.com]
[www.vbox7.com]

Ето и малко люлински панелообитатели в действие на едно културно мероприятие.
[www.vbox7.com]
[www.vbox7.com]



Редактиран 1 път(и).Последна редакция на 2011-05-12 22:43 от javcho.
Re: Прогнози за цените
12-05-2011 - 22:38:37
Битието определя съзнанието, да. Което обаче не говори добре за битието на повечето отявлени сривльовци тъдява.
А Критчето си е добре, новичко, комуникативно, няма шушляци, запръжки и чесън надявам се, така че на около 800 става.
Re: Прогнози за цените
12-05-2011 - 22:46:43
avatar
Quote
javcho
Най-накрая разбрах, защо панелообитетелите разсъждават сходно.

Оказа се че е поради сходствата на средата.

Все съм виждал по крайните квартали каруци, ама свободно пуснати коне, не бях досега.

[www.vbox7.com]

[www.vbox7.com]
[www.vbox7.com]
[www.vbox7.com]

Ето и малко люлински панелообитатели в действие на едно културно мероприятие.
[www.vbox7.com]

Ти, в центъра на града ни " слизал" ли си?
Май, не, след като не знаеш къде какво се движи.:]
Погледни тук
А тук виж историята на проблема........
А тук виж какво се опитват да решат общинарите днес

Та, незнанието те прави смешен, а не- интересен.:]
Re: Прогнози за цените
12-05-2011 - 22:53:53
Супер са си кончетата, внасят малко колорит и задушевност в тия бетонирани и асвалтирани градища
- тая година по Обеля, догодина и по лозенец, по-догодина и по жълтите павета.
След десетина дваесе години хората ще си плащат билетчета да видят някой кон или магаре , ама само в зоопарка Наздраве
Re: Прогнози за цените
13-05-2011 - 00:15:28
Quote
камелия

Ти, в центъра на града ни " слизал" ли си?
Май, не, след като не знаеш къде какво се движи.:]
Погледни тук
А тук виж историята на проблема........
А тук виж какво се опитват да решат общинарите днес

Та, незнанието те прави смешен, а не- интересен.:]

Аз каруци, както написах, съм виждал, затова и не пуснах каруци.
Каруцата я управляват и обикновенно минава транзит.
Свободно тичащи коне, обитаващи квартала и ядящи от кофата, си е в пъти по-зле.
Самия факт, че ти показваш един случай, без снимка, а аз 5 клипчета, говори за себе си къде преобладават въпросните.
Пусни ми снимка или клипче с кон, който яде от кофата на някой приличен квартал или полуидиоти изкарали печката пред входа, печащи агне с каса бира.

[www.vbox7.com]

Или виж ги тези твой съседи. Щом си падаш по селски изпълнения, ще се препознаеш в някой от тях.
Живуркай с там, ама не се опитвай да изкарваш мястото добро.

[www.vbox7.com]

Просто панелообитателите сте свикнали с кочинката около вас и се заблуждавате, че не тънете в мизерията.
Ето свестните люлинчани си признават, че Люлин е гето.

[www.livenews.bg]

Намери ми група хора да кажат, че Белите брези, Стрелбище, Иван Вазов, Изток са гета, но да живеят в посочениете.



Редактиран 1 път(и).Последна редакция на 2011-05-13 00:34 от javcho.
Съжаляваме, само регистрирани потребители могат да публикуват в този форум.

Натиснете тук за вход