Dnes Bloombergtv.bg Investor Gol Automedia Tialoto Az-Jenata Az-deteto Teenproblem Puls Imoti.net Rabota Start Blog Aha Snimka
imoti net - порталът за недвижими имоти
 


Добре дошли! Вход Създаване на нов профил

Разширено

Прогнози за цените

Публикувано от др. Иванов 
Re: Прогнози за цените
14-05-2011 - 22:08:47
avatar
Quote
javcho

Намери ми група хора да кажат, че Белите брези, Стрелбище, Иван Вазов, Изток са гета, но да живеят в посочениете.
Quote
javcho
За цял ден не можа да намериш.

Поне ни писа глупости през това време.

Константин Величков си е като Люлин съгласен съм.

Утре ще видя какво си отговорила, защото да рзлика от богатите панелообитатели, мисля да не седя в форума цяла събота вечер.

Джавчо, Джавчо, жал ми е да те чета!
Съвсем го закъса, щом почна да се самоцитираш!:]
За разлика от теб, не съм седяла цял ден пред компютъра.
А ти, щом на 26г. висиш в нета цяла събота, че и до 22ч., си ми кристално ясен........:]
Re: Прогнози за цените
14-05-2011 - 22:10:10
И най-важното намерих доказателство, че лъжеш, че никога не подвеждаш хората, защото никога не даваш прогнози накъде ще се движат нещата и ги оставяш сами да си преценяват, че само ги съветваш за качествата на самия имот.

В тази тема човека пита дали да купува.

[forum.imoti.net]

Я виж какво си написала в отговор.

Quote
камелия
... а ще оставиш инфлацията да ти изяжда парите и да плащаш наеми, които няма как да не се покачат- и заради това, че хората купуващи жилища намаляват.
А наемите в Младост не падат

И не се прави на Иванов, моля ти се, и да кажеш, че немите от тогава не са паднали, защото ще е тъпо.

Айде, че ще закъснея. Приятно панелообитаване.
Re: Прогнози за цените
14-05-2011 - 22:22:02
avatar
Quote
javcho
И най-важното намерих доказателство, че лъжеш, че никога не подвеждаш хората, защото никога не даваш прогнози накъде ще се движат нещата и ги оставяш сами да си преценяват, че само ги съветваш за качествата на самия имот.

В тази тема човека пита дали да купува.

[forum.imoti.net]

Я виж какво си написала в отговор.

Quote
камелия
... а ще оставиш инфлацията да ти изяжда парите и да плащаш наеми, които няма как да не се покачат- и заради това, че хората купуващи жилища намаляват.
А наемите в Младост не падат

И не се прави на Иванов, моля ти се, и да кажеш, че немите от тогава не са паднали, защото ще е тъпо.

Айде, че ще закъснея. Приятно панелообитаване.

Хи,хи! няма за къде да закъснееш, ама като искаш- обади се чак утре сутринта!
Ето, Джавчо, годината в която са ме питали за точно определено нещо.
Ето и разговора:
13-11-2008 - 20:02:28 IP/Host: ---.1702173.ddns.cablebg.net
Регистриран: преди 4 години
Мнения: 9 418 avatar
Pacholv Написал:
-------------------------------------------------------

> Знам че Камелия е фенка на панелките ...моля и за
> нейното мнение по офертите


Не съм им фенка, а ги оценявам реално. Харесва ми този, в Младост. При него имаш 45кв. м. обитаема площ. Стаята е около 22кв.м. Кухня- 9, балкон- лоджия- 5,25кв. м. Голяма баня. Предполагам, че има и голям, четирикрилен гардероб с надстройка в антрето. При новото строителство, за да се "шириш" в тези квадратури и помещения, трябва да си купиш двустаен поне 60кв. м. Направата на една баня с теракот и фаянс,и санитария, ще ти глътне поне 3 бона. За качеството на строителството, инфраструктурата и наличието на детски градини, магазини, транспорт, няма да говоря.
Ако входът е добре поддържан- чист, със заключващ се вход, работещ асансьор, значи хората са читави и се грижат за общите части. Ако пък ти го продават и с обзавеждането- бонусът расте.
С много малко средства можеш да изнесеш кухнята на терасата и да го направиш двустаен с бокс, по разбиранията на новото строителство.
Слез в мазето- виж дали е сухо. Виж дали нямат големи неплатени сметки за парно.
Никой не може да ти каже какво ще стане след няколко години. Важното е от какво имаш нужда сега. Дали можеш да си го позволиш и дали няма да го направиш, а ще оставиш инфлацията да ти изяжда парите и да плащаш наеми, които няма как да не се покачат- и заради това, че хората купуващи жилища намаляват.
А наемите в Младост не падат- твърде много студенти наемат, защото е близо до институтите........
Извади елката и смятай!


Успех!



Който има акъл, може да оцени това, което съм казала. Който няма- ще се заяжда, изтъквайки, че не съм Господ, та да дам безапелационно нареждане какво да прави питащия.:]
Re: Прогнози за цените
14-05-2011 - 22:26:28
avatar
Брокерски съвет номер едно, Камелия от 27.09.2007:
"Мисля си,че единственият начин да паднат цените е,ако съответното населено място се обезлюди.За София такава опасност няма."[/quote]


239% или 3.39 пъти повече е нарастнал броят на обявите с цена 400-600 евро/м2 в последните 3 месеца, сравнено с предпоследните три месеца

„Четвърти километър – на всеки километър”
Re: Прогнози за цените
14-05-2011 - 22:33:06
avatar
Quote
dodo2
Брокерски съвет номер едно, Камелия от 27.09.2007:
"Мисля си,че единственият начин да паднат цените е,ако съответното населено място се обезлюди.За София такава опасност няма."

Това не е съвет, Додко2.:]
Това е разсъждение през 2007г., когато хора като теб на талази пристигаха в София.
И когато нямаше криза.
Никога не съм се смятала за такъв специалист, че да предвидя световния срив.
Re: Прогнози за цените
14-05-2011 - 22:38:18
avatar
Ти "разсъждаваше" и че има само 1000 обяви.

Ти нали не фантазираше, какво стана? Запомни веднъж завинаги, че съм роден в София. Бяла птица завистлива.

Човекът много правилно ви нарече "панелообитатели", това определено е диагноза. 90% от "ъперите" живеете в панелки и сте с интелект на общ работник - предава се по съседски.


239% или 3.39 пъти повече е нарастнал броят на обявите с цена 400-600 евро/м2 в последните 3 месеца, сравнено с предпоследните три месеца

„Четвърти километър – на всеки километър”
Re: Прогнози за цените
14-05-2011 - 23:12:30
avatar
Quote
dodo2
Ти "разсъждаваше" и че има само 1000 обяви.

Ти нали не фантазираше, какво стана? Запомни веднъж завинаги, че съм роден в София. Бяла птица завистлива.

Човекът много правилно ви нарече "панелообитатели", това определено е диагноза. 90% от "ъперите" живеете в панелки и сте с интелект на общ работник - предава се по съседски.

Не, просто сбърках за 1000- та обяви, за което си признах още на момента- преди колко години беше това?smoking smiley. Но си толкова дребнаво човече, че непрекъснато ще го изтъкваш като огромно прегрешение.
А ти, можеш да излъжеш някой от Чапърчане, че си от София и щото си кореняк- лозенчанин, не познаваш града, само че пред софиянец номерът ти не минава.:]
Колкото по- скоро разбереш къде свършва Лозенец, толкова по- малко ще се излагаш..........winking smiley
Re: Прогнози за цените
14-05-2011 - 23:35:45
avatar
Това е все едно да "сбъркаш", че на Земята има точно кръгло 1000 различни градове - просто показва IQ под 100 на "объркалия се". Може би даже на Джордж Буш му е по висок от твоя.

Напомнянето за тези 1000 не е от дребнавост, а да ти напомни що за бяла птица си и че теориите, които си градила, базирани и на факта "има само 1000 обяви" водят до:

Брокерски съвет номер едно, Камелия от 27.09.2007:
"Мисля си,че единственият начин да паднат цените е,ако съответното населено място се обезлюди.За София такава опасност няма."


239% или 3.39 пъти повече е нарастнал броят на обявите с цена 400-600 евро/м2 в последните 3 месеца, сравнено с предпоследните три месеца

„Четвърти километър – на всеки километър”
Re: Прогнози за цените
14-05-2011 - 23:42:03
avatar
Quote
dodo2
Това е все едно да "сбъркаш", че на Земята има точно кръгло 1000 различни градове - просто показва IQ под 100 на "объркалия се". Може би даже на Джордж Буш му е по висок от твоя.

Напомнянето за тези 1000 не е от дребнавост, а да ти напомни що за бяла птица си и че теориите, които си градила, базирани и на факта "има само 1000 обяви" водят до:

Брокерски съвет номер едно, Камелия от 27.09.2007:
"Мисля си,че единственият начин да паднат цените е,ако съответното населено място се обезлюди.За София такава опасност няма."

Ами, тъпичак си, Додко2, но то си е завинаги, така че- отказвам се по сто пъти да обяснявам едно и също.:]
Дерзай и кОпай, ама внимавай да не излезеш от кварталчето, което се опитваш да присламчиш към Лозенец, че като се загубиш, познанията ти за медианата няма да ти помогнат..........
Re: Прогнози за цените
14-05-2011 - 23:48:52
Никой не може да ти каже какво ще стане след няколко години. Важното е от какво имаш нужда сега. Дали можеш да си го позволиш и дали няма да го направиш, а ще оставиш инфлацията да ти изяжда парите и да плащаш наеми, които няма как да не се покачат- и заради това, че хората купуващи жилища намаляват.

слушайте леля си камелия. тя от 2007-ма казваше, че никой не може да предвиди кризата. показвахме ние, че математичските модели предвещават криза, ама тя не и не, на 5 стинки ни правеше.

Усвои си балкончето кажет, па се свии на 4 и живуркай!

Приземяване Приземяване Приземяване Приземяване Приземяване
Съжаляваме, само регистрирани потребители могат да публикуват в този форум.

Натиснете тук за вход