Dnes Bloombergtv.bg Investor Gol Automedia Tialoto Az-Jenata Az-deteto Teenproblem Puls Imoti.net Rabota Start Blog Aha Snimka
imoti net - порталът за недвижими имоти
 


Добре дошли! Вход Създаване на нов профил

Разширено

Прогнози за цените

Публикувано от др. Иванов 
Re: Прогнози за цените
27-11-2008 - 20:25:26
avatar
roki40 Написал:
-------------------------------------------------------
> При нас може да положите изпит по професията
> > "Сътрудник в малък и среден бизнес" и като
> част от
> > професията е модулът "Брокер на недвижими
> имоти".
> --------------------------------------------------
> ----------------------------
> Мислиииииииииииииииииииииииииииииииии.............
> ..............
> Модул(на по-прост език, предмет).
>
>
>
> При успешно положен изпит ще получите
> > Удостоверение за професионална квалификация
> на
> > МОН.
> --------------------------------------------------
> ----------------------------------
> Човека положил изпита я получава от МОН.
> Агенцията към кое министерсво е.....????
>
> Уверявам те,че нямам нищо общо с центъра за
> обучение.
>
> първия път оцелях..................но този
> път............ще стрелям в главата.


Виж, няма повече да ти обяснявам- щом ти харесва да се приравняваш с нищо не схващащите- твоя воля!
Дадох ти всички сведения, отговорността за това, което ще мислиш и твърдиш, е твоя.
И сто пъти да напишеш какво правите, то пак ще си остане незаконно.
Чети нормативните актове. Отвори сайта на агенцията- там пише всичко- и за твоя център.
Спирам до тук, но за всички, които се интересуват, ще повторя:
Този център не е оторизиран и няма право нито да провежда курсове, нито да издава тапии за специалността "брокер на недвижими имоти"!
И никой друг в страната няма такава лицензия. Тази професия не фигурира в списъка.
А ти се стреляй, щом ти е по- лесно, отколкото да четеш законите.
Re: Прогнози за цените
27-11-2008 - 20:45:39
Камииииииии
:} :} :} :} :} :} :} :} :} :} :} :} :} :} :} :} :} :} :} :} :} :} :} :} :}
НЕЕЕЕЕЕЕЕЕ .......... ОТКАЗВАМ СЕ.Някой във форума ми беше казал,че не вдяваш,а аз глупака , не му повярвах . Зачисли ми и центъра ..................... егати кефа .Това ще ми е третото работно място. :} :} :}
Re: Прогнози за цените
27-11-2008 - 21:35:30
avatar
roki40 Написал:
-------------------------------------------------------
> Камииииииии
>
> НЕЕЕЕЕЕЕЕЕ .......... ОТКАЗВАМ СЕ.Някой във форума
> ми беше казал,че не вдяваш,а аз глупака , не му
> повярвах . Зачисли ми и центъра
> ..................... егати кефа .Това ще ми е
> третото работно място.


Пробвай с нещо друго, това не минава!
Давам ти нормативните актове, давам ти връзка с агенцията, където пише всичко за центъра. Дали е твой, или не- няма значение.
Фактите са налице- това, което прави- да събира парите на хората за обучение и издаване на документи с невярно съдържание, си е подсъдно отвсякъде.
Емоциите ти са без значение.
Re: Прогнози за цените
01-12-2008 - 17:51:58
Да си припомним защо месечен цикъл и акъл не ти ли дойдат навреме, въобще не идват.


Активността на пазара и динамиката на цените на жилищата от началото на годината опровергаха прогнозите на агенциите за недвижими имоти, направени в... Активността на пазара и динамиката на цените на жилищата от началото на годината опровергаха прогнозите на агенциите за недвижими имоти, направени в края на 2006 г. Още през първите два месеца очакваният ръст на цените за цялата година от 10-15% вече е постигнат, показват данните на брокери на недвижимости. Ценовите нива обаче явно вече притесняват значителна част от купувачите. По данни на агенциите за имоти ножицата между цените "продава" и "купува" се разтваря все повече и сделките вече се сключват доста по-бавно.

[bgimoti.info]

Цена двустаен Обеля 1 на 02.01.2006 г. - 431Е/м2, цена на 12.25.2006 г. - 531Е/м2, или увеличение с 23% при прогнози средно 13%.

За бавното сключване на сделките не коментирам.
Re: Прогнози за цените
01-12-2008 - 17:54:39
Другарю,данните на брокерите и АНИ-тата си ги задръж за себе си *tired* *tired* *tired*
Re: Прогнози за цените
01-12-2008 - 19:03:43
АНИ не познаха, защото даваха 13% ръст, а ръстът беше двоен. Но имаше и такива, дето още пишат тук, които и тогава твърдяха, че цените ще падат. за тях ми беше думата, че течение и акъл не ти ли дойдат навреме - не ги чакай.

Re: Прогнози за цените
01-12-2008 - 19:13:19
Другарю,питам те така.
При едни и същи параметри ,в смисъл приход-разход .Нали си наясно ,че един отракан счетоводител в единия случай ще те изкара на печалба а в другия на загуба.
Надявам се ,че ти плащат добре за небивалиците ,които дращиш наляво-надясно из виртуалното пространство sad smiley
Re: Прогнози за цените
01-12-2008 - 19:32:01
За съжаление не ми плащат, въпреки че от моите прогнози много хора печелят.
Re: Прогнози за цените
10-05-2011 - 13:18:35
Да видим кой кой какво рече преди 3 години и какво стана всъщност.
Re: Прогнози за цените
10-05-2011 - 14:27:55
От първото мнение в тази тема.

Quote
др. Иванов

София - силните улици в центъра нагоре. Спад в измислените "локации", т.е. тези дето брокерите ги пробутваха на селяните като добри и в които допреди 10 г. шопите не си пасяха и овцете. Но съвсем разумен спад и то спрямо семптември 2008 г., в най-лошият случай ще стигнат нива от март-април 2008г. Спад в престижните квартали, които отдавна не са престижни - Лозенец, Стрелбище, Изток.

Панели без промяна или малък спад спрямо реалните цени на сделките в момента./защото има обяви за двустаен в Обеля с търсена цена от 90 хил.евро, спрямо подобни свадбарски цени ще има спад, но не и спрямо реалните/.

Ето какво е писал Иванов, преди 3 години, през 2008 година.

Обърнете внимание на момента с панелите, които няма да паднат като цена.

Всеки да си прави изводите, калко разбира въпросният.

Въпросният е инвестирал на базата на въпросните прогнози, по негови собствени думи, съответно ще реализира заслужените с глупостта си загуби.



Редактиран 1 път(и).Последна редакция на 2011-05-10 14:29 от javcho.
Съжаляваме, само регистрирани потребители могат да публикуват в този форум.

Натиснете тук за вход