Dnes Bloombergtv.bg Investor Gol Automedia Tialoto Az-Jenata Az-deteto Teenproblem Puls Imoti.net Rabota Start Blog Aha Snimka
imoti net - порталът за недвижими имоти
 


Добре дошли! Вход Създаване на нов профил

Разширено

Прогнози за цените

Публикувано от др. Иванов 
Re: Прогнози за цените
12-05-2011 - 19:43:56
Аз не разбрах за кой апартамент и блок става дума. Пазара в Обеля въобще не ме интересува, а и другаде. Сделки няма, т.е. те са пренебрежимо малко и не определят трайна цена. Когато 16 съделители продават наследствен апартамент им все тая дали ще вземат по 1600 или 1950Е на дял, както и 80% от неремонтираните апартаменти в Обеля, собственост на или споминали се пенсионери или давани под наем по 20 години и сега продавани за да се сложат парите на влог.
Слот и Пест не ги знам за какво стават, но според тях колко ще са цените, ако на сегашните цени се купят 10 апартамента, а не нула или 3 за 4 месеца? Когато никой не купува няма цена, а никой не купува не защото цените са високи, а защото няма работа. Обяснявал съм на простия народ причинно-следствената връзка работа-покупка.
Та като казахме за слота и псета, те как изчислиха цените и на какви обстоятелства, да се посмеем малко, защото нито една от причините, които изтъквахте като важна за падането не се осъществи. Все едно един да е казал, че Япония ще има ръст, друг да е плещил за срив, защото ООН щяло да забрани колите, а след това да се хвали, че е познал. Не е познал, стана земетресение и цунами и срива е от там, калите се произвеждат. Та и вашата такава. Дошла е чумата, ще я изчакаме да мине и пак ще я караме по старому, защото няма как и със слот и пеист в ЕС да има такива цени.
Re: Прогнози за цените
12-05-2011 - 19:46:16
Тоя блок и отвън си е скапан, а за живеене е много шумно.
Re: Прогнози за цените
12-05-2011 - 20:09:13
Ама разбира се! Панелките на имотко и оунъра са класи над този блок.
Re: Прогнози за цените
12-05-2011 - 20:11:52
avatar
Quote
Imotko
Тоя блок и отвън си е скапан, а за живеене е много шумно.

Не така и ти!
Джавчо е богаташче в собствените си очи, така че, поне от лъскави коли разбира. А те са в скапания блок, но щом са там, значи и блокът е фърст и бест.
То, пишман предприемачите така се нагушиха- от разни лавандули, на които им вкараха в сметките пари за препиране.
Re: Прогнози за цените
12-05-2011 - 20:16:46
Quote
OwnerBG
Джавчо, да си влизал наистина във въпросния блок нещо не ми се вярва.Отвън мяза на мечтата на живота, но отвътре нещата са ужасяващи.Я ни сподели на какво мирише вътре, че е силно специфично, па тогаз и за цени да поговорим.

Първо не е по темата.
Защо като си толкова в час, не коментираш цените, дали са верни.
Второ нещо ти е кисело гроздето май.
Щракни една снимка на твоя вход, е така за сравниние. Може и отвътре, за да не си изгубих анонимността.
Отсреща сградата над Булбанк имаше сделки на 800Е преди няколко месеца, но тя е по-качествено изпълнена наистина.
Кажи на нея какъв и е косура и дали преди 2-3 години, на тази цена, щеше да има нещо останало и 5 минути, а в случая продаваха цяла година.

Абе няма спад. А ръста дето го очакваш, до края на годината, ще видиме дали ще дойде изобщо.
Re: Прогнози за цените
12-05-2011 - 20:20:34
avatar
Quote
javcho
Абе няма спад. А ръста дето го очакваш, до края на годината, ще видиме дали ще дойде изобщо.

Кой каза, че няма спад от 2008г. досега?
И ако е казал, къде и в кой сегмен няма?
Re: Прогнози за цените
12-05-2011 - 20:30:24
Ало, за кой блок става дума?
Re: Прогнози за цените
12-05-2011 - 20:34:30
Quote
Imotko
Тоя блок и отвън си е скапан, а за живеене е много шумно.

Много кисело туй грозде. Не е шумно, особенно вътрешните апартаменти.
Re: Прогнози за цените
12-05-2011 - 20:49:16
Quote
др. Иванов
Аз не разбрах за кой апартамент и блок става дума.

Слот и Пест не ги знам за какво стават

пак ще я караме по старому.

Е как ще знаеш, тази малка фирмичка КРИТ.

Суот се пише. Показва колко си виждал някакъв учебник по икономика. Съответно и качеството на прогнозите ти.

За твое съжаление, скоро няма да дойде времето, да я караш по старому. Запомни го това. Ти и тогава не си бил много добре, но всеобщия бум те е дигнал малко и си си повярвал, че е поради качества. Сега като не си конкурентноспособен вече ти е гадно. Еми така е, по-трудно е, но ако си печен ще се оправиш. А не да мрънкаш, че управляващите са ти виновни, защото не са.

Почвам да си мисля, че когато и да потърсиш съвет за имот от панелообитател като Камелия, Сахиб и Иванов все ще сгрешиш. Има нещо в тези пусти панели и по-точно хората вътре.



Редактиран 1 път(и).Последна редакция на 2011-05-12 20:51 от javcho.
Re: Прогнози за цените
12-05-2011 - 20:50:16
avatar
Quote
javcho
Не е шумно, особенно вътрешните апартаменти.

Джавчо, докато се забавлявам, да ти обясня- " вътрешен апартамент", означава, че не се намира в двата края на блока. Т.е., има най- много две външни стени.И това няма няма нищо общо с шума.
Апартаментът може да е само южен и среден, и пак под него да е паркинга на блока, или натоварения булевард.
Защото пишман- инвеститорите в новото строителство, много обичат да строят така- без тротоар, или с ивица от метър, та звуковата вълна да се катери безпрепятствено по етажите нагоре.
Ама, това са неща, които всеки средно интелигентен човек би трябвало да знае.........
Съжаляваме, само регистрирани потребители могат да публикуват в този форум.

Натиснете тук за вход