Dnes Bloombergtv.bg Investor Gol Automedia Tialoto Az-Jenata Az-deteto Teenproblem Puls Imoti.net Rabota Start Blog Aha Snimka
imoti net - порталът за недвижими имоти
 


Добре дошли! Вход Създаване на нов профил

Разширено

КРАХ,СРИВ и дезинформиращо кредитиране

Публикувано от acen1975 
Re: КРАХ,СРИВ и дезинформиращо кредитиране
02-04-2008 - 11:15:30
Julius преди три месеца писах ,че сестра ми работи в банка и от три месеца ходят кът одарени с парцал

немат пари и се чудят кво да правят
другогото което писах е че един от най-големите им клиенти си е изтеглил всички пари да купува имоти познай къде

Във УСА то

евтин долар,цените паднаха заради ипотечната криза

ми то в УСА то стана по-изгодно за купуване
Re: КРАХ,СРИВ и дезинформиращо кредитиране
02-04-2008 - 11:35:59
Julius и на мен си ми е добре тук,ама взех да се притеснявам от три месеца съм обявил над 40 дкр.супер земя покрай яз.Батак на сносна цена и немам обаждане

искам да продам и да си направя една агенция за ловен туризъм и една база за изкупуване на горски плодове и приходите да са ми само в еуро

Re: КРАХ,СРИВ и дезинформиращо кредитиране
02-04-2008 - 16:37:33
[www.dnevnik.bg]
null

май вече не могат да скрият тъжната истина .трябва само да да заменим името на държавата . :ami:



Редактиран 1 път(и).Последна редакция на 2008-04-02 16:38 от status.
Re: КРАХ,СРИВ и дезинформиращо кредитиране
02-04-2008 - 23:34:38
Джулиъс.кеф ми е да споря с теб,но май няма за кво да сприме.на едно мнение сме,макар и да смятам,че и банките не са печелили-доста ще загубят,освен ако борда не се коригира от лев/евро,къмто лев/тухла.при такъв борд-имат шанс за печалба......


п.п.
що не вкараш на 50 хилки в ПИБ,та да спечелиш златно яйце?такава промоция не е за изпускане.....а казват някои,че при банките нямало безплатен обяд.....ами има,дори в последно време и безплатни яйца.
колко смяташ че трябва да е маржа лев-тухла,при новия борд?орешарски ще дава ли пак повече лихва на левчетата,отколкото на тухлите?
Re: КРАХ,СРИВ и дезинформиращо кредитиране
03-04-2008 - 17:20:32
С извинения за лекия офтопик, някой има ли представа за приблизителния общ брой имоти, продаващи се в София в момента? Наскоро бяха цитирани над 200 000 обяви Продажба само в този сайт, къде може да се провери това? Благодаря.
Re: КРАХ,СРИВ и дезинформиращо кредитиране
03-04-2008 - 17:56:44
Re: КРАХ,СРИВ и дезинформиращо кредитиране
Изпратено от: kuku987 (IP съхранено)
Дата: March 30, 2008 09:47PM


>Когато се обърне колата, пътища много. Умници всякакви.

Точно така, само че ти си нов тука а аз пиша от 2005, дори от 2004-та защото още тогава имаше балон на НИ в Бг, борсата още не беше се развила.
Сега нещата дето съм ги писал се случват, така че аз не съм от тези дето дават акъл след събитията а от тези които ти казват какво ще се случи. И то се случва.

И аз писах за пазара на имотите и борсата в УС преди повече от 2 години когато дори и инвеститори като Джим Роджерс не се обаждаха. И Джоан и разни тарикати ми се смееха а сега мълчат като насрани. Така че малко уважение моля.



Редактирано 1 пъти, последният път 03/30/08 09:52PM от kuku987.

Не мога да издържа да не отговоря на Куку. Помня те. Ти през 2004 година казваше, 4е сривът ще се слу4и утре. Добре, 4е не те слушах, а си купих апартамент на 400 и го подадох на 1800. Ако те бях слушал, щях още да 4акам срива, драги Куку. Има и някои полезни мисли сред бълваните от теб постове, но ще бъдеш по успешен ако се отървеш от някои "обсешънс", като например, 4е цените в България ще станат 200-300 евро. Допускам, 4е на толкова си продал своя имот, за да емигрираш в Канада! Е, трябва да се примириш с мисълта, 4е си загубил.
мдаааа...
03-04-2008 - 21:32:47
avatar
don4o Написал:
-------------------------------------------------------

> Не мога да издържа да не отговоря на Куку. Помня
> те. Ти през 2004 година казваше, 4е сривът ще се
> слу4и утре. Добре, 4е не те слушах, а си купих
> апартамент на 400 и го подадох на 1800. Ако те бях
> слушал, щях още да 4акам срива, драги Куку. Има и
> някои полезни мисли сред бълваните от теб постове,
> но ще бъдеш по успешен ако се отървеш от някои
> "обсешънс", като например, 4е цените в България ще
> станат 200-300 евро. Допускам, 4е на толкова си
> продал своя имот, за да емигрираш в Канада! Е,
> трябва да се примириш с мисълта, 4е си загубил.


Мдаааа clap: clap: clap: Нищо Дончо сега пък може след нови 4-ри години човека да познае 4+4 = 8 е сега ти за 8 години ли си :} :} :}

Ето тук и аз имам една дългосрочна "прогноза":
[forum.imoti.net]

Автоматичен подпис: [www.investor.bg] [forum.imoti.net] [forum.imoti.net] [forum.imoti.net] [forum.imoti.net]

"До 2060 г. българското население ще се стопи с 27%, но в София ще нарасне с 45% до 1, 87 милиона души..." Кога се купува недвижим имот - когато цениТЕ падат или когато вървят на горе?
Re: КРАХ,СРИВ и дезинформиращо кредитиране
03-04-2008 - 21:52:50
Брокери очакват спад на броя сделки с имоти тази година
От: Десислава Попова
d.popova@investor.bg
03.04.2008 14:51



„Очаквам спад на броя сделки тази година заради няколко фактора, сред които изтеглянето на чуждестранни купувачи и цикличността на пазара. Намалението няма да бъда драстично, но би било първото движение надолу“, каза на пресконференция днес Добромир Ганев, управител на компанията за недвижими имоти Форос.
[www.investor.bg]
ммм направо потоп
03-04-2008 - 21:58:07
avatar
Явка ти бързаш да постнеш "негативните прогнози" още преди да си прочел статията а winking smiley

"Въпреки очакванията за спад на броя сделки и миналата година, всъщност е отчетен ръст, който макар и да не е със същите темпове като за последните няколко години, е в рамките на 4-5%, като в Пловдив, Русе и София е над тази стойност, добави Ганев. Общо сделките в страната за миналата година са 311 хил.

За 2007 г. цените на имотите в България отчитат среден ръст между 30% и 35%, сочат данните на Форос. В анализа са включени данни за големите градове, курортите и спа дестинации, поясни Ганев. За тази година компанията очаква ръст на цените до 15%. „Такава беше прогнозата ни и за миналата година, но повишението беше по-голямо“, добави той."

Както вече казах всеки чете и чува това, което го устройва
winking smiley Хайде успех в крашването на цените, долара, борда и каквото си изберете отивам да вечерям.

Автоматичен подпис: [www.investor.bg] [forum.imoti.net] [forum.imoti.net] [forum.imoti.net] [forum.imoti.net]

"До 2060 г. българското население ще се стопи с 27%, но в София ще нарасне с 45% до 1, 87 милиона души..." Кога се купува недвижим имот - когато цениТЕ падат или когато вървят на горе?



Редактиран 1 път(и).Последна редакция на 2008-04-03 22:02 от Продавач.
Re: КРАХ,СРИВ и дезинформиращо кредитиране
03-04-2008 - 22:05:17
Да Продавач,прав си,че за миналата година имаше в дадени райони такъв голям ръст,което сте рече,че падането ще е по-голямо.а и миналата година свърши.
Съжаляваме, само регистрирани потребители могат да публикуват в този форум.

Натиснете тук за вход