Dnes Bloombergtv.bg Investor Gol Automedia Tialoto Az-Jenata Az-deteto Teenproblem Puls Imoti.net Rabota Start Blog Aha Snimka
imoti net - порталът за недвижими имоти
 


Добре дошли! Вход Създаване на нов профил

Разширено

КРАХ,СРИВ и дезинформиращо кредитиране

Публикувано от acen1975 
Re: КРАХ,СРИВ и дезинформиращо кредитиране
01-04-2008 - 22:54:14
мисля,че с 1 април,Явор друго искаше да каже.има връзка с смисъла на датата и какъв празник е.......
Re: КРАХ,СРИВ и дезинформиращо кредитиране
01-04-2008 - 22:56:10
Да ,два пъти,но Асен незнаеше за това!
Еии.човек да не опита да захлеби малко и::::
:cry:
Re: КРАХ,СРИВ и дезинформиращо кредитиране
01-04-2008 - 22:58:24
Асене,имах на предвит,че Julius се появи наскоро.
winking smiley
Re: КРАХ,СРИВ и дезинформиращо кредитиране
01-04-2008 - 23:01:22
Хайде лека,че престижнаха поръчки за ПИZZииииииии. winking smiley
Re: КРАХ,СРИВ и дезинформиращо кредитиране
01-04-2008 - 23:01:50
Джулиъс е як.кефи ме.
Джулиъс,аре така и така повдигна темата за ПИБ,как би коментирал това(наблегни на последните редове):

[banks.dir.bg]
Re: КРАХ,СРИВ и дезинформиращо кредитиране
01-04-2008 - 23:17:03
ооооо,не съм го пропуснал,ама никък......
обичам такива фрази,особено казани на общи събрания-ще ги вложиме ,ама нема да ви кажеме къде......
не че не знаеме.
Re: КРАХ,СРИВ и дезинформиращо кредитиране
01-04-2008 - 23:20:01
еййййй,теорията ми за хитър петъровците,които от много хитрене, сами се надхитрят, за пореден път се доказва......
сега са мутирали(еволюирали) до ниво хитър ганьовци.
хайде да почакаме кога ще мутират в последна фаза-бай ганцовци.....
Re: КРАХ,СРИВ и дезинформиращо кредитиране
01-04-2008 - 23:22:52
на събранието още са казали,че нямат СИВ-чета от американския ипотечен събпрайм....
нещо чувах,че са се набълбукали с 35 милиона.могат ли да лъжат или не?
в сащ нема да стане,ама тва си е бг.всеки лъже и маже как си сака и никой не прави проблем....
Re: КРАХ,СРИВ и дезинформиращо кредитиране
01-04-2008 - 23:36:57
Julius Написал:
-------------------------------------------------------
> Виж, принципно няма информация за състоянието
> им... може да не са толкова зле, ама ако тръгнат
> хората да теглят - ще я съборят за отрицателно
> време...

-------------------------------------------------------------------------------------------------------------
да,може и да не са,ама при 12% резерв в моментната ситуация в бг.....
бнб няма да е зле да почне да взема пример от румънските банки.там ако не се лъжа резерва е 20%......
ами при трус в системата?12%.....тва да не е сащ и мощната защита от фед?бнб няма да е зле наистина да почнат да си вършат работата,макар и според мен да е късно.

за другия ти постинг-абсолютно си прав.и аз тва казвах-в момента състоянието на дадена банка зависи само от броя развадени ипотеки.и тепърва ще зависи.
а умните банки,които не са лакумели и са раздавали внимателно,не само ,че няма да са толкова зле,ами и в следствие ще погълнат клиентите на лакумите банки и в крайност ще са на печалба от цялата криза(когато премине).
или пак-банков бизнес се прави с честност,откритост и внимателност.тези ,държали се така-ще спечелят дългсрочно и то много.
а лакумите и хитреците,които временно са реализирали мощни печалби-не само ,че дългосрочно ще загубят много,ами и може да фалират.

просто-тепърва професионалистите ще си проличат,както и хитреците и лакмците.


джулиъс-беше ми приятно да си гукаме,ама трябва да бягам.
чао за сега



Редактиран 1 път(и).Последна редакция на 2008-04-01 23:38 от acen1975.
Re: КРАХ,СРИВ и дезинформиращо кредитиране
01-04-2008 - 23:43:11
Попаднaх нa cтaтия публиkувaнa в cтpaнен веcтниk. Oзаглавeнa: "Румен Петков даде старт на грабежа на банките у нас.">>>>>>>>>>>> цитaт:
Сред участниците са и Димитър Калчев - бивш кмет на Русе и министър в кабинета на Сакскобурготски, Румен Стоманярски - бивш кмет на Враца, който бе убит, Александър Митев - директор на банката, в момента директор на Токуда банк.------------------цялaта cтaтия:[www.vestnikataka.com]
Съжаляваме, само регистрирани потребители могат да публикуват в този форум.

Натиснете тук за вход