Dnes Bloombergtv.bg Investor Gol Automedia Tialoto Az-Jenata Az-deteto Teenproblem Puls Imoti.net Rabota Start Blog Aha Snimka
imoti net - порталът за недвижими имоти
 


Добре дошли! Вход Създаване на нов профил

Разширено

Въпрос на време е да се спука балонът на брокерите

Публикувано от uravnovesen 
Re: Въпрос на време е да се спука балонът на брокерите
16-12-2007 - 14:41:34
Така е Парцалев, но тези "агенции" се появиха при наличието на силен пазар за НИ. Това, че вече немогат да се справят е не лош показател за състоянието. Виж, ако ми беше казала, брокерката, че немогат да се справят с конкуренцията моят извод щеше да бъде съвсем различен.
Re: Въпрос на време е да се спука балонът на брокерите
16-12-2007 - 15:14:59
Конкуренцията между агенциите е едно, състоянието на пазара друго, доверието трето. Аз мисля, че самите "агенции" имат пръст в т.н. "силен" пазар на НИ. Сега когато нещата си идват на място ще има и други фалирали агенции-еднодневки! Така е и при другите посредници! А пазара си следва неговоте си закони!
Re: Въпрос на време е да се спука балонът на брокерите
16-12-2007 - 19:36:52
Re: Въпрос на време е да се спука балонът на брокерите
Изпратено от: radena (IP съхранено)
Дата: December 16, 2007 01:12PM

acen1975 Написал:
-------------------------------------------------------
> Радена,
> кво ше кажеш да ти доставя една пица специално
> за теб.кажи как я искаш-с гъби с чушки,домати.кажи
> Радена какви топинги искаш?
> ама да знаеш,пицата няма да е толкова
> вкусна,като ваште-родните.тях ви ги готвят руски
> срециалисти(пицари).
> но за това ще е фор фриииииииии.айде избери си
> топингите,че аз ако ти ги избера,съвсем няма да са
> ти по вкуса.(ще ти се доповръща)
> а пицата ще я имаш-щеш,не щеш.ще ти я
> доставя.
> а дали ще я ядеш,или не,твой проблем(не мой).
>
>
>
>
>

Брейййй, 75-ти набор пък каква злоба насъбрал! Ми като станеш на нашите години какво ще правиш?

Пък ти за нас не мисли! Глей си там твоите клиенти! Нито си първият, нито ще си последният от бая десетилетия насам, дето се натискаш да ни пробутваш пиците си, ама в края на краищата, като се замислиш до сега номерата ви рядко минават
-----------------------------------------------------------------------------------------------------------

Радена,каква злоба?нещо по същестевно не можа ли да измислиш?
и ти почна като наблюдател-като не знаеш кво да кажеш и идваме на темата -кой е по възрастен......
"пък ти за нас не мисли"?????????
кой ви мисли?аз ли?

що се отнася до пиците,които казваш,че ви ги пробутват от десетилетия,права си.
последния път руските пицари така ги сготвиха пиците,че викахте американските пицари да ви извадят от глада.сещаш ли се кой ви направи валутния борд и с какви пари?не бяхте вие,нито братушките.
аре сега пицарите са пак матрьошки....кой пак ще викате на помощ,като пиците пак няма да стават за ядене?????
май в бг бързо забравяте за хронологичното развитие на пицарството в българистан.......
няма лошо-повторението,майка на знанието




Re: Въпрос на време е да се спука балонът на брокерите
16-12-2007 - 19:59:08
Re: Въпрос на време е да се спука балонът на брокерите
Изпратено от: javor (IP съхранено)
Дата: December 16, 2007 02:23PM

Не го стискам а го мътя Асене,защо?
Няма ли да излитне птиченце напролет?
-------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
когато не ме мързи,ще ви пусна на теб и Дон малко линкове и мойте виждания в близко и далечно бъдеще.просто ще ми трябват няколко страници да изпиша,а не мога да намеря мерак.както и ще се радвам и вие да си дадете мнение.
но за да не притесняваме останалите,нека бъде в лична поща.
а и не е свързано с бг



Редактиран 1 път(и).Последна редакция на 2007-12-16 20:01 от acen1975.
Re: Въпрос на време е да се спука балонът на брокерите
16-12-2007 - 20:34:20


Уважаеми дами и господа, МОЛЯ опитайте се разберете, че и в БГ има хора, които живеят добре, и НЕ СА мафиоти. Този процент хора става все по-голям. Разбирам болката на повечето от вас, които се опитват да оспорят това, и най-вече емигрантите. Разбирам болката ви, че навремето сте продали на безценица това, което е било ВАША собственост, и сега не можете да закупите ДАЖЕ това, което сте притежавали преди. Грешката си е била предимно ВАША, никой не ви е насилвал да продавате имуществото си, за да си осигурите пари за емигриране. Надявам се обаче, че вече сте разбрали, че в цял свят някой печели за сметка на някой друг, и в така създадената ситуация ВИЕ сте тези, които са прецаканите. Колко по-бързо приемете този факт, толкова по-добре за вас и толкова по- добре ще се адаптирате в бъдеще.

ПС: Моля избягвайте глупавите коментари, няма смисъл от тях.
Re: Въпрос на време е да се спука балонът на брокерите
16-12-2007 - 20:39:33
до Наблюдател и Начев.
имам предложение-във дорума за дискусия за имоти,IP-то е отворено.сега и двамата сте в интернет,предлагам ви да драснете по един ред там,за да сравниме да ли не сте един и същи човек.ако не съм прав,предваричелно се извинявам.ако не го направите,аз,както и другите ви приемаме за един и същи човек.
Re: Въпрос на време е да се спука балонът на брокерите
16-12-2007 - 21:09:02
Готово..., темата за 35000Е
Знаеш коя е Веризон, бившата Белл атлантик....




Редактиран 1 път(и).Последна редакция на 2007-12-16 21:12 от Наблюдател.
Re: Въпрос на време е да се спука балонът на брокерите
16-12-2007 - 21:12:34
мерси Наблюдател,чакам Начев.надявам се,че няма да се разтърчиш до съседите,да използваш техния компютър....
Re: Въпрос на време е да се спука балонът на брокерите
16-12-2007 - 21:18:47
имам в предвид най-вече българските банки...

По света държавите гарантират вложенията на гражданите в определен размер.
Re: Въпрос на време е да се спука балонът на брокерите
16-12-2007 - 21:22:21
аз преди да си вложа парите в банка бих проверил доколко е въвлечена в asset backed commercial paper.

А форумните олигофрени сега пък започнаха да отричат вложенията в банките...



Съжаляваме, само регистрирани потребители могат да публикуват в този форум.

Натиснете тук за вход