Dnes Bloombergtv.bg Investor Gol Automedia Tialoto Az-Jenata Az-deteto Teenproblem Puls Imoti.net Rabota Start Blog Aha Snimka
imoti net - порталът за недвижими имоти
 


Добре дошли! Вход Създаване на нов профил

Разширено

Въпрос на време е да се спука балонът на брокерите

Публикувано от uravnovesen 
Re: Въпрос на време е да се спука балонът на брокерите
13-12-2007 - 22:48:45
Куку, дори и при отрицателен прираст в БГ се раждат деца!
Всеки българин с 3(три) апартамента....това е повелята на Партията!
А този който има 4 (четири) ще получава помощи!!!!!
Re: Въпрос на време е да се спука балонът на брокерите
13-12-2007 - 22:49:47
Asen,bravo ni6to 4e nosi6 pizzi.
Nqkoi ot nas sa mnogo zle v tazi oblast.
Turcite 6tqha da ti kajat"Aferim mashaalah"
Re: Въпрос на време е да се спука балонът на брокерите
13-12-2007 - 22:54:59
Vidqh,4e me obarka,no ne se obadih I bez tyi 4akam edna minuta da se zaredi stranicata.
Re: Въпрос на време е да се спука балонът на брокерите
13-12-2007 - 22:59:40
Димитровски,напоследък в пицарията е запушило.
вече 2 години чакаме да дойде техник да оправи вентилационната система,ама само идват и заминават.
така че,все още много дим има и дано да не се запали и пицарията.....
само ни лъжат,че са ги оправили вентилаторите.
най големия техник е Джими Креймър-по CNBC проявява техническите си възможности,
ама вече няма кой да му слуша бръщолевениците.
аз само му хвърлям по едно око за да му се посмея.
и все федералните са му виновни,че не са смъкнали процента достатъчно......
еххх,Креймър и неговата Креймерика.....(пицария)
Re: Въпрос на време е да се спука балонът на брокерите
13-12-2007 - 23:03:26
Асене, доста добър постинг за алчността и страха дето следва...

или както е казал Уорън Бъфет: Be greedy when everyone is fearful, be fearful when everyone is greedy.

Това дето се случва в България сега са последните моменти преди срива, дето всяка овца и всеки смотаняк си въобразява че разбира от инвестиране, юрва се да тегли кредит (среден размер на кредита наближаващ 40 000 евро без да има съотвтния доход).

Това което допълнително ще усложни ситуацията в България е че реално там икономика няма, единственият отрасъл дето работи е строителството и дейностите свързани с него.

Така че като се случи краха не само брокерите и продавачите ами и строителите, дърводелците и прочее ще духат супата, после следват държавните чиновници (че като няма доходи няма и данъци), банковите служители и прочее.

ще има едни спирално свиване на икономическата активност, оттам и на доходите,
сещате се какво ще се случи със теглилите кредит нали?

И тъй като вече инвестициите в имоти в Бг от чужбина пресъхват (в момента доста чужденци продават, тази тенденция ще се засили в бъдеще) ще има вместо приток на капитал изтичане на капитал, което при огромния дефицит във външната търговия абсолютно ще нокаутира всякаква консумация.

И жилищата ще са последната грижа на хората, те просто ще стават (това вече започва да се случва в момента) практически непродаваеми.

Оттам и прогнозата ми за максимум 400 евро на реален квадрат топ локейшън и топ качество за София или Варна.

човек трябва да е абсолютно луд или крайно заслепен от алчност за да не види че вече пазара на НИ започна да върви надолу. И тъй като пазара на НИ е цикличен със цикъл 15-18 години нали се сещате колко ше продължи спада и кога ще е пак време да се инвестира в НИ?





Re: Въпрос на време е да се спука балонът на брокерите
13-12-2007 - 23:04:54
Asen,ponqkoga mi stava sme6no,kato se ima predvid moq suharski harakter,nepodleja6t na balkanski humor.
smiling smiley
Re: Въпрос на време е да се спука балонът на брокерите
13-12-2007 - 23:15:25
Куку,аз го бях писал тва преди 2 месеца.ти и тогава го хареса.
тва,че малко хора в бг го разбират,както и кой е уорън бъфет,е друг въпрос.
този цитат е право в десятката,дето цитираш бъфет.
къде се загуби напоследък?заряза ме да се боря с личности като батето,брокера с многото единици,както и компас(последния е симпатяга).явно не може да си продаде апартаментчетата и не ми харесва уравненията........
аре сджафкай се и ти малко,та да взема да си почина.
Re: Въпрос на време е да се спука балонът на брокерите
13-12-2007 - 23:20:41
Асенееее,
хайде стига си се оплаквал!!!
Не беше сам.
Re: Въпрос на време е да се спука балонът на брокерите
13-12-2007 - 23:26:27
Димитровски,
смях да има,малко по различен от шоуто на слави,(за тези,които могат да го разберат)
за тези,които не могат,да продължават да си гледат слави и да ми пропускат постингите.
Re: Въпрос на време е да се спука балонът на брокерите
13-12-2007 - 23:29:27
Яворе,аз се изчистих в началото на септември.
и за това само му се смея на Креймърчо...ама на други им се плаче....
Съжаляваме, само регистрирани потребители могат да публикуват в този форум.

Натиснете тук за вход