Dnes Bloombergtv.bg Investor Gol Automedia Tialoto Az-Jenata Az-deteto Teenproblem Puls Imoti.net Rabota Start Blog Aha Snimka
imoti net - порталът за недвижими имоти
 


Добре дошли! Вход Създаване на нов профил

Разширено

Моят сценарии

Публикувано от greenbul 
Re: Моят сценарии
11-07-2008 - 17:05:30
barbaron Написал:
-------------------------------------------------------
> Solaroid Написал:
> --------------------------------------------------
> -----
> > Петък е барбароне. Дремваме и събираме сили
> за
> > довечера. Малко нощен живот, туй онуй
>
> Браво на вас, той краят на света идва, към
> абсолютната нула отиваме , те - "нощен живот"
>
>
>
> Редактирано 6 пъти, последният път 07/11/08
> 05:01PM от barbaron.


и мене ме чака тежко и напоително градинско парти довечера. ще полееме обаче египетския индекс обезателно..... smiling smiley
Re: Моят сценарии
11-07-2008 - 17:13:16
Е кат идва края на света какво? Няма след него да ходя я spinning smiley sticking its tongue out
Re: Моят сценарии
11-07-2008 - 17:37:27
Solaroid Написал:
-------------------------------------------------------
> Е кат идва края на света какво? Няма след него да ходя я

Абе аз вас ви знам, ама къде са патриотките и патриотите, да бранят форума от такива изменници като мене и други такива отвъдокеански ...
Re: Моят сценарии
11-07-2008 - 17:43:28
Уплашиха се от миниреволюцията и чакат да утихне.
Re: Моят сценарии
11-07-2008 - 18:40:09
Solaroid Написал:
-------------------------------------------------------
> Уплашиха се от миниреволюцията и чакат да утихне.


”ше се снишиме докато отмине бурята”, дето викаше бай ви тошо. лошото е че това си е буря в чаша вода. а океанът е чалгизиран до хоризонта, неграмотен до дълбините и подквасен с кисело мляко с вкус на тебишир.



Редактиран 1 път(и).Последна редакция на 2008-07-11 18:41 от dedepene.
Re: Моят сценарии
12-07-2008 - 00:23:59
avatar
barbaron Написал:
-------------------------------------------------------
> Абе аз вас ви знам, ама къде са патриотките и
> патриотите, да бранят форума от такива изменници
> като мене и други такива отвъдокеански ...


Хи,хи! Прекалено насериозно се взимате! Има един разказ: "Пази,Боже,сляпо да прогледа"! Deja vue!
Има и една сентенция : "Кучетата си лаят, керванът си върви"!
Лайте си,кученца,щом ви помага да си крепите самочувствието.......:}
Re: Моят сценарии
12-07-2008 - 00:32:36

А-а-а-а-а, Julius,
Пак си тук, това е добре! Изтрил си почти всичките си постове и се притесних че напускаш форума. Ти трябва да си тук защото в противен случай сериозния диалог по икономическите проблеми ще се превърне в монолог, а от това не печели никой, най-малкото сейрджий като мен , които покрай сеира гледат да понаучат нещо за дебит- кредит, салдо-малдо ит.н.т.
Re: Моят сценарии
12-07-2008 - 00:43:46
Julius Написал:
-------------------------------------------------------
> Да ти кажа един счетоводен виц тогава - да научиш
> малко за "дебит- кредит, салдо-малдо и т.н."
>
> Знаеш ли как се осчетоводява банкет?
>
> Дебит - Маса / Кредит - Каса!

Ама това май зависи от коя страна на тезгяха се намираш smiling smiley
Re: Моят сценарии
12-07-2008 - 00:48:09
Джулиус,
Пак цитираш повържностно и манипулативно непълни или неточни статистики.
Нали ти казах да Учиш! smiling smiley
Няма да коментирам други страни - само тази дето познавам и то професионално - Гърция!
1. Средната цена която коментираш е далече от реалността! Не че няма цени и по-високи от нея.
2. В новото гръцко строителство терасите са повече от 20-30%, и са "подарък"
3. Дори така погледнато съотношението средна цена на жилищатата - БВП (по-висок е но си спомням цифрата) сравнено със същото отношение в България е повече от показателно
4. Обикновено на това място се изтъква аргумента сива икономика. Не ми се ще да го коментирам - забравя се, че сива икономика има навсякъде - смешен аргумент.
В Гърция цените спаднаха почти официално с 4 %, продажбите, не съвсем официално с почти 50% и представи си се коментира ... балон
5. Гърция последното десетилетие увеличи населението си с повече от 1 милион - над 10%, което беше и един от основните катализатори за покачването на цените.
И...
Мога да ти предложа ново строителство, вярно в квартали които не са от предпочитаните, но по благоустройство не отстъпват на нито един софийски квартал, нито на центъра, на 15 минути пеш от центъра, срещу 1400, а по българския начин на изчисление 1000-1100 евро на кв м. Това за Солун, където обезщетенията са най-високи, по-високи отколкото в Атина (бяха стигнали до 60% на места)
За старото строителство, т.е. всичко над 20 години, несравнимо с панелите в София, не искам и да коментирам, че току виж панелите в Люлин са се оказали многократно по скъп
Първо учиш, smoking smiley после обобщаваш! А не първо си създаваме теория, после си измисляме факти за да я докажем!
жив и здрав! smiling smiley
Re: Моят сценарии
12-07-2008 - 01:00:11
Не споря Джулиус.
Казвам само фактите, такива каквито са пред очите ми и без личен интерес за разлика навярно от някои от източниците ти!
А за ученето, не го взимай много насериозно - да се повеселим е въпроса.
А и както казват китайците, ученето от "книгите" не е на първа позиция по резултатност!
Лека нощ! smiling smiley
Съжаляваме, само регистрирани потребители могат да публикуват в този форум.

Натиснете тук за вход