Dnes Bloombergtv.bg Investor Gol Automedia Tialoto Az-Jenata Az-deteto Teenproblem Puls Imoti.net Rabota Start Blog Aha Snimka
imoti net - порталът за недвижими имоти
 


Добре дошли! Вход Създаване на нов профил

Разширено

Моят сценарии

Публикувано от greenbul 
Re: Моят сценарии
18-01-2008 - 11:04:22
и 1000 жилища за 2 години пак е малко защото
младост 1,2,3,4 по 1000 жилища са 4000 + 500 за младост 1А = 4500 жилища по 3 =ма души са 13 500 човека а младост за периода 2002-2007 е нараснал с 38 000 човека затова говоря.

Автоматичен подпис:
Моля Ви да приемете спокойно факта, че КРАХ НА ПАЗАРА на НИ в БЪЛГАРИЯ НЯМА.










Re: Моят сценарии
18-01-2008 - 11:05:30
Вчера минах от там и ти казвам какво видях точно срещу Мобикомsmiling smiley Ако не вярваш мини и провери smiling smiley Специално в това каре (между Сахаров, Йерусалим,Цариградско, и 500 метра запад от Йерусалим) има построени и строящи се над 20 блока, ако настояваш, ще ти ги преброя.

Казвам ти новите блокове в Младост 1 са над 45, ако не вярваш мини и провери smiling smiley В нета няма да намериш много информация smiling smiley А на сайта на НСИ - никаква реална.
Re: Моят сценарии
18-01-2008 - 11:07:26
Само да вметна.Не съм от СОФИЯ.
Живея си на едно много по - хубаво местенце в BG.
Често идвам до София по работа.Работя повече от доста софианци по разни министерства и агенции, с мислене на дребни еснафчета.
Това че не съм на държавната софра не ми пречи да си купя 2 апартамента ново строителство в СОФИЯ, да си купя спортен мерцедес и да се кефя на живота.
Като Забележка:
Цените на имотите няма да паднат, няма да има хиперинфлация, правителството ще си изкара мандата и нито Бойко, нито кой и да е друг ще направят нещо по различно за тази държава.
Тази държава е моята Родина и съм убеден, че ако всички мислим по този начин и се стремим да допринесеме за развитието на Родината, нещата ще са в пъти по - добре.
Съжалявам за некадърните и корумпирани чиновници, но и тяхният край (както бе при мутрите) се вижда.
Нека си обичаме повече Родината......
Re: Моят сценарии
18-01-2008 - 11:15:03
Компас, smiling smiley и тези 38 000 живеят на улицата? Това само показва колко готови за живеене жилища има. По моите сметки жилищата в Младост общо ще са за 65-80 000 души. В тях вече живеят 40 000, а останалите в момента се пригаждат за живот. След завършване на сградата има поне 4-6 месеца докато жилището се направи пригодно за живот.

mitak72, това че правиш добри пари е похвално! Само ще те попитам жилищата с каква цел ги купи? Ще живееш ли в тях? А също и дали са на кредит. Предварително ти благодаря за отговора!
Re: Моят сценарии
18-01-2008 - 11:16:03
И аз съм за РОДИНАТА ОБИЧАМ Я ТАЗИ БЪЛГАРИЯ И ТУК МНОГО СИ МИ Е ДОБРЕ
ВСИЧКО СИ ИМАМ И СЪМ ДОВОЛЕН ОТ ЖИВОТА.

ТОВА МУ ОБЯСНЯВАМ НА ПЕШКО ЧЕ ТОЙ КАТО Е ЗАЛАМТЕЛ ЗА ТАЗИ АНГЛИЯ И САМО ЧЕРНИЛКА В ОЧИТЕ МУ /като пиша с него и ми става едно такова неадекватно даже по нета излъчва отрицателна енергия/.тези 30 000 живеят на квартира в младост в панели но след 1 година ще живеят в тяхно жилище не панелно ,ето за това панел в младост и в другите краини квартали ще стане 500евро квадрата РАЗБИРАШ ЛИ СЕГА
апартамент се прави за живеене за 2 месеца с обзавеждането и с приготвени пари

ВСИЧКО СИ НИ Е НАРЕД В ДЪРЖАВАТА И ЖИВОТА СИ ТЕЧЕ.

Автоматичен подпис:
Моля Ви да приемете спокойно факта, че КРАХ НА ПАЗАРА на НИ в БЪЛГАРИЯ НЯМА.














Редактиран 2 път(и).Последна редакция на 2008-01-18 11:19 от kompas.
Re: Моят сценарии
18-01-2008 - 11:19:41
Здравей, Петър.
Едното жилище ще си го ползвам аз - в смисъл като съм в София.То е малко двустайно 72 м2.
Другият апартамент е тристаен 92 м2 чиста площ и евентуално ще го отдавам под наем.Близо е но НБУ и мисля че няма да има проблем.Имам кредит от 60 000 лв.Живот и здраве ще го изплатя за няколко години.
Успехи Petyr
Re: Моят сценарии
18-01-2008 - 11:21:15
Не виждам нищо патриотично в това да купиш ненужно жилище в София, smiling smiley но щом това те кара да се чувстваш патриот... (това е за Компас)



Редактиран 1 път(и).Последна редакция на 2008-01-18 11:21 от Petyr.
Re: Моят сценарии
18-01-2008 - 11:23:29
Успех и на теб Митак. Щом кредита е само за 60к, според мен всичко е ОК smiling smiley

пп. това във връзка с притесненията ми за оттегляне на ПЧИ.



Редактиран 1 път(и).Последна редакция на 2008-01-18 11:25 от Petyr.
Re: Моят сценарии
18-01-2008 - 11:26:28
Защото ти по закон трябва да си санираш панелките който имаш едно саниране е около 10000 лв. /пари на вятъра/а той с тези пари ще си обзаведе апартамента ново строителство и затова софиянци отдавна се насочиха към продажба на панелите и закупиха ново строителство и затова тези панелки ще струват на половин цена след време .ТО ТАКА И ТРЯБВА.
А ти пак спа и писа тук във форума и сега пак си в неизгодно положение с 3 апартамента панелни и нито един ново строителство .
Аз не знам какъв човек си ти не знам приятели нямаш ли никои ли не ти пуска отвреме на време по малко инфо за нещата който се случват в София и който ПРЕДСТОЯТ да се случват в СОФИЯ.
5-то поколение софиянец пък такъв неук малко не ми се връзват нещата но може на теб ти е простено.

Автоматичен подпис:
Моля Ви да приемете спокойно факта, че КРАХ НА ПАЗАРА на НИ в БЪЛГАРИЯ НЯМА.














Редактиран 2 път(и).Последна редакция на 2008-01-18 11:30 от kompas.
Re: Моят сценарии
18-01-2008 - 11:52:48
Петька, Петька-не вървят на добре нещата. Разбрали как се срина дау джонс снощи...и то след оптимистичната реч на Бернанке пред конгреса...
Дано този ни брак с Русията днес да е по сметка, иначе лошо... Много, много лошо...
Съжаляваме, само регистрирани потребители могат да публикуват в този форум.

Натиснете тук за вход