Dnes Bloombergtv.bg Investor Gol Automedia Tialoto Az-Jenata Az-deteto Teenproblem Puls Imoti.net Rabota Start Blog Aha Snimka
imoti net - порталът за недвижими имоти
 


Добре дошли! Вход Създаване на нов профил

Разширено

Моят сценарии

Публикувано от greenbul 
Re: Моят сценарии
17-01-2008 - 17:37:04
Петька, много добре знаеш, че аз въобще не харесвам политиката на това правителство... (меко казано), но от друга страна, защото си ми дружка, ще ти кажа, че ако моите спестявания бяха в чужбина-щях да съм по-притеснен... winking smiley щото тук, ако гръмне веднъж, в странство ще трещи и вали, та чак няма да се разбира-ден ли е, нощ ли е...
Re: Моят сценарии
17-01-2008 - 17:46:19
Развитите икономики и в рецесия да изпаднат, то най-много инфлацията да ми изпапка част от парите, които са в евро (обмислям да ги обърна във франкове или йени). А ако ги забутам в НИ, то кризата която може да ни светне, като направи кв. метър от 1500 на 200 евро, то дали няма да съм по-прецакан?
Re: Моят сценарии
17-01-2008 - 17:51:01
Петька-не подценявай големия руски мечок-много пари имат... Уверявам те !
200 евро-може, ама във Виетнам... smoking smiley
Re: Моят сценарии
17-01-2008 - 17:56:03
Малко си се ПОО :crazy: БЪРКАЛ с тези 200 евро
посмали малко на куку му е много дай по реална прогноза от 40-50 евро :crazy: :crazy: :crazy:

ИЗПЕРКВАШ ПЕШКО!!!!

Автоматичен подпис:
Моля Ви да приемете спокойно факта, че КРАХ НА ПАЗАРА на НИ в БЪЛГАРИЯ НЯМА.










Re: Моят сценарии
17-01-2008 - 18:01:18
smiling smiley Късопаметни сте ей, не си спомняте какво беше преди 11 години...

А за Русия и арабите, да който има нефт и газ няма да го закъса, ама ние нямаме ... sad smiley
Re: Моят сценарии
17-01-2008 - 18:22:56
да бе руснаците ще ви дадат нефта без пари нали, както по соц време...
Re: Моят сценарии
17-01-2008 - 19:02:13
ние ще започнем производство на водка... winking smiley
Една бутилка, един кг домати и една консерва с кисели краставички за един барел... Всичко е честно и почтено ! clap:
Re: Моят сценарии
17-01-2008 - 19:20:52
Досега като гледам БСП само са давали на Русия. Спомнете си как промениха договора за газопровода...
А тук има оптимисти, че Путин ще ни оправи smiling smiley
Re: Моят сценарии
17-01-2008 - 20:56:47
Ще ни оправи, ама друг път... winking smiley
Re: Моят сценарии
17-01-2008 - 22:02:40
Petyr,
Прегледах набързо темата. Сори, но до този момент не бях имал време да погледна.
За много от нещата съм съгласен с тебе.
Ти очевидно следиш нещата много отблизо и си доста добре запознат с актуалните стопански проблеми. Дано не се обидиш, но това по своебразен начин ме изненадва (разбира се, позитивно). Преди коментирахме предимно технически и технологични въпроси по строителство и топлотехника и някак си не съм предполагал, че и тази тема ти е близка.
В последната година съм тук доста рядко. Просто съм пропуснал много неща.
Дори ми е малко неудобно поради факта, че скоро ме беше попитал за нещо, пък аз взех да обяснявам доста отдалече. Дано не е било досадно.
Приятелски съм го мислил.

В едно не мога да се съглася с тебе. Хипотезата ти за спад на цените от 2000 на 200 - цитирам по памет, дори да го приемем като един символ, е твърде
преувеличена.
Многократно съм споделял, че съм категоричен противник на много неща, коит осе случиха и се случват в ик-та на Бг и особено в областа на НИ, но "подреждането" на нещата може да стане и по различни сценарии, включително изненадващи.
Съжаляваме, само регистрирани потребители могат да публикуват в този форум.

Натиснете тук за вход