Dnes Bloombergtv.bg Investor Gol Automedia Tialoto Az-Jenata Az-deteto Teenproblem Puls Imoti.net Rabota Start Blog Aha Snimka
imoti net - порталът за недвижими имоти
 


Добре дошли! Вход Създаване на нов профил

Разширено

КАКВО ТОЧНО ЩЕ ИМ СЕ СРИВА НА ИМОТИТЕ - ИЛИ още за мечтите на бедните и бляновете на закъснелите ????

Публикувано от пунди 
Приятелю Келепирски, не знам какъв точно ти е келепира да си на всяка манджа мерудия - освен това се изказваш неподготвен spinning smiley sticking its tongue out
Кризата не се "отлага" за догодина - освен ако не гледаш по-далеч от носа си. Не виждаш ли, че икономиките на върха са в криза - и си го признават. Вече не взимат мерки да ИЗБЕГНАТ кризата, а да се ПРЕБОРЯТ с нея. Ние тук, понеже сме много напред с материала, ще си заровим главата в пясъка и ще се правим, че цъфтим и връзваме. И не си мисли, че шепа мушмуроци в БГ могат да направят така, че ние да сме на отделна планета и нас това не ни засяга. Удържането на имотния балон започва да става все по-трудно и доста по-скъпо smiling smiley На имотите има да им се сриват доста параметри - разбирай ненормалните печалби, икономията от строителни материали, а пък да не говорим какви кемизарници отпреди 60-70 години неподдържани се оферират на пазара за СУПЕР ЛУКС. :} В момента купуват само зорлиите или тези, които имат сключени предварителни договори. Масовия купувач чака - и може да почака още няколко месеца. Ако братята пишман-брокери изкарат една дъъъълга и мрачна зима, те ще са първите които ще искат намаление на надутите цени - за да има сделка, респ. комисион. Айде сега сети се накъде ще тръгнат цените на имотите smoking smiley
дори няма да те коментирам smoking smiley

---------------------------------------------------
дотегна ли ви да чакате еФтинийката
Ами няма - ако имаше какво да кажеш, различно от "бла-бла-цените-ще-се-вдигат-нон стоп-бла-бла" отдавна да си го направил smoking smiley
zstoilova Написал:
-------------------------------------------------------
> Приятелю Келепирски, не знам какъв точно ти е
> келепира
да си на всяка манджа мерудия - освен
> това се изказваш неподготвен
> Кризата не се "отлага" за догодина - освен ако не
> гледаш по-далеч от носа си. Не виждаш ли, че
> икономиките на върха са в криза - и си го
> признават. Вече не взимат мерки да ИЗБЕГНАТ
> кризата, а да се ПРЕБОРЯТ с нея. Ние тук, понеже
> сме много напред с материала, ще си заровим
> главата в пясъка и ще се правим, че цъфтим и
> връзваме. И не си мисли, че шепа мушмуроци в БГ
> могат да направят така, че ние да сме на отделна
> планета и нас това не ни засяга. Удържането на
> имотния балон започва да става все по-трудно и
> доста по-скъпо На имотите има да им се сриват
> доста параметри - разбирай ненормалните печалби,
> икономията от строителни материали, а пък да не
> говорим какви кемизарници отпреди 60-70 години
> неподдържани се оферират на пазара за СУПЕР ЛУКС.
> В момента купуват само зорлиите или тези, които
> имат сключени предварителни договори. Масовия
> купувач чака - и може да почака още няколко
> месеца. Ако братята пишман-брокери изкарат една
> дъъъълга и мрачна зима, те ще са първите които ще
> искат намаление на надутите цени - за да има
> сделка, респ. комисион. Айде сега сети се накъде
> ще тръгнат цените на имотите





------------------------------------
не знам защо се сещаш , че трябва да имам кепепир а не се сещаш ,че и ти трябва да имаш !!!
или си изпуснала ВСИЧКИ влакове за покупка или просто си проветряваш отворите
едва ли ще доживееш да купиш на мечтаните от теб цени (ако си заинтересована)
езва ли ще доживееш да разбереш защо съществуват пазарите-ако си от другите
но пък може да си готина , не само първите впечатления са важни smoking smiley smoking smiley
брокерите заслужават една дълга диета и ще я получат след две години
изобщо не ги мисля тях !

а теб - само ако си хубавица smoking smiley

---------------------------------------------------
дотегна ли ви да чакате еФтинийката
"igra4
Re: КАКВО ТОЧНО ЩЕ ИМ СЕ СРИВА НА ИМОТИТЕ - ИЛИ още за мечтите на бедните и бляновете на закъснелите ????
21-07-2008 - 20:54:58 Регистриран: преди 3 години
Мнения: 546
И въ връзка със постинга на явор да не пропуснем и това че 2007 и2008 бяхя издадени най-много разрешителни за строеж ,които края на 2008 и началото на 2009 ще изязат на пазара за да го давършат тотално .Последното съчетано с глобалната финансова криза и вторичният пазар който бавно но прохожда ще бъдат пагубни за сектора

На мен хич не ми се иска да става така поради единствената причена че много хора ще останат пак без работа но уви връщане назад няма вече

За мен единствената надежда за икономиката беше усвояването на пари от еврофондовете за инфраструктурни обекти на които поне щеше да има работа за хората ,но както се вижда другарите успяха и но това да му видят сметката


Успех на оптимистите
Сила на реалистите
Вяра за песимистите "

Свалям шапка. Явно си доста навътре в нещата. Много е тъжно обаче, че има непросветени инвеститори, които не влагат пари и време да проучат пазара.
Съжаляваме, само регистрирани потребители могат да публикуват в този форум.

Натиснете тук за вход