Dnes Bloombergtv.bg Investor Gol Automedia Tialoto Az-Jenata Az-deteto Teenproblem Puls Imoti.net Rabota Start Blog Aha Snimka
imoti net - порталът за недвижими имоти
 


Добре дошли! Вход Създаване на нов профил

Разширено

КАКВО ТОЧНО ЩЕ ИМ СЕ СРИВА НА ИМОТИТЕ - ИЛИ още за мечтите на бедните и бляновете на закъснелите ????

Публикувано от пунди 
Re: КАКВО ТОЧНО ЩЕ ИМ СЕ СРИВА НА ИМОТИТЕ - ИЛИ още за мечтите на бедните и бляновете на закъснелите ????
30-07-2008 - 19:17:27
вазовия мунчо Написал:
> някакъв от масата беше писал (не съм сигурен че го
> разбира , но.....)
> това че ТИ не чуваш музиката, НЕ означава че
> танцуващият е луд

Как ще го разбира - той е хабилитиран глупак.

> гледам,че всички умнеете ,преповтаряйки написаното
> в пресата,но никой НЕ казва , какво ще се продава
> от тук нататък ????

Всички сме онемяли и чакаме мъдростта да прокапе от твоите уста.
Re: КАКВО ТОЧНО ЩЕ ИМ СЕ СРИВА НА ИМОТИТЕ - ИЛИ още за мечтите на бедните и бляновете на закъснелите ????
30-07-2008 - 20:49:32
avatar
barbaron Написал:
-------------------------------------------------------
> вазовия мунчо Написал:
> > някакъв от масата беше писал (не съм сигурен
> че го
> > разбира , но.....)
> > това че ТИ не чуваш музиката, НЕ означава
> че
> > танцуващият е луд
>
> Как ще го разбира - той е хабилитиран глупак.
>
> > гледам,че всички умнеете ,преповтаряйки
> написаното
> > в пресата,но никой НЕ казва , какво ще се
> продава
> > от тук нататък ????
>
> Всички сме онемяли и чакаме мъдростта да прокапе
> от твоите уста.


clap: clap: clap:
трагедията е не само в това че много хора не могат да видят и проумеят в каква боза са се накиснали ами че и раздават компетентно акъл (по всякакви теми) и имат нахалството да се мерят с развитите държави.
Re: КАКВО ТОЧНО ЩЕ ИМ СЕ СРИВА НА ИМОТИТЕ - ИЛИ още за мечтите на бедните и бляновете на закъснелите ????
30-07-2008 - 21:57:24
avatar
kuku987 Написал:
-------------------------------------------------------
> трагедията е не само в това че много хора не могат
> да видят и проумеят в каква боза са се накиснали
> ами че и раздават компетентно акъл (по всякакви
> теми) и имат нахалството да се мерят с развитите
> държави.
>


Много си задръстен, знаеш ли?
Не се мерим с развитите държави- ти и дружките ти все ни мерите. И ползвате същия аршин. Нищо, че непрекъснато ви даваме сведения за разликите между тях и нас. Ма, толкова си можете с облъчените си мозъци.
Re: КАКВО ТОЧНО ЩЕ ИМ СЕ СРИВА НА ИМОТИТЕ - ИЛИ още за мечтите на бедните и бляновете на закъснелите ????
30-07-2008 - 22:17:31
Камелия :Хората живеещи навън дават примери а обитаващите БГ правят сравнения с други държави!
Хайде да видим:Сравнения със икономика,инфраструктора,заплати,закони и политика никoй не прави!-Само с цени на НИ може да се сравнява БГ с европата:Не е ли странно?
Re: КАКВО ТОЧНО ЩЕ ИМ СЕ СРИВА НА ИМОТИТЕ - ИЛИ още за мечтите на бедните и бляновете на закъснелите ????
30-07-2008 - 22:55:10
avatar
gorje Написал:
-------------------------------------------------------
> Камелия :Хората живеещи навън дават примери а
> обитаващите БГ правят сравнения с други държави!
> Хайде да видим:Сравнения със
> икономика,инфраструктора,заплати,закони и политика
> никoй не прави!-Само с цени на НИ може да се
> сравнява БГ с европата:Не е ли странно?
>


Не мисля! Ако прегледаш темите, ще видиш, че основната теза е- там става така, значи и в България ще стане същото, но 2-3......сто пъти по- зле.
Непрекъснатото изтъкване на факти, които много добре знаем- състояние на инфраструктура, заплати, спазване на закони- служи единствено за патерица на самочувствието на тези, решили да не живеят тук.
Не е странно, че в този форум се сравняват само цени на НИ. Нали е специализиран за това!
Но, ако пак попрегледаш темите, ще видиш, че всяка информация за чужда инвестиция в която и да е друга сфера, се посреща на нож от хората навън- не било вярно, не била значителна........
Ето, днес чужда фирма е инвестирала 175 милиона евро. Не само, че никой не намери линк към новината, но ако бях го пуснала, всички новопокръстени чужденци щяха да заявят, че това е нищо.
камелия Написал:
-------------------------------------------------------
> Много си задръстен, знаеш ли?
> Не се мерим с развитите държави- ти и дружките ти
> все ни мерите. И ползвате същия аршин. Нищо, че
> непрекъснато ви даваме сведения за разликите между
> тях и нас. Ма, толкова си можете с облъчените си
> мозъци.


не си права тук.
ние тук, все си ги вадим на масата и постоянно си ги мерим с чужденците и с техните държави.

а знаеш ли колко пъти потъвам от срам, когато чуя някой български колега да се хвали пред чужденец с:
- жените са ни хубави
- работната ръка е евтина
- земята ни е евтина
- ракията ни е хубава
- българин е измислил компютъра

(като подтекстът на тия хвалби е: а! да видиш колко сме напред! я сега да си ги премерим!)
Re: КАКВО ТОЧНО ЩЕ ИМ СЕ СРИВА НА ИМОТИТЕ - ИЛИ още за мечтите на бедните и бляновете на закъснелите ????
30-07-2008 - 23:22:15
камелия Написа: "самочувствието на тези, решили да не живеят тук. "
Тука ти е основната грешка!

Никoй не решава да напусне собствената си държава -ей така за кеф! И не мисли че е голямо удоволствие!
Смятай поне три години на вятъра!

Re: КАКВО ТОЧНО ЩЕ ИМ СЕ СРИВА НА ИМОТИТЕ - ИЛИ още за мечтите на бедните и бляновете на закъснелите ????
31-07-2008 - 00:11:10
avatar
gorje Написал:
-------------------------------------------------------
> Тука ти е основната грешка!
>
> Никoй не решава да напусне собствената си държава
> -ей така за кеф! И не мисли че е голямо
> удоволствие!
> Смятай поне три години на вятъра!

Напротив, всеки определя къде му е кеф да бъде. След 1990г. никой никого не е спирал. Кеф ти тук, кеф ти- там.
За удоволствието там- и аз имам съмнения, но всеки от пишещите тук, ме опровергава. Непрекъснато ми демонстрират, че е огромно.
И се опитват да ме убедят, че съм загубена, щом не съм се изнесла......

Re: КАКВО ТОЧНО ЩЕ ИМ СЕ СРИВА НА ИМОТИТЕ - ИЛИ още за мечтите на бедните и бляновете на закъснелите ????
31-07-2008 - 00:13:20
камелия:Знаеш ли кое е важното за да прогресира БГ:
Ниски цени на стоките от първа необходимост+евтино спане-Това му е неоходимо на един работник,за да действа максимално!Незнам дали ме разбираш?
За инвестиции не ми говори,щото западните фирми опитват-това им е работата!
Съжаляваме, само регистрирани потребители могат да публикуват в този форум.

Натиснете тук за вход