Dnes Bloombergtv.bg Investor Gol Automedia Tialoto Az-Jenata Az-deteto Teenproblem Puls Imoti.net Rabota Start Blog Aha Snimka
imoti net - порталът за недвижими имоти
 


Добре дошли! Вход Създаване на нов профил

Разширено

Вашите прогнози за пазара на имоти в България през следващите 1-2г.

Публикувано от Uraa 
Re: Вашите прогнози за пазара на имоти в България през следващите 1-2г.
26-10-2007 - 13:43:23
Точно се аргументирам - за сериозни инвеститори , аз мисля че който проявява интерес към Перла наистина ще бъде такъв . Защото земята не е земеделска за по 2 Е а стартира от 150 до ....... Сега излизат документите на часниците и се започва .За 200-300 декара става въпрос . А кой е купил резиденцията не се сетихте


Da ne e Dogan?
Re: Вашите прогнози за пазара на имоти в България през следващите 1-2г.
27-10-2007 - 15:20:13
Re: Вашите прогнози за пазара на имоти в България през следващите 1-2г.
05-11-2007 - 22:56:06

Лихвения процент и възможността за вземане на заем е силен фактор за определяне на цените на НИ.

Регулациите на БНБ удариха банките
05-11-2007 в раздел Кредитиране • Източник: ipo.bg
Почти 25% по-малко кредити са били отпуснати през септември, показват данните на централната банка ...........

............Най-голям спад са отчели заемите за жилища, където банките са дали едва 203.7 млн. лв. или с 69.8% по-малко в сравнение с 673.9 млн. лв., отпуснати през август. Въпреки че последният месец на лятото се свързва и с пик в заемите за жилища, все пак спадът е фрапиращ, коментират банкери. ................[www.imoti.net]


.[www.beinsadouno.org]
Re: Вашите прогнози за пазара на имоти в България през следващите 1-2г.
12-11-2007 - 12:10:52
filmatoplo Написал:
-------------------------------------------------------
> Кой не знае каде се намира Перла , в бившия
> резерват Ропотамо . До сега земята не беше върната
> на часните собственици , и затова нее имало
> продажби и строежи - все едно запърви път да се
> строи в Слънчев бряг , Созопол или Синеморец .
> Така че факта да си първи е от голямо значение .

по добре, да не я връщат, че и там ще се о....рат
и без това не ходим на море, а на бетон
резиденцията знаем на кой е, но май са изоставили, явно има някаккъв замисъл за след години
Re: Вашите прогнози за пазара на имоти в България през следващите 1-2г.
03-10-2008 - 18:20:08
Quote

Изпратено от: putsov (IP съхранено)
Дата: August 23, 2007 03:58PM
Цените в София на ново строителство със сигурност няма да паднат, може да има стабилизиране, но движение надолу - едва ли?

Изпратено от: Дино (IP съхранено)
Дата: August 23, 2007 04:26PM
Уважаеми пишещи и четящи в този форум!Ако искате да не губите пари и да пропускате възможности,не вярвайте на прогнози,вещаещи спад на цените!Цените на имотите НИКОГА няма да паднат.Може на някой да му се иска това,но то НЯМА да стане.

Изпратено от: Geto (IP съхранено)
Дата: August 30, 2007 12:28AM
Драги Uraaa,

Прощавай ама нещо не мопга да разбера от къде и за какво е тази неистова радост в душата ти, че разтресе форумът с гръмкото си ура?! Та кажи ми, каква е тази извратена радост? Аз нямам имоти за продаване, по-скоро бих копувал, но ти знаеш ли до къде води едиа такава криза на пазара на имоти? Знаеш ли колко много и то съвсем обикновени хора ще загубят и малкото което имат? А даваш ли си сметка как една такава тъмна картина ще се отрази на икономиката и просперитета на България и изтрадалият ни народ. Или мислиш, че само зидарите и мазачите ще останат без работа? Да, цените са високи, неприлично високи, но ако си умен, какъвдо надявам се си, то само казвай "бабй бабо да не ни срещне мечката". Аз по-скоро очаквам и се надявам на едно по-спокойно, без сътресения успокояване на цените. Иначе онези които имат, сиреч богатите ще стават още по-богати, а сиромасите като теб ще духат супата. Анадъм?

Хайде със здраве и малко повече оптимизъм.


Ако имате някакви имоти, от които нямате нужда продавайте сега, че след две години ако се наложи да ги продавате може и половината да не вземете от сегашните им цени.





.[www.beinsadouno.org]
Re: Вашите прогнози за пазара на имоти в България през следващите 1-2г.
03-10-2008 - 20:34:04
avatar
filmatoplo Написал:
-------------------------------------------------------
> Tepurva ima da dogonwame cenite v evropa koito sa
> nad 1000 E za kv . Taka che (normalni ) ceni ot
> 400 E na kv - po Sofiq , balkana i moreto skoro
> nema da ima - ajde prodaj mi na men za 400 E nali
> weche mesec tursq . Dajte za primer druga durzava
> koqto e minala po nashiq put - bez USA , toj Bush
> e lud i dava mnogo pari za vojnata

Като сравнявате цените с Аврупата защо не сравнявате и заплатите с тамошните.Когато се изравнят заплатите ,тогава ще се изравняти цените.Иначе другото си е нереално надуване.Ти защо не ми предложиш не мен работа за 5-6000 лв на месец ,че да дойда да ти работя ?
Всяка нормална монета си има 2 страни.
Re: Вашите прогнози за пазара на имоти в България през следващите 1-2г.
04-10-2008 - 03:38:40
250 евро на квадрат (реален) топ локейшън.
Re: Вашите прогнози за пазара на имоти в България през следващите 1-2г.
04-10-2008 - 11:06:14
kuku987 Написал:
-------------------------------------------------------
> 250 евро на квадрат (реален) топ локейшън.

Куку,smiling smiley
Струва ми се, че продължаваш да бъдеш оптимист.


Re: Вашите прогнози за пазара на имоти в България през следващите 1-2г.
04-10-2008 - 11:31:15
Като знам какъв е проекта за "летище Приморско", кой и защо стои зад него, по-добре да не обръщам внимание на великите проекти край Ропотамо...
Re: Вашите прогнози за пазара на имоти в България през следващите 1-2г.
06-10-2008 - 10:27:55
Вече купувачите диктуват пазара на имоти
06 октомври 2008 / News.dir.bg
До 2-3 месеца нарасна срокът за покупка на жилище в последните месеци, обявиха от Кредит център.
Само допреди 2-3 г. пазарът на имоти у нас бе пазар на продавачите, които определяха цените. Днес пазарът се диктува от купувачите, съобщиха от кредитната институция. Те са и хората, които определят условията. Купувачите вече разполагат с по-богат избор, в сравнение с преди години. По данни от водещите имотни агенции в последните месеци се търсят изключително маломерни апартаменти и гарсониери. От агенцията обаче казаха, че очакват именно през октомври да се наблюдава оживление на пазара на ипотечно кредитиране. През следващата година се очаква ръст на кредитирането с около 20-25%, пък обясни Тихомир Тошев, изпълнителен директор на Кредит Център, цитиран от profit.bg.

Дрън-дрън! Все едно - шаранът определя условията на риболова :}
Съжаляваме, само регистрирани потребители могат да публикуват в този форум.

Натиснете тук за вход