Dnes Bloombergtv.bg Investor Gol Automedia Tialoto Az-Jenata Az-deteto Teenproblem Puls Imoti.net Rabota Start Blog Aha Snimka
imoti net - порталът за недвижими имоти
 


Добре дошли! Вход Създаване на нов профил

Разширено

Жилищата стават все по-достъпни*ok*

Публикувано от Geto 
Re: Жилищата стават все по-достъпни*ok*
18-12-2012 - 04:44:33
Мечтите са нещо без което не може. Да имаш мечти, значи да си жив. Но тук в областа на финансите и икономиката мечтите нямат място. Не трябва да гледаме и апокалипстично, но да сме реалисти и да може да видим по-далеко от върха на носа си. На всеки му трябва да стане ясно, че живот на кредит води до разбиване на мечти, психическо разтройство и мъка. Рано или късно, но май скоро smiling smiley нещета ще се върнат в назад и мисля за добро. Знае ли някой как се е строяла къща или купувал апартамент преди да изгрее зората ... на демокрацията де? Или още по-преди? Вероятно повечето от "инвеститорите"winking smiley едва ли. Е, не е трудно: усилен труд, пестене, малко помощ от тате и хоп цялата фамилия дружно строят дом. На това ли му казвате апокалипсис? Такъв човек гордо стъпва по земата, а семействата са здрави и задружни.

Темата се разводни, не без моя помощ smiling smiley разбира се. Време е Модераторите да я изтрият.

*drink1*

„Бъди възторжен идеалист, честен до самопожертване, смел до безумство,
влюбен в България до фанатизъм!”
Полковник Борис Дрангов
Re: Жилищата стават все по-достъпни*ok*
18-12-2012 - 07:42:38
Данните, които посочват от Wall Street Journal за задлъжнялостта на домакинствата в САЩ през 2010г. са се подобрили според Федералния Резерв:
- в края септември 2012г. домакинствата в САЩ дължат над 492 милиарда долара по-малко жилищни заеми в сравнение с края на 2010г.


[www.federalreserve.gov]
Re: Жилищата стават все по-достъпни*ok*
18-12-2012 - 10:32:43
Quote
САХИБ 31
Гето , аз на теб ли да вярвам, че щяли да се вдигат лихвите или на Хампарцумян и Искров които казаха, че ще падат?*xxx*
Ти си се готви за войни и други апокалипсиси, аз се готвя за ръст.*yes*
Ръста от тук ли ша дойде?....Я виж кво си сътворил "оттатък":

"Първоначално изпратено от Лорда
Абе мизерници, ако ще ставаме по-малко, кво ни пречи да си се обединим отново с Турция? Там са си много. Вече ставам радетел на исляма. Вие апокалиптичните боклуци които нещете да раждате деца , е..л съм ви м.......та. Дреме ми на жезъла за вас. Да си влезем отново в османската империя та да растнат имотните цени в София."

Ти тва ли искаш, а Сахибчо?!
Re: Жилищата стават все по-достъпни*ok*
18-12-2012 - 11:06:01
avatar
хе хе хе ма тоа верно ли това е сътворил? знаех си аз че анадола си му е в кръвта на ченгето.
Re: Жилищата стават все по-достъпни*ok*
18-12-2012 - 17:02:47
[zhelyazkov.blogspot.com] - Насоки за управление на проблемните вземанията
Re: Жилищата стават все по-достъпни*ok*
19-12-2012 - 07:30:03
Quote
paio
Quote
САХИБ 31
Гето , аз на теб ли да вярвам, че щяли да се вдигат лихвите или на Хампарцумян и Искров които казаха, че ще падат?*xxx*
Ти си се готви за войни и други апокалипсиси, аз се готвя за ръст.*yes*
Ръста от тук ли ша дойде?....Я виж кво си сътворил "оттатък":

"Първоначално изпратено от Лорда
Абе мизерници, ако ще ставаме по-малко, кво ни пречи да си се обединим отново с Турция? Там са си много. Вече ставам радетел на исляма. Вие апокалиптичните боклуци които нещете да раждате деца , е..л съм ви м.......та. Дреме ми на жезъла за вас. Да си влезем отново в османската империя та да растнат имотните цени в София."

Ти тва ли искаш, а Сахибчо?!

Когато политик иска да приключи веднага и завинаги своята политическа кариера трябва да предложи именно обединение на България с Турция.
:] :] :] :]


Партията на изрода Ердоган е на власт от 2002г. и резултатът е очевиден:
1)
- през 2001г. новородените в Турция бяха все още 203 на всеки 10 хиляди души население
2)
- през 2011г. новородените в Турция бяха вече 167 на всеки 10 хиляди души население
Тоест има спад с над 17% за 10 години.


[www.turkstat.gov.tr]
[www.turkstat.gov.tr]
Re: Жилищата стават все по-достъпни*ok*
19-12-2012 - 09:23:13
avatar
А това познато ли ти е?:]
Я се дръж малко - изрода както го наричаш управлява успешно държавата и фората живеят все по добре..дреме им за обезценката на парите, инфлацията породена от тази обезценка движи икономиката им. Цените растат, но възможностите на хората на купуват на тези цени растат повече, безработицата е много ниска и хората са сигурни, че ще могат да се грижат за децата си - нацията им не умира !!!!
Сривльовците сте изроди , а не Ердоган !!!!!!!!!!!!!!!!!




Quote
Inform
Quote
paio
Quote
САХИБ 31
Гето , аз на теб ли да вярвам, че щяли да се вдигат лихвите или на Хампарцумян и Искров които казаха, че ще падат?*xxx*
Ти си се готви за войни и други апокалипсиси, аз се готвя за ръст.*yes*
Ръста от тук ли ша дойде?....Я виж кво си сътворил "оттатък":

"Първоначално изпратено от Лорда
Абе мизерници, ако ще ставаме по-малко, кво ни пречи да си се обединим отново с Турция? Там са си много. Вече ставам радетел на исляма. Вие апокалиптичните боклуци които нещете да раждате деца , е..л съм ви м.......та. Дреме ми на жезъла за вас. Да си влезем отново в османската империя та да растнат имотните цени в София."

Ти тва ли искаш, а Сахибчо?!

Когато политик иска да приключи веднага и завинаги своята политическа кариера трябва да предложи именно обединение на България с Турция.
:] :] :] :]


Партията на изрода Ердоган е на власт от 2002г. и резултатът е очевиден:
1)
- през 2001г. новородените в Турция бяха все още 203 на всеки 10 хиляди души население
2)
- през 2011г. новородените в Турция бяха вече 167 на всеки 10 хиляди души население
Тоест има спад с над 17% за 10 години.


[www.turkstat.gov.tr]
[www.turkstat.gov.tr]
Re: Жилищата стават все по-достъпни*ok*
19-12-2012 - 10:23:35
Жалко е, че все още има хора в този форум, които забравят, че Турция е част от НАТО.

Фактът, че в Турция на власт е ислямски екстремист само потвърждава необходимостта турската армия да бъде подкрепяна от НАТО за да се гарантира, че изродът Ердоган няма да превърне Турция в ислямистка "република" Иран.
Re: Жилищата стават все по-достъпни*ok*
19-12-2012 - 12:00:17
Quote
САХИБ 31
А това познато ли ти е?:]
Я се дръж малко - изрода както го наричаш управлява успешно държавата и фората живеят все по добре..дреме им за обезценката на парите, инфлацията породена от тази обезценка движи икономиката им. Цените растат, но възможностите на хората на купуват на тези цени растат повече, безработицата е много ниска и хората са сигурни, че ще могат да се грижат за децата си - нацията им не умира !!!!
Сривльовците сте изроди , а не Ердоган !!!!!!!!!!!!!!!!!



Ама четете малко, преди да пишете, моля.

Берзаботицата в Турция е 9 %, не-селскостопанската е 11 %, а раждаемостта е за сметка на техните си "роми", наречени кюрди - нищо чак толкова различно от България. И по форуми и блогове етническите турци реват, че нацията им изчезва, защото турските жени, особено в развитите райони като северо-западна Турция, вече раждат деца колкото и всяка образована европейка - тоест едно-две (средно 1,5).

Нищо против нямам нито днешна Турция, нито нейната икономика, но числата са си числа.



Редактиран 1 път(и).Последна редакция на 2012-12-19 12:00 от Joan.
Re: Жилищата стават все по-достъпни*ok*
19-12-2012 - 12:11:49
И нещо за заемите за жилища в Турция и тяхната достъпност:

[www.gyoder.org.tr]

Средната МЕСЕЧНА лихва по жилищните заеми е 1,21 % към септ. 2102 - умножено по 12, това прави годишна лихва от 14,5 % средно.

Има и други интересни индикатори, на който му е интересно, да чете smiling smiley
Съжаляваме, само регистрирани потребители могат да публикуват в този форум.

Натиснете тук за вход