Dnes Bloombergtv.bg Investor Gol Automedia Tialoto Az-Jenata Az-deteto Teenproblem Puls Imoti.net Rabota Start Blog Aha Snimka
imoti net - порталът за недвижими имоти
 


Добре дошли! Вход Създаване на нов профил

Разширено

Жилищата стават все по-достъпни*ok*

Публикувано от Geto 
Re: Жилищата стават все по-достъпни*ok*
10-01-2013 - 11:44:31
avatar
ПРОДАВАЧ :
"Ама сериозно ли? Ама аз бях с кеш пари другия купувач сигурно е с кредит...аааа и той е с пари в брой...ама на тази цена ли стана сделката на 46000 евро колко си беше обявена...еееех жалко..."


-------------------------------------------------------------

Това положение което си цитирал е така, защото много надъхани сливлета от село се появяват с някакъв мижав кеш на 1/3 от стойността и мислят, че са единствените кешовци. След това идва изстрезняването........
Re: Жилищата стават все по-достъпни*ok*
10-01-2013 - 13:01:34
Quote
Продавач

"Ама сериозно ли? ..."
Нали знаете, че с колкото по-големи букви го напишете, толкова по-напред го индексира Гугъл в резултатите? Или май не беше така?

_____________________________________________________________________
Я моа са напия на кукурузянка, на мертек, на свиня, на дзвер, на мотика, на къзмъ и ели ако сакам - на мръморец. А тизе?
Re: Жилищата стават все по-достъпни*ok*
10-01-2013 - 13:26:49
avatar
Quote
moskvi4
Quote
Продавач

"Ама сериозно ли? ..."
Нали знаете, че с колкото по-големи букви го напишете, толкова по-напред го индексира Гугъл в резултатите? Или май не беше така?

:]

Автоматичен подпис: [www.investor.bg] [forum.imoti.net] [forum.imoti.net] [forum.imoti.net] [forum.imoti.net]

"До 2060 г. българското население ще се стопи с 27%, но в София ще нарасне с 45% до 1, 87 милиона души..." Кога се купува недвижим имот - когато цениТЕ падат или когато вървят на горе?
Re: Жилищата стават все по-достъпни*ok*
10-01-2013 - 22:29:35
avatar
ПОЗДРАВЯВАМ ВСИЧКИ МЕЧТАТЕЛИ ЗА ЕВТИНКИ ЦЕНИ НА ИМОТИТЕ!!!






..

..

..

..

..(

..

..

..

..

..

..

:}:}:}
Всичко било е насън!
*beer**angel*Re: Жилищата стават все по-достъпни*ok*
11-01-2013 - 10:05:55
Аз пък искам да поднеса Сахибе моите съболезнования на всички привърженици на Ръста. Не се отчайвайте! След 10/15 години е възможно някакво възстановяване.....хипотетично.*angel*
Re: *beer**angel*Re: Жилищата стават все по-достъпни*ok*
11-01-2013 - 11:20:15
avatar
Quote
paio
Аз пък искам да поднеса Сахибе моите съболезнования на всички привърженици на Ръста. Не се отчайвайте! След 10/15 години е възможно някакво възстановяване.....хипотетично.*angel*

Ахааааааааа, ти си си бил скрит Ъпър!eye popping smiley
Ако опростим дробта която си постнал става 2/3 година. Значи след края на второто тримесечие да чакаме ръстта така ли Пайо?:]
Аз мисля, че ще е по-рано ама...............



Редактиран 1 път(и).Последна редакция на 2013-01-11 11:21 от САХИБ 31.
Съжаляваме, само регистрирани потребители могат да публикуват в този форум.

Натиснете тук за вход