Dnes Bloombergtv.bg Investor Gol Automedia Tialoto Az-Jenata Az-deteto Teenproblem Puls Imoti.net Rabota Start Blog Aha Snimka
imoti net - порталът за недвижими имоти
 


Добре дошли! Вход Създаване на нов профил

Разширено

Жилищата стават все по-достъпни*ok*

Публикувано от Geto 
Re: Жилищата стават все по-достъпни*ok*
03-01-2013 - 10:08:37
Привет, Boby smiling smiley И аз се радвам да те засека. Хубава приказка ставаше някога тук smiling smiley

Благодаря, добре съм (да чукна на дърво). Малко време се отвори за пътувания, иначе работа и домашни задължения, знаеш как е.

При теб как е? Децата са добре, надявам се. Доволни ли са от къщата? Помня, че бяхме спорили с теб някога за апартамент или къща smiling smiley

Абе май акъла на мен няма да ми дойде *tired*, да наливам вода в решето. Обаче баш пък Манхатън да ми хвалят като достъпност....smiling smiley
Re: Жилищата стават все по-достъпни*ok*
03-01-2013 - 15:30:31
Гордеят се с нея smiling smiley
Понякога мрънкат че им било малко далеч, но друг път са доволни от пространството - отделните си стаи и отделно на тавана голямо пространство за купони и тенис маса.
Мисля че идеалния вариант е къща около 500 м2 с двор 1000 м2 в Изток например *angel*
Re: Жилищата стават все по-достъпни*ok*
03-01-2013 - 15:51:54
avatar
Quote
Boby
Гордеят се с нея smiling smiley
Понякога мрънкат че им било малко далеч, но друг път са доволни от пространството - отделните си стаи и отделно на тавана голямо пространство за купони и тенис маса.
Мисля че идеалния вариант е къща около 500 м2 с двор 1000 м2 в Изток например *angel*
А твоята де е? По-малко ли е от 30км.? 500м.2 не е ли прекалено много. За какво са му на човек повече от 100м2?
Re: Жилищата стават все по-достъпни*ok*
03-01-2013 - 17:51:25
Правилно, не му трябват повече от 100 м2, значи за петчленно семейство 500 м2 трябва да са достатъчни.
Re: Жилищата стават все по-достъпни*ok*
03-01-2013 - 22:01:25
avatar
Quote
Joan
Привет, Boby smiling smiley И аз се радвам да те засека. Хубава приказка ставаше някога тук smiling smiley

Благодаря, добре съм (да чукна на дърво). Малко време се отвори за пътувания, иначе работа и домашни задължения, знаеш как е.

При теб как е? Децата са добре, надявам се. Доволни ли са от къщата? Помня, че бяхме спорили с теб някога за апартамент или къща smiling smiley

Абе май акъла на мен няма да ми дойде *tired*, да наливам вода в решето. Обаче баш пък Манхатън да ми хвалят като достъпност....smiling smiley

Охооооо е хайде за много години! *beer*

Автоматичен подпис: [www.investor.bg] [forum.imoti.net] [forum.imoti.net] [forum.imoti.net] [forum.imoti.net]

"До 2060 г. българското население ще се стопи с 27%, но в София ще нарасне с 45% до 1, 87 милиона души..." Кога се купува недвижим имот - когато цениТЕ падат или когато вървят на горе?
Re: Жилищата стават все по-достъпни*ok*
03-01-2013 - 22:25:28
Quote
Inform
През фискалната 2012г. (от 1 юли 2011г. до 30 юни 2012г.) в МАНХАТЪН:
- жилищата бяха 749,111


[www.nyc.gov]


В края на 2011г. в цялата община София:
- жилищата бяха едва 608,426


[www.nsi.bg]


Но уви "логиката" на някои, които си "мислят" да сравняват МАНХАТЪН с няколко кварталчета не е изненада...

:] :] :] :]

Само да напомня: ако можеш да напишеш правилно думата "логика", то това не означава, че автоматично знаеш и значението й, камо ли да изграждаш логически верни конструкции. Горният пост на 100% демонстрира верността на твърдението чрез личния пример на налудно смеещото се същество.
winking smiley
Re: Жилищата стават все по-достъпни*ok*
04-01-2013 - 08:33:24
Quote
ivorad
Quote
Inform
През фискалната 2012г. (от 1 юли 2011г. до 30 юни 2012г.) в МАНХАТЪН:
- жилищата бяха 749,111


[www.nyc.gov]


В края на 2011г. в цялата община София:
- жилищата бяха едва 608,426


[www.nsi.bg]


Но уви "логиката" на някои, които си "мислят" да сравняват МАНХАТЪН с няколко кварталчета не е изненада...

:] :] :] :]

Само да напомня: ако можеш да напишеш правилно думата "логика", то това не означава, че автоматично знаеш и значението й, камо ли да изграждаш логически верни конструкции. Горният пост на 100% демонстрира верността на твърдението чрез личния пример на налудно смеещото се същество.
winking smiley

специално за маминото детенце ивчо,

Русенско ВАРЕНО (КОМУНИСТИЧЕСКО ПСЕ) "осъдило" Уникредит:
[www.vesti.bg]


Напълно достоен отговор спрямо Русенското ВАРЕНО (КОМУНИСТИЧЕСКО ПСЕ) :
[offnews.bg]


Браво на Уникредит, че знае как да се справя с НАЙ-ДОЛНАТА ИЗМЕТ в България!
Re: Жилищата стават все по-достъпни*ok*
04-01-2013 - 18:40:19
Quote
Inform
Quote
ivorad
Quote
Inform
През фискалната 2012г. (от 1 юли 2011г. до 30 юни 2012г.) в МАНХАТЪН:
- жилищата бяха 749,111


[www.nyc.gov]


В края на 2011г. в цялата община София:
- жилищата бяха едва 608,426


[www.nsi.bg]


Но уви "логиката" на някои, които си "мислят" да сравняват МАНХАТЪН с няколко кварталчета не е изненада...

:] :] :] :]

Само да напомня: ако можеш да напишеш правилно думата "логика", то това не означава, че автоматично знаеш и значението й, камо ли да изграждаш логически верни конструкции. Горният пост на 100% демонстрира верността на твърдението чрез личния пример на налудно смеещото се същество.
winking smiley

специално за маминото детенце ивчо,

Русенско ВАРЕНО (КОМУНИСТИЧЕСКО ПСЕ) "осъдило" Уникредит:
[www.vesti.bg]


Напълно достоен отговор спрямо Русенското ВАРЕНО (КОМУНИСТИЧЕСКО ПСЕ) :
[offnews.bg]


Браво на Уникредит, че знае как да се справя с НАЙ-ДОЛНАТА ИЗМЕТ в България!




Мдамммм, съществото определено иска да докаже твърдението ми по един съвършен начин...
winking smiley
Re: Жилищата стават все по-достъпни*ok*
05-01-2013 - 15:16:22
avatar
Не е лъжа - наистина станаха много достъпни жилищата!

Автоматичен подпис: [www.investor.bg] [forum.imoti.net] [forum.imoti.net] [forum.imoti.net] [forum.imoti.net]

"До 2060 г. българското население ще се стопи с 27%, но в София ще нарасне с 45% до 1, 87 милиона души..." Кога се купува недвижим имот - когато цениТЕ падат или когато вървят на горе?
Re: Жилищата стават все по-достъпни*ok*
05-01-2013 - 22:03:37
Quote
Inform
Quote
ivorad
Quote
Inform
През фискалната 2012г. (от 1 юли 2011г. до 30 юни 2012г.) в МАНХАТЪН:
- жилищата бяха 749,111


[www.nyc.gov]


В края на 2011г. в цялата община София:
- жилищата бяха едва 608,426


[www.nsi.bg]


Но уви "логиката" на някои, които си "мислят" да сравняват МАНХАТЪН с няколко кварталчета не е изненада...

:] :] :] :]

Само да напомня: ако можеш да напишеш правилно думата "логика", то това не означава, че автоматично знаеш и значението й, камо ли да изграждаш логически верни конструкции. Горният пост на 100% демонстрира верността на твърдението чрез личния пример на налудно смеещото се същество.
winking smiley

специално за маминото детенце ивчо,

Русенско ВАРЕНО (КОМУНИСТИЧЕСКО ПСЕ) "осъдило" Уникредит:
[www.vesti.bg]


Напълно достоен отговор спрямо Русенското ВАРЕНО (КОМУНИСТИЧЕСКО ПСЕ) :
[offnews.bg]


Браво на Уникредит, че знае как да се справя с НАЙ-ДОЛНАТА ИЗМЕТ в България!


Хмммм, изглежда че Inform е представител на така наречената банкова олигархия в България. Поне така изглежда в опитите си да защити парадоксално високите лихви в Бг. Само за сравнение, като говорим за Щатите и България, лихвите по депозитите в Щатите се въртят около 1 (ЕДИН)% и нещо. Да, срочни депозити, не разплащателни сметки. Лихвите по ипотеките - също са много ниски. И така - кого Inform нарича Русенско ВАРЕНО (КОМУНИСТИЧЕСКО ПСЕ) - някой, който е решил да се опълчи на банковата олигархия от червени капиталисти???? НАЙ-ДОЛНАТА ИЗМЕТ сте вие Inform, затова , защото завоалирани зад някакви псевдозакони, си позволявате да мародерствате с едни от най-високите лихви !!!!
Съжаляваме, само регистрирани потребители могат да публикуват в този форум.

Натиснете тук за вход