Dnes Bloombergtv.bg Investor Gol Automedia Tialoto Az-Jenata Az-deteto Teenproblem Puls Imoti.net Rabota Start Blog Aha Snimka
imoti net - порталът за недвижими имоти
 


Добре дошли! Вход Създаване на нов профил

Разширено

Жилищата стават все по-достъпни*ok*

Публикувано от Geto 
Re: Жилищата стават все по-достъпни*ok*
06-01-2013 - 20:09:51
Quote
PER0
Quote
Inform

А за тези жители на София, които разчитат на наем като основен доход - явно трябва да си намерят друг източник на доход, защото комунизЪма свърши с ГОВЕДОТО ОТ ПРАВЕЦ.

Quote
Inform
За фирмите (например Equity Real Estate Investment Trust), които притежават сгради с хиляди жилища и които дават под наем е ясно, че ще се справят и именно това е хубавото на капитализма.

Я вземи малко да пообясниш тия двете твърдения, че нещо не ми се вързват заедно.

Кой според теб има съвсем "малко" повече влияние върху нивото на наемите: фирма, която притежава хиляди апартаменти или някой с няколко (примерно десет апартамента)?

Ето един пример от САЩ - фирмата е Equity Residential и според годишния доклад за 2011г. в края на 2011г.:
- притежавала общо 121,974 апартамента в 15 щата и Федералния Окръг Колумбия
- в град Ню-Йорк притежава например 8,514 апартамента


[www.equityapartments.com]


Между другото както виждаш една от многото ползи, че ГОВЕДОТО ОТ ПРАВЕЦ го няма е правото на всеки, който може да си го позволи, да притежава неограничен брой жилища.
В този форум обаче все още има някои, които възхваляват ГОВЕДОТО ОТ ПРАВЕЦ.



Редактиран 1 път(и).Последна редакция на 2013-01-06 20:24 от Inform.
Re: Жилищата стават все по-достъпни*ok*
06-01-2013 - 20:22:42
Quote
PER0
Quote
Inform

А за тези жители на София, които разчитат на наем като основен доход - явно трябва да си намерят друг източник на доход, защото комунизЪма свърши с ГОВЕДОТО ОТ ПРАВЕЦ.

Quote
Inform
За фирмите (например Equity Real Estate Investment Trust), които притежават сгради с хиляди жилища и които дават под наем е ясно, че ще се справят и именно това е хубавото на капитализма.

Я вземи малко да пообясниш тия двете твърдения, че нещо не ми се вързват заедно.

Опитал си се да накараш инфосъществото с налудния смях да мисли?
Верен подход - само виж каква многозначителна смешка е праснал в "отговора" си!
:}
Re: Жилищата стават все по-достъпни*ok*
06-01-2013 - 20:24:38
Quote
Inform
Quote
PER0
Quote
Inform

А за тези жители на София, които разчитат на наем като основен доход - явно трябва да си намерят друг източник на доход, защото комунизЪма свърши с ГОВЕДОТО ОТ ПРАВЕЦ.

Quote
Inform
За фирмите (например Equity Real Estate Investment Trust), които притежават сгради с хиляди жилища и които дават под наем е ясно, че ще се справят и именно това е хубавото на капитализма.

Я вземи малко да пообясниш тия двете твърдения, че нещо не ми се вързват заедно.

Кой според има съвсем "малко" повече влияние върху нивото на наемите: фирма, която притежава хиляди апартаменти или някой с няколко (примерно десет апартамента)?


Ето един пример от САЩ - фирмата е Equity Residential и според годишния доклад за 2011г. в края на 2011г.:
- притежавала общо 121,974 апартамента в 15 щата и Федералния Окръг Колумбия
- в град Ню-Йорк притежава например 8,514 апартамента


[www.equityapartments.com]

Изместваш въпроса, не става дума кой има по голямо влияние, а за думите ти "

"А за тези жители на София, които разчитат на наем като основен доход - явно трябва да си намерят друг източник на доход, защото комунизЪма свърши с ГОВЕДОТО ОТ ПРАВЕЦ."

Кво искаш да кажеш, че тая фирма Equity Residential ще пуска апартаментите си по $50 за парче????? След като имат наистина влияние, тъй като са голяма фирма????? Пак си в грешка, тия "фирмените" оферти си се движат заедно с офертите от малките частни наемодатели !!!! Погледни примерчето което съм дал по горе - Манхатън, малка стаичка (или голям килер) за $2000 на месец !! Сори, комунизЪма свърши !!! Безплатният обяд също !!
Re: Жилищата стават все по-достъпни*ok*
06-01-2013 - 20:30:01
Quote
ivorad

Опитал си се да накараш инфосъществото с налудния смях да мисли?
Верен подход - само виж каква многозначителна смешка е праснал в "отговора" си!
:}

Не знам, за информиране, информира, обаче логическите му съждения и възможността да прави изводи хич ги няма.
Re: Жилищата стават все по-достъпни*ok*
06-01-2013 - 20:31:55
Quote
PER0





Кво искаш да кажеш, че тая фирма Equity Residential ще пуска апартаментите си по $50 за парче????? След като имат наистина влияние, тъй като са голяма фирма?????

Праааавилно!
Защото инфосъществото налудно е предположило, че основната цел на имотните фондове е да намаляват цените на наемите. А това просто не е така, само дето на инфосъществото много му се иска да е именно така...
:]
Re: Жилищата стават все по-достъпни*ok*
06-01-2013 - 20:36:36
Quote
PER0
Quote
Inform
Quote
PER0
Quote
Inform

А за тези жители на София, които разчитат на наем като основен доход - явно трябва да си намерят друг източник на доход, защото комунизЪма свърши с ГОВЕДОТО ОТ ПРАВЕЦ.

Quote
Inform
За фирмите (например Equity Real Estate Investment Trust), които притежават сгради с хиляди жилища и които дават под наем е ясно, че ще се справят и именно това е хубавото на капитализма.

Я вземи малко да пообясниш тия двете твърдения, че нещо не ми се вързват заедно.

Кой според има съвсем "малко" повече влияние върху нивото на наемите: фирма, която притежава хиляди апартаменти или някой с няколко (примерно десет апартамента)?


Ето един пример от САЩ - фирмата е Equity Residential и според годишния доклад за 2011г. в края на 2011г.:
- притежавала общо 121,974 апартамента в 15 щата и Федералния Окръг Колумбия
- в град Ню-Йорк притежава например 8,514 апартамента


[www.equityapartments.com]

Изместваш въпроса, не става дума кой има по голямо влияние, а за думите ти "

"А за тези жители на София, които разчитат на наем като основен доход - явно трябва да си намерят друг източник на доход, защото комунизЪма свърши с ГОВЕДОТО ОТ ПРАВЕЦ."

Кво искаш да кажеш, че тая фирма Equity Residential ще пуска апартаментите си по $50 за парче????? След като имат наистина влияние, тъй като са голяма фирма????? Пак си в грешка, тия "фирмените" оферти си се движат заедно с офертите от малките частни наемодатели !!!! Погледни примерчето което съм дал по горе - Манхатън, малка стаичка (или голям килер) за $2000 на месец !! Сори, комунизЪма свърши !!! Безплатният обяд също !!

Посочих ти за пример именно компания, която се търгува на NYSE - тоест акционерите искат резултати, а именно почти да няма апартамент, който не е нает:
The Company’s properties had an average occupancy of approximately 94.2% (94.7% on a same store basis) at December 31, 2011.


[www.equityapartments.com]
Re: Жилищата стават все по-достъпни*ok*
06-01-2013 - 20:39:10
avatar
Quote
Inform
Quote
PER0
Quote
Inform
Щом някой иска да тегли лихви за жилищни заеми на нивото в САЩ нека да отиде в САЩ.
Със "сигурност" банките в САЩ нямат търпение да финансират жилищни заеми в България.
:] :] :] :]


Обаче не КОМУНИСТИЧЕСКИТЕ ПСЕТА искат - лихвите да са като в САЩ, а пък данък сгради да е като в Сомалия...
:] :] :] :]

Интересно колко от действащите общо 31 банки на територията на България са на червения капитал както твърдят някои?
:] :] :] :]


Ето пълният списък на действащите общо 31 банки на територията на България:
[www.bnb.bg]

И аз съм ЗА вдигане на данъците на недвижимите имоти. Следвайки пътя на Щатите, тогава и наемите се вдигат главоломно, в което няма лошо. Ето ти едно примерче - Манхатън, стаичка 2 на 3 метра, обща баня/тоалетна между 6 такива стаички - цена $2000 на месец. Не съм сигурен дали консумативите - ток, вода, са включени, но мога да питам, и да дам и тези детайли. Знам, че на вас наемателчетата ви идва малко трудно, но тва е живота, ще си хванете втора или трета работа и ще си избивате парите. Просто ще трябва да бачкате повече, нищо особено няма в това, толкова хора го правят. Значи, първо се плащат парите за наема, а ако ви останат, тогава ще ядете. Защо??? Защото ако си изгубите адресната регистрация, тогава и работа няма да можете да почнете, и тогава си е м*м*та е*ало. Затова не забравяйте, първо наемчето на такива като мен, и после всичко останало !!!!

Точно така - щом някой не може да си плаща наема ще търси по-малко жилище в София или я напуска, защото все пак София не е целия свят.

А за тези жители на София, които разчитат на наем като основен доход - явно трябва да си намерят друг източник на доход, защото комунизЪма свърши с ГОВЕДОТО ОТ ПРАВЕЦ.
Информчо, беше си хрисим като само гола информация пляскаше, ама понеже никой не ти разбираше сравненията почна и да анализира и това е трагедията!
Такива като мен и ПЕР0 щяха да ни изпратят в "Белене". Какъв комунизъм, кви пет леФа?*xxx*
Яд ме е че нямам десет апартамента за отдаване, дори само 10 да имах, нямаше в нищо друго да инвестирам през живота си. Сега ми се налага да набивам и в акции, щото естествено мога да си позволя пакети на 1/100 от цената на апартамент. Избирам само акции носещи текущ доход. По това си приличат на имотите. В нищо друго не бих набил пари , освен в такива инструменти носещи ми текущ доход.*drunk*
Re: Жилищата стават все по-достъпни*ok*
06-01-2013 - 20:41:23
Quote
Inform

Посочих ти за пример именно компания, която се търгува на NYSE - тоест акционерите искат резултати, а именно почти да няма апартамент, който не е нает:
The Company’s properties had an average occupancy of approximately 94.2% (94.7% on a same store basis) at December 31, 2011.


[www.equityapartments.com]

Именно, апартаментите са си наети, както и стаичката, която ти цитирах за $2000. Значи говорим не за мокри мечти, а за сключени реални сделки !!! Тва се опитвам да ти обясня !!! Така било е, така е, и пак така ще бъде !
Re: Жилищата стават все по-достъпни*ok*
06-01-2013 - 20:47:26
Браво, драгомире, все пак фирмите на Българската "Фондова Борса" също се нуждаят от средства. Така, че продължавай да инвестираш там.
Re: Жилищата стават все по-достъпни*ok*
06-01-2013 - 20:52:38
Quote
Inform




Посочих ти за пример именно компания, която се търгува на NYSE - тоест акционерите искат резултати, а именно почти да няма апартамент, който не е нает:

Ааааааа, сензация, акционерите в имотните фондове искали........."да няма ненает апартамент", а не се интересували от размера на дивидентите*ok*
Каква тъпота, не е истина простоeye popping smiley
:]
Съжаляваме, само регистрирани потребители могат да публикуват в този форум.

Натиснете тук за вход