Dnes Bloombergtv.bg Investor Gol Automedia Tialoto Az-Jenata Az-deteto Teenproblem Puls Imoti.net Rabota Start Blog Aha Snimka
imoti net - порталът за недвижими имоти
 


Добре дошли! Вход Създаване на нов профил

Разширено

Има ли живот след кредита? Ако има живи завърнали се, да разкажат!

Публикувано от darkside 
Re: Има ли живот след кредита? Ако има живи завърнали се, да разкажат!
18-08-2012 - 23:37:44
Къв е извода не правете сделки сами щото ща ви излъжат. А ако съм собственик на юридическо лице може ли.
Re: Има ли живот след кредита? Ако има живи завърнали се, да разкажат!
18-08-2012 - 23:42:41
Ако си продавач не виждам кво да те излъжат. за купувача има известни рискове например тежести ама това се проверява лесно.Има и други рискове ама тях брокера нема да ти ги каже за да има сделка. така например едни познат си купи с брокер парцел и се оказа че през парцела минава далекопровод.
Re: Има ли живот след кредита? Ако има живи завърнали се, да разкажат!
19-08-2012 - 09:02:09
avatar
Ха-ха,все едно ибрикчиите да почнат да обясняват,как е рисково да си бършеш сам задника ,защото може след това да оцапаш гащите ,и затова да им ползваш задължително "професиАналните" услугите :] !
Анонимен потребител
Re: Има ли живот след кредита? Ако има живи завърнали се, да разкажат!
19-08-2012 - 10:00:09
Ако не знаеш имот с тежести може да се продава, но никой не иска да го купи.
Айде сети се от къде са изникнали тези тежести когато е тръгнал да продава?
---------------
Ти отдавна не си ми даже смешен, не си ми и жалък, не може да ти се помогне, въпрос на капацитет. Твоят е твърде ограничен. Заповядай утре в 9 ч. при нотариус В. Манчев да видиш с очите си как се купува апартамент с ипотека, та поне веднъж в живота си да присъстваш на сделка с недв. имот. Ето ти част от удостоверението за тежести на имота - "Учредяване на договорна ипотека от 14.11.2011 г.,главница 33000 евро." . И от мен да знаеш - няма по-сигурна сделка за купувачите от ипотекиран имот. Знам, че сам няма да се сетиш защо е така, ама попитай някой, който ще се сети, белким научиш нещо.
Анонимен потребител
Re: Има ли живот след кредита? Ако има живи завърнали се, да разкажат!
19-08-2012 - 10:03:16
така например едни познат си купи с брокер парцел и се оказа че през парцела минава далекопровод.
------------------
нрадев, в желанието си да плюеш, пишеш невероятни безмислици, та кога казваш човека разбра, че през парцела минава далекопровод ? След сделката ?! Значи е купил имот, без да го види преди това ? И за това е виновен брокера ? Не е истина колко си тъп.
Re: Има ли живот след кредита? Ако има живи завърнали се, да разкажат!
19-08-2012 - 10:16:26
avatar
Quote
nradev
Къв е извода не правете сделки сами щото ща ви излъжат.
А ако съм собственик на юридическо лице може ли.

Не правете сделки сами защото има риск - точно така.
За успешното финализиране на операцията трябва да се ползва консултант. Не казвам брокер.
При самостоятелна сделка има подводни камъни при договаряне на условията по предварителния договор.
Когато се изповядва сделка на цена различна от договорена по предв. договор може да има изненади.
След изповядването често се появяват проблеми и при въвеждане във владение на купувача.

Нрадев, ти може да си вещ в материята, но нали разбираш че страни по сделка са хора всякакви.
Има компетентни и образовани, но има и малоумници, простаци, гадове, ........
Re: Има ли живот след кредита? Ако има живи завърнали се, да разкажат!
19-08-2012 - 18:29:23
Дичка като си невежа поне спри с обидите. ДА те светна че кабели освен по въздуха може да минават и под земята и човека не е предполагал а брокера не му е казал.
Анонимен потребител
Re: Има ли живот след кредита? Ако има живи завърнали се, да разкажат!
19-08-2012 - 18:41:40
нрадев, далекопроводите на минават под земята, а ако минават разни други кабели, защо смяташ, че брокера е длъжен да знае ?
Re: Има ли живот след кредита? Ако има живи завърнали се, да разкажат!
19-08-2012 - 18:46:33
Хе, просто се изумявам, как някои могат дотолкова да изпростеят, че да преставят сделка с имот като просто ето ти парите, дай си ми имота. Както всяка дейност професионалистите са си професионалисти, и точно те са там, за да ви предпазят от неволни грешки. Защото подводните камъни са много, или както се казва дяволът се крие в детайлите. Една неточна думичка в предварителният договор може да обърне нещата по коренно различен начин, просто трябва да намерите подходящия професионалист. И то не теоретичен, а човек с практика, това е най важното - да има практика. А който иска да се прави на бабаит и големия спец - моля, никой не ви спира. И пак да поясня, аз не съм брокер , и това го пиша как е в общия случай.
Re: Има ли живот след кредита? Ако има живи завърнали се, да разкажат!
19-08-2012 - 19:32:03
Quote
TZARS
Quote
nradev
Не казвам брокер.
При самостоятелна сделка има подводни камъни при договаряне на условията по предварителния договор.
Quote


Това е типичен пример на затъпяване. Един въпрос , ако няма брокер има ли "предварителен договор"?
Отиди на море , балкан почини си поне една седмица - жалък си. Гледай си наемите все още там има хлеб, а продажбите ги остави на имащите .
Съжаляваме, само регистрирани потребители могат да публикуват в този форум.

Натиснете тук за вход