Dnes Bloombergtv.bg Investor Gol Automedia Tialoto Az-Jenata Az-deteto Teenproblem Puls Imoti.net Rabota Start Blog Aha Snimka
imoti net - порталът за недвижими имоти
 


Добре дошли! Вход Създаване на нов профил

Разширено

Има ли живот след кредита? Ако има живи завърнали се, да разкажат!

Публикувано от darkside 
Анонимен потребител
Re: Има ли живот след кредита? Ако има живи завърнали се, да разкажат!
20-08-2012 - 20:31:07
Кажи бе Върколак, кажи бе сладурчо, що ми го прескачаш, искаш да се наденеш ли ?
Re: Има ли живот след кредита? Ако има живи завърнали се, да разкажат!
20-08-2012 - 21:15:06
Quote
spgufi
Кажи бе Върколак, кажи бе сладурчо, що ми го прескачаш, искаш да се наденеш ли ?

дичка предупредих те да не минаваш границата на добрия тон!
Ако още веднъж си позволиш подобен тон ще разгоня брокерската ти майка нещастна! А майка ти като се разгони е като фурия да знаеш.
Анонимен потребител
Re: Има ли живот след кредита? Ако има живи завърнали се, да разкажат!
21-08-2012 - 13:00:26
дичка предупредих те да не минаваш границата на добрия тон!
Ако още веднъж си позволиш подобен тон ще разгоня брокерската ти майка нещастна! А майка ти като се разгони е като фурия да знаеш.
-----------------
весо, нали знаеш, че не бива да ти се обръща внимание, ти не си виновен, то отвътре те кара.
Re: Има ли живот след кредита? Ако има живи завърнали се, да разкажат!
10-12-2012 - 17:13:09
avatar
Quote
greenbul
Хора, не измествайте темата. Аз влезах за да видя, ама ли такива взели кредит след 2006-та, който да са изплатили. Чувам само как на някой му разсрочили от 20 на 30 години, а след 5 ще му го направят 40 и така до гроб.
Аз съм съдлъжник по ипотечен кредит който беше изтеглен през 2007г. за период от 20 години. След като внесох предсрочно в момента ми остават 13г. Догодина пак ще внеса предсрочно. Това е един много добър вариант да си намалиш и срока и главницата без проблем ако имаш гарантирани бъдещи доходи.
Re: Има ли живот след кредита? Ако има живи завърнали се, да разкажат!
11-12-2012 - 15:23:52
я сахиба се появи
Re: Има ли живот след кредита? Ако има живи завърнали се, да разкажат!
11-12-2012 - 16:50:44
avatar
Quote
САХИБ 31
Аз съм съдлъжник по ипотечен кредит който беше изтеглен през 2007г. за период от 20 години. След като внесох предсрочно в момента ми остават 13г. Догодина пак ще внеса предсрочно. Това е един много добър вариант да си намалиш и срока и главницата без проблем ако имаш гарантирани бъдещи доходи.

Ти си пример за това как може да се използват "чуждите пари" на дадена банка за да притежаваш и експлоатираш даден имот като си го изплащаш във времето.
По същия начин и бизнеса дърпа "чужди пари" и прави обороти.
Темата струва ми се е насочена към млади семейства дръпнали "чужди пари" за първи дом .
Те са в по-неблагоприятна ситуация, разчитат основно на доходи от заплати.
При проблем в местоработата - проблема се прехвърля и към вноските за банката.

Винаги съм съветвал младите семейства (с кредит) да закупуват по-евтини жилища.
По-малки вноски, по-малък риск.
За съжаление - почти никога не са следвали моя съвет, сега някои страдат.
Всичко трябва много добре да се осмисля.
Да живееш 20 години на квартира семеен с деца, и това не е работа.
За този период ще си хвърлил един здрав кеш на вятъра, и пак си на улицата.

Форума трябва да е полезен на всички потребители.
Постоянното заяждане и заставането на една позиция като коза на мост не е полезно.
Re: Има ли живот след кредита? Ако има живи завърнали се, да разкажат!
02-01-2013 - 10:39:55
Осъдена банка шикалкави.
Да си пожелаем за 2013год. закона да бъде над корпоративните интереси. Хиляди са ощетени от едностранните промени по договорите, с които се вдига лихвата на изрядни кредитополучатели. Целта на въпросната осъдена банка е да не бъде залята, със съдебни искове и тази е причината да принуждава с ултиматуми лицето, което я е осъдило да приеме "нейните" нови условия по договор за кредит. Или приемаш или ни врещаш предсрочно целия кредит, какво е съдебното решение не е от особено значение.....
Съжаляваме, само регистрирани потребители могат да публикуват в този форум.

Натиснете тук за вход