Dnes Bloombergtv.bg Investor Gol Automedia Tialoto Az-Jenata Az-deteto Teenproblem Puls Imoti.net Rabota Start Blog Aha Snimka
imoti net - порталът за недвижими имоти
 


Добре дошли! Вход Създаване на нов профил

Разширено

Има ли живот след кредита? Ако има живи завърнали се, да разкажат!

Публикувано от darkside 
Re: Има ли живот след кредита? Ако има живи завърнали се, да разкажат!
19-08-2012 - 19:49:36
Дичка под земята минават кабели с напрежение 20КV ако искаш им викай кабели нямем нищо против.само че не може да се строи на тоя парцел. А тебе те видехме колко си компетентен язък че имаш 1000 сделки на година.
Re: Има ли живот след кредита? Ако има живи завърнали се, да разкажат!
19-08-2012 - 19:51:45
Перо аз договори кат подписвам ми ги прави адвокат и само 100 лева струва. Ако ше чакам брокер да ми напише грамотно договор по-добре да си го пиша сам.
Re: Има ли живот след кредита? Ако има живи завърнали се, да разкажат!
19-08-2012 - 19:53:25
значи 5000 еуро комисион може да вземе а за кабелите не е длъжен да знае. ей това се вика професионализъм



Редактиран 1 път(и).Последна редакция на 2012-08-19 19:54 от nradev.
Re: Има ли живот след кредита? Ако има живи завърнали се, да разкажат!
19-08-2012 - 20:03:31
Quote
nradev
значи 5000 еуро комисион може да вземе а за кабелите не е длъжен да знае. ей това се вика професионализъм

Как не разбра , че брокерите са бедни мишоци. Особенно тези след 2007.
Има и друго определение:
- заврян зет
- мъж под наем



Редактиран 1 път(и).Последна редакция на 2012-08-19 20:05 от Върколак.
Re: Има ли живот след кредита? Ако има живи завърнали се, да разкажат!
19-08-2012 - 20:18:51
Разбрал съм го отдавна. а са бедни защото совен че са глупави се мислят за по хитри от другите.освен че са алчни



Редактиран 1 път(и).Последна редакция на 2012-08-19 21:08 от nradev.
Анонимен потребител
Re: Има ли живот след кредита? Ако има живи завърнали се, да разкажат!
19-08-2012 - 20:36:26
Ако ше чакам брокер да ми напише грамотно договор по-добре да си го пиша сам.
------------
Ти тук не си написал нито едно, повтарям - нито едно грамотно съставено и написано изречение, договор ще ми правиш ! Нашите договори философче злобно, са направени от юристи, не от злобни неудачници. Даже и в псувнята имаш грешка , пише се "кожодери" , не "койодери". А аз дали съм компетентен, не си ти човека, който може да прецени, затова прибери си някъде шпагата. Освен това поплювко жалък, никога не съм казвал, че имам по хиляда сделки на година , а че имам повече от хиляда за над 21 г. работа в имотите е повече от ясно. За твое сведение мишоче, първата сделка на жена ми е на 19.06 1993 г. , а моята е през 1991 , когато ти вероятно си бил еротична нотка в погледа на баща си.
Re: Има ли живот след кредита? Ако има живи завърнали се, да разкажат!
19-08-2012 - 21:13:01
Дичка нали те видехме колко си компетентен щом не си чувал че през парцел могат да минават подземни кабели с високо напрежение
Re: Има ли живот след кредита? Ако има живи завърнали се, да разкажат!
19-08-2012 - 21:17:54
Дичката разправя че имал юрист във агенцията хехехе. дичка откъде пара за заплата на юрист бе, ти даже здравните осигуровки не си плащаш както написа един колега във форума



Редактиран 1 път(и).Последна редакция на 2012-08-19 21:34 от nradev.
Анонимен потребител
Re: Има ли живот след кредита? Ако има живи завърнали се, да разкажат!
19-08-2012 - 21:24:24
нрадев, ти си смешко. Неграмотен. Аман от неудачници тук, па как се събрахте , душички мамини.
Re: Има ли живот след кредита? Ако има живи завърнали се, да разкажат!
19-08-2012 - 21:33:03
Quote
spgufi
нрадев, ти си смешко. Неграмотен. Аман от неудачници тук, па как се събрахте , душички мамини.

Мишок. Що не мълччиш, че си по-полезен, до сега не съм прочел нищо смислено от теб. А да даваш насоки наората..... я вих това жълтото по устата може ли да се забърше или е звинаги.
Съжаляваме, само регистрирани потребители могат да публикуват в този форум.

Натиснете тук за вход