Dnes Bloombergtv.bg Investor Gol Automedia Tialoto Az-Jenata Az-deteto Teenproblem Puls Imoti.net Rabota Start Blog Aha Snimka
imoti net - порталът за недвижими имоти
 


Добре дошли! Вход Създаване на нов профил

Разширено

Справедлива цена

Публикувано от rstefan 
Re: Справедлива цена
18-03-2012 - 16:32:57
Quote
ivorad
Quote
nradev
понятието справедлива цена съществува още от зората на политикономията. да вземат бркерите 1 учебник за 1ви курс от УНСС по история на икономическите теории и да се ограмотят

Даваш за доказателство учебник от УНСС?
Мястото, където полуидиоти обучават пълни идиоти?
:}
Oбратното пълни идиоти обучават полуидиоти
Re: Справедлива цена
18-03-2012 - 21:35:04
avatar
Quote
149лв./м2
Върколако, ивчо се хвалеше, че бил завършил право в СУ. А пък оттам какви дебили излизат не е истина! Ей го ивчо - жив пример. Аз лично съм виждал няколко случая със синдром на Даун да завършват право в СУ с пълен отличен. Сам си прави сметка какви юристи има в БГ.
А ивчо е типичен неосъществен "юрист", нагърбил се с попрището на брокер. (Той сам си е лепнал табелката "консултант НИ"winking smiley Звучи някак си по-така... Форума е пълен с неосъществени юристи станали брокери (ивчо, имотко).

Камелия е уникален случай. Тя освен, че като химичка не се е осъществила, не е била и истинска брокерка никога. Дори и брокерското поприще е било твърде тежко откъм способносто за нея.

А, ти какъв случай си, Шльоки?
Къде и дали въобще си завършил нещо?
Я, да те видим, как се самопровъзгласи за " частен банкер", дето давал мъдри съвети на чужденците?:]
Помниш ли какво разправяше, че работиш в Пазарджик, когато посред студовете понесе катуна в нова квартира, щото била с 20 лева по- евтина?
Помниш ли как се хвалеше, че взимаш предварително по 10-15 бона от клиентите, за да им изготвиш програма за оптимизация на работния процес?
И помниш ли как изведнъж хукна да се спасяваш зад граница, щото оптимизацията ти докара куп разгневени хора, търсещи си парите?
Помниш ли с колко ника пишеш и колко пъти се опита да срутиш форума, изпаднал в поредната си бясна криза?
Не само аз, всички достатъчно дълго пишещи тук, помним какви си ги вършил и знаем какви са ти способностите.
Затова, пиши си каквото ти дойде на разбълбуканото сиво вещество- нито някой те приема насериозно, нито можеш да ме засегнеш.:]
Съжаляваме, само регистрирани потребители могат да публикуват в този форум.

Натиснете тук за вход