Dnes Bloombergtv.bg Investor Gol Automedia Tialoto Az-Jenata Az-deteto Teenproblem Puls Imoti.net Rabota Start Blog Aha Snimka
imoti net - порталът за недвижими имоти
 


Добре дошли! Вход Създаване на нов профил

Разширено

До колко може да се свали обявената цена на имот в сегашната ситуация?

Публикувано от gogo84 
Re: До колко може да се свали обявената цена на имот в сегашната ситуация?
06-10-2011 - 11:42:12
Quote
камелия
Quote
batko

Можеш ли изобщо да се спреш.Щото предполагам че ако изобщо имаш мъж ти затваря устата не с юмрук а с ритник.Казах ти вече не желая да разговарям с теб.Озапти си простотията.Ако не можеш ще ти платя прегледа.

Кой си ти, че да ми нареждаш какво да правя?
Кой си ти, че ще ме спираш да си кажа мнението по нещо, което си се изцепил ?
Когато научиш значението на думата " гето", проучи какво значи " форум".
Не предполагай, че всички са простаци като теб- да налитат с юмруци срещу този, който има различно от тяхното мнение, защитава го с факти и ги кара да се чувстват безсилни и смешни.
Щото, когато фактите говорят и боговете мълчат- само простаците налитат.winking smiley

Ти някакво възпитание имаш ли изобщо.Казах ти да спреш да коментираш неща които не са писани за теб и не те засягат.Именно защото повечето идивиди в София са като теб и иворада затова София е гето.Ти си поредното доказателство за обитателите на Люлин.Ако не си разбрала пак ти повтарям да спреш коментираш моите думи.
Re: До колко може да се свали обявената цена на имот в сегашната ситуация?
06-10-2011 - 11:43:47
Quote
darkside


Имам един въпрос. Каква е нормалната цена според теб на 50кв.м. ч.ж.п. ново строителство, 4-етажна кооперация, луксозно изпълнение (баня, кухненски тракт). После ще ти кажа за колко е купен преди седмица.

Пиленце юнакливо, можеш ли осъзна, че понятие "нормална цена" без конкретни параметри на продавания продукт / посочените от теб са напълно недостатъчни за сериозна оценка/ няма?
Можеш ли осъзна колко ентеугендно си въпросвал, при това положение?
А?
:]
Re: До колко може да се свали обявената цена на имот в сегашната ситуация?
06-10-2011 - 11:48:30
Quote
gogo84

Може би аз нещо не съм разбрал, но бих желал да попитам - кой нормален човек би искал апартамент, а не къща?


Не знам критериите ти за нормалност, но в сегмента в който търся апартамент (200-280к) се предлагат доста голям брой къщи, много по-изгодно от апартаментите. Цената на м2 е почти наполовина и степента на завършеност като цяло е по-добра, но особено търсене явно няма. Очевидно заплахата, че рано или късно, но със сигурност в рамките на година къщата ще бъде разбита, а и неудобството, че навсякъде задължително трябва да караш отблъсква доста хора.



Редактиран 1 път(и).Последна редакция на 2011-10-06 11:50 от analog.
Re: До колко може да се свали обявената цена на имот в сегашната ситуация?
06-10-2011 - 11:49:53
Quote
batko
Именно защото повечето идивиди в София са като теб и иворада затова София е гето.

Охо, поредната дефиниция на думата "гето". Благодаря за поредната доза смях - обожавам дървените философи с аграрен тенwinking smiley
Re: До колко може да се свали обявената цена на имот в сегашната ситуация?
06-10-2011 - 12:08:18
Quote
analog
Quote
gogo84

Може би аз нещо не съм разбрал, но бих желал да попитам - кой нормален човек би искал апартамент, а не къща?


Не знам критериите ти за нормалност, но в сегмента в който търся апартамент (200-280к) се предлагат доста голям брой къщи, много по-изгодно от апартаментите. Цената на м2 е почти наполовина и степента на завършеност като цяло е по-добра, но особено търсене явно няма. Очевидно заплахата, че рано или късно, но със сигурност в рамките на година къщата ще бъде разбита, а и неудобството, че навсякъде задължително трябва да караш отблъсква доста хора.

Критериите за "нормалност" на хора от този тип се свеждат до едно съждение : "нормално е само онова, което отразява моето и само моето виждане. Останалите са ненормалници!".
Много трудно е да се обясни на подобни индивиди, че профилите на хората, предпочитащи къщи и онези, предпочитащи апартамент, са отдавна изяснени:
1. Почитателите на крайградски къщи са обикновено улегнали хора, със семейство, деца и несъмнен афинитет към спокойния живот в предградията. Те получават една много добра в екологично отношение среда, възможност да избегнат неудобствата на общото обитаване на големи сгради, осигурено спокойствие, повишена сигурност в затворените комплекси, добър достъп до големи шопингцентрове, добри детски градини и училища за децата, добри възможности за спорт и хоби през свободното време.
2. Избиращите градски апартамент най-често са по-млади, водещи изключително активен професионален и социален живот, ценящи бързия достъп до местоработата в ситито, наличието на огромни възможности за културни забавления / до кино или театър може да се стигне и пеша/, достъпът до многобройни заведения с добро качество, където срещите с приятели са лесни и наситени с динамика, изобщо казано - хора, за които забързаният и шумен градски ритъм не е недостатък, а качество!
..........................................................................
И двата типа хора са налични и НАПЪЛНО НОРМАЛНИ!, защото изборите им са информирани и те много добре знаят не само какво печелят, но и какво губят, избирайки между двете алтернативи. Само кретени-философи от подвизаващия се тук тип са в състояние да раздават толкова лековато оценки за "ненормалност".......
Това е!
smiling smiley



Редактиран 1 път(и).Последна редакция на 2011-10-06 12:31 от ivorad.
Re: До колко може да се свали обявената цена на имот в сегашната ситуация?
06-10-2011 - 12:24:17
avatar
Quote
batko
Ти някакво възпитание имаш ли изобщо.Казах ти да спреш да коментираш неща които не са писани за теб и не те засягат.Именно защото повечето идивиди в София са като теб и иворада затова София е гето.Ти си поредното доказателство за обитателите на Люлин.Ако не си разбрала пак ти повтарям да спреш коментираш моите думи.

Quote
камелия
Кой си ти, че да ми нареждаш какво да правя?
Кой си ти, че ще ме спираш да си кажа мнението по нещо, което си се изцепил ?
Когато научиш значението на думата " гето", проучи какво значи " форум".
Не предполагай, че всички са простаци като теб- да налитат с юмруци срещу този, който има различно от тяхното мнение, защитава го с факти и ги кара да се чувстват безсилни и смешни.
Щото, когато фактите говорят и боговете мълчат- само простаците налитат.winking smiley



Мозъчните гънки не се виждат, ама като ги няма,си личи!

За прост човек и силен вятър, прегради няма ...
Re: До колко може да се свали обявената цена на имот в сегашната ситуация?
06-10-2011 - 13:08:56
Quote
ivorad
Quote
batko
Именно защото повечето идивиди в София са като теб и иворада затова София е гето.

Охо, поредната дефиниция на думата "гето". Благодаря за поредната доза смях - обожавам дървените философи с аграрен тенwinking smiley
Oхо поредния цървул аристократ тръгнал да раздава акъл
Re: До колко може да се свали обявената цена на имот в сегашната ситуация?
06-10-2011 - 13:22:43
ivorad, спри се малко де. Аз попитах нещо просто - кой би избрал апартамент пред къща? А ти какво направи?

Започна да ми сравняваш живеенето в апартамент с живеенето в къща в някое околно село, опа не е село, ами краен квартал, предградие или както там ти харесва да го наречеш.

В кв. Лозенец къщи не се ли продават?

Може би analog най-точно уцели рисковете на това да се живее в къща, а именно, че къща по-трудно ще се опази от крадците, но пак се отдалечаваме от въпроса.

За да не продължаваш с глупостите, ще ти дам един по-прост пример, като за теб дано този път го разбереш. Представи си следния хипотетичен вариант - в хубав столичен квартал продават апартамен в нова кооперация за 100к EUR. Точно срещу кооперацията продават хубава къща с двор на два етажа също за 100к EUR.

Айде сега ми опиши профила на човека, който би взел апартамента.

Умишлено давам хипотетичните апартамент и къща с еднаква цена, за да се изключи аргументът цена.
Re: До колко може да се свали обявената цена на имот в сегашната ситуация?
06-10-2011 - 13:40:02
Quote
gogo84
Аз попитах нещо просто - кой би избрал апартамент пред къща?

Нищо такова не си питал - изцепи се в неповторимо-кретенски стил ето с какво:

Quote

Няма нормален човек по света който да иска да живее в колективна сграда.

Дори собствените си твърдения не можеш да си спомниш, а си позволяваш да раздаваш акъл на хората, които аргументирано са ти възразили......
Смех:]
Re: До колко може да се свали обявената цена на имот в сегашната ситуация?
06-10-2011 - 13:41:32
Quote
batko

Oхо поредния цървул аристократ тръгнал да раздава акъл

Когато го казва човек, който току-що е станал за смях с глупостите си е особено смешно!
Продължавай!
:}
Съжаляваме, само регистрирани потребители могат да публикуват в този форум.

Натиснете тук за вход