Dnes Bloombergtv.bg Investor Gol Automedia Tialoto Az-Jenata Az-deteto Teenproblem Puls Imoti.net Rabota Start Blog Aha Snimka
imoti net - порталът за недвижими имоти
 


Добре дошли! Вход Създаване на нов профил

Разширено

До колко може да се свали обявената цена на имот в сегашната ситуация?

Публикувано от gogo84 
Re: До колко може да се свали обявената цена на имот в сегашната ситуация?
06-10-2011 - 22:12:40
Имотко, Варна, ул. Славянска 20, точно под музикалното училище във Варна, на под 60 секунди пеша от Морската, на под 120 секунди пеша от Севастопол и хотел Черно Море, според мен най-тихата и красива уличка в центъра на Варна. Възможност за паркиране, три платени паркинга на под 90 секунди пеша (на Фк, под Фк и на Капитол бъдещия нов хотел).

Сграда от 1922г. (както и повечето от тази улица), паметник на културата (освободена от данъци и опция за лесно кандидатстване за финансиране на бъдещ ремонт на фасадата), държавен търг (№ 7876/28.06.2011г.), 2 (158кв.) и 3(147 и нещо кв.) етаж, опция за надстрояване с 3 етажа (калкан от едната страна), никой нормален човек с 240 000 лева кеш няма да живее там, много ясно, трябва да се направи ремонт, но фасадата е сравнително запазена.

За справка - 120кв. в що годе сходно състояние, но на малко по неатрактивно място струва в момента най-малко 150 000 евро офертна цена.

До последно се чудех дали да участвам, за това ти казвам и за финансирането, и за надстрояването.

Нямам снимки под ръка, съжалявам. Утре ако имам път към центъра ще мина да ти щракна фасадата, макар че няма много смисъл, вече е закупено.
На търг.

Редакция
Ето и имота на картата на Варна, ясно се вижда Морската, Морето, и всичко останало [bgmaps.com] smiling smiley



Редактиран 2 път(и).Последна редакция на 2011-10-06 22:19 от Атанас Янев.
Re: До колко може да се свали обявената цена на имот в сегашната ситуация?
06-10-2011 - 22:20:49
Аз се предавам. Не виждам за нужно да споря с вас и да ви обяснявам едно и също нещо 100 пъти. Айде продължавайте да пишете глупости и се радвайте на интелекта си.
Re: До колко може да се свали обявената цена на имот в сегашната ситуация?
06-10-2011 - 22:21:23
Quote
bashbroker
darkside , ама много изпростяваш вече, покажи къде си написал подробното описание , другите ти тъпотии ги знаем.
Ама аз нямам теза. Зададох въпрос. Въпроса беше максимално ясен. Очаквах отговор. В смисъл: за Павлово варират от ххххх до ххххх а това което дадох като параметри беше достатъчно. Идиотските отговори които дадохте под формата на малоумни въпроси говори за вас следното:
1. Че не сте добри търговци в смисъл пълната липса на умението да комуникирате нормално с потенциални клиенти, а палячовци бълнуващи за имоти.
2.Че не сте в час с тенденциите в икономиката и отражението им на имотния пазар и строителството като цяло. Това говори, че сте на много ниско стъпало в йерархията в този сектор, сиреч в малки АНИ. Може би сте креватни герои!
Re: До колко може да се свали обявената цена на имот в сегашната ситуация?
06-10-2011 - 22:28:12
Quote
darkside
Quote
bashbroker
darkside , ама много изпростяваш вече, покажи къде си написал подробното описание , другите ти тъпотии ги знаем.

Ама аз нямам теза.

Че къде в цитирания пост се твърди, че имаш теза ?!?
:}
Re: До колко може да се свали обявената цена на имот в сегашната ситуация?
07-10-2011 - 09:46:53
Янев, мерси. Това си било сериозна работа, тя цената е само първата крачка. В центъра на София и Варна такива неща се купуват само ако можеш да ги бутнеш или ако стават за баровско жилище, като и в двата случая ще трябва и да си баровец.
Re: До колко може да се свали обявената цена на имот в сегашната ситуация?
07-10-2011 - 10:17:29
Имотко, имота става за баровско жилище, става и за бутване, става и за надстрояване.

Има хора, които биха живели там без ремонт, има такива, които ще живеят след освежаващ ремонт, има и такива, които ще направят всичко от до.

Би ли обяснил кое точно не ти хареса на имота?
Освен, че никой брокер не взе процент?


редакция
като чета отново коментара ти - 120 000 евро за 300 квадрата чиста жилищна площ в най-доброто място за живеене в градски условия във Варна би трябвало да се плати само от баровец, а за някой апартамент тип "лукс+вътрешна тоалетна" е нещо нормално.
Как мислят брокерите вече не знам... Имотко, съвет към теб: погледни цени на конкретни оферти във Варна (цените са над тези в София) и след това коментирай цени в района. Това е по съвет на брокери в този форум *beer*

Ако имате интерес ще цитирам още достигнати цени от същото обявление smiling smiley



Редактиран 1 път(и).Последна редакция на 2011-10-07 10:22 от Атанас Янев.
Re: До колко може да се свали обявената цена на имот в сегашната ситуация?
07-10-2011 - 10:35:24
Quote
Атанас Янев

Би ли обяснил кое точно не ти хареса на имота?
Освен, че никой брокер не взе процент?



Като оставим настрана закачката, мислиш ли, че има нормален човек, който не би харесал / оценил/ имот на едно от най-хубавите места в най-хубавия български град? При това на една много добра цена / само след 10 години, да сме живи и здрави, това нещо ще е поне три пъти по-скъпо от днес!/.
Аз не мисля.
Re: До колко може да се свали обявената цена на имот в сегашната ситуация?
07-10-2011 - 10:43:03
Quote
gogo84
Аз се предавам. Не виждам за нужно да споря с вас и да ви обяснявам едно и също нещо 100 пъти. Айде продължавайте да пишете глупости и се радвайте на интелекта си.
Не се заблуждавай. Тук не става изобщо дума за интелект. Това е линия на поведение целяща осмиване по най-просташки начин на инакомислещите. Но това не променя тренда.
Март 2012-та!
Re: До колко може да се свали обявената цена на имот в сегашната ситуация?
07-10-2011 - 11:56:41
Янев, аз Варна не я познавам, а и не съм виждал имота, затова не мога да взема отношение по мястото, имота и прочие важни детаили. Говоря само по принцип, щом не е била достигната по-висока цена, значи пазарът не оценява имота така високо или с такава перспектива, каквато ти виждаш. Ако мислиш че си прав, можеше да заложиш някой лев на пазарното тото и да купиш въпросната къща като инвестиция, която да развиеш и да спечелиш.
Re: До колко може да се свали обявената цена на имот в сегашната ситуация?
07-10-2011 - 11:57:28
Quote
darkside

Март 2012-та!

През март 2012-а ти, пиленце, ще правиш точно това, което правиш и днес: ще си трайкаш, когато ти поставят някои конретни въпросвания.
Ще се чува единствено онова "шльоп, шльоп", което чуваме и сега. Това е класическият звук, който се чува тогава, когато един помияр облизва задните си части, за да поизлъска самочувствието си .
:]
Съжаляваме, само регистрирани потребители могат да публикуват в този форум.

Натиснете тук за вход